adana da takoz tuğla satan yerler

adana da takoz tuğla satan yerler

Özellikle gecekondu mahalleleri ile köy ve beldelerde yapılan inşaatlarda fiyatı yarı yarıya daha ucuz olan ikinci el ürünlerin kullanıldığı belirtiliyor.

Metropol İnşaat Adana'da sektörün öncüsü olmaya aday!

Metropol inşaat hayalinizi yapıyor Metropol İnşaat, Adana'da birbiri ardına yaptığı süper lüks inşaatlarla sektörün öncüsü olmaya aday. Kent lokasyonuna nefes aldıracak DoubleTree by Hilton inşaatının bitmesi heyecanla bekleniyor.

Adana'da kentsel dönüşüm hız kesmeyecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana'da partililerin kendisiyle fotoğraf çektirmek istemesi karşısında zor anlar yaşadı.

Adana'da 950 hektarlık alan atıl şeklinde bırakıldı!

Adana'da yeni inşaat alanı ve arsa üretilmemesi sıkıntısı yaşanırken Büyükşehir Belediyesi, sorunun aşılmasında önemli bir kaynak olarak gösterilen 950 hektarlık alanı atıl bırakıyor.

TOKİ'nin emekli konutlarına Adana da dahil edildi!

TOKİ'nin emeklileri ev sahibi yapma projesine Adana'yı da dahil ettiklerini dile getiren Sarı, "Arzumuz, tüm emeklilerin ev sahibi olması. Adana da bu başlangıç noktalarından biri olacak" dedi.

Vaillant, yeni konseptini Adana'da hayata geçirecek!

Isıtma ve soğutma sektörünün yenilikçi firması Vaillant, 140 yıllık tecrübesini aktardığı "Enerji Danışmanlığı" konseptini İstanbul’dan sonra Adana'da uygulamaya koyacak.

Adana'da gayrimenkul fuarı aralıkta açılacak!

Gayrimenkul Yatırım Fuarı, 4-5-6 Aralık tarihlerinde Adana'da gerçekleştirilecek. Fuarda, başta Adana, İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin'den birçok farklı konut ve işyeri projesini yer alması hedefleniyor.

Adana'da boş arsa bulunmuyor!

Adana'da son yıllarda inşaat sektörü büyük bir ivme gösterdi. Müteahhitler, arsa bulamamaktan yakınıyor. Kentsel dönüşüm adı altında, müteahhitler, buldukları alana bina yapmak istiyor.

Adana'da otel yatırımları kentin ihtiyacının çok üzerine çıktı!

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Adana Bölgesel Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şirin, Adana'da otel yatırımlarının kentin ihtiyacının üzerine çıktığını belirtti.

Adana'da e-haciz uygulamasına geçilecek!

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, İcra Dairelerinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi kapsamında pilot il seçilen Adana'da "e-haciz" uygulamasına geçilerek vatandaşlara daha hızlı hizmet vermeyi amaçladıklarını bildirdi.

Adana'da Eylül ayında bin 559 konut el değiştirdi!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan istatistik raporunda Adana'da Eylül ayında Bin 559 konutun satış sonucu el değiştirdiği bildirildi.

Adana'da Fatma Kemal Timuçin Diş Sağlığı Hastanesi açıldı!

Adana'da Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi törenle açıldı. AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar hastane için "Dişe dokunur bir hizmet" dedi.

Adana'da ulaşım sorunu çözülüyor!

Adana’da yıllardır su baskınları ve D-400 Karayolu’nun daraltıldığı yönünde eleştirilere maruz kalan D- 400 Altgeçidi için Adana Büyükşehir Belediyesi düğmeye bastı.

Anıl İnşaat Adana'da kentsel dönüşüm hazırlığında!

Adana'da kentsel dönüşüm hareketliliği devam ediyor. Dönüşüm projesine dâhil edilen mahallelerde belediyeden çıkacak karar ile plan uygulamaya konulacak.

adana da takoz tuğla satan yerler

adana da takoz tuğla satan yerler adana da takoz tuğla satan yerler
Yaşanan küresel krizden en fazla etkilendiği belirtilen inşaat sektöründe büyük firmalar sıkıntılı günler geçirirken, artan girdi maliyetleri nedeniyle özellikle dar gelirli vatandaşların fiyatı yarı yarıya düşük olan ikinci el malzemeleri tercih etmeye başladığı belirtildi.

Bu tür yapılarda çimento ve demir alımında deprem riskini önlemek amacıyla titiz davranılırken, pencere, kapı, korkuluk, mutfak dolabı gibi malzemeler ise ikinci el ürün satışı yapılan yerlerden temin edilmeye çalışılıyor.

İnşaat malzemeleri satan işyerleri ile yeni açılan ve 'çıkmacı' olarak adlandırılan dükkanlar, bu ürünlerin fiyatının yenisine göre çok daha cazip olması nedeniyle dar gelirli vatandaşların uğrak yeri olurken, artan talep de işletme sahiplerini sevindiriyor.

Bu dükkanlarda yenisi 200-250 TL olan bir ahşap kapı 30-60, 150-200 TL arasında olan mutfak dolabı 40-50, 300-320 TL olan...