Adana Stadı ne zaman açılacak

Adana Stadı ne zaman açılacak

Adanalı sporseverlerin büyük bir heyecanla beklediği yeni stat bölgenin göz bebeği haline gelecek. AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, “Stat gelecek sezon hizmete girecek” diye konuştu. 

Adana Stadı'nın yüzde 90'ı tamamlandı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, UEFA ve FIFA standartlarına uygun, 6 katlı inşa edilen Yeni Adana Stadı'na ilişkin açıklamalar yaptı. 

Adana Stadının yapım süreci meclis gündeminde!

Adana Stadının yapım süreci mecliste konu oldu. CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Adana Stadı ile ilgili soru önergesi hazırladı..

Adana Stadı'nda sona gelindi!

Dünyada uluslararası organizasyonlara ev sahipliği hakkı kazanan birçok ülke stat yapımı konusunda büyük sıkıntılar yaşarken, Türkiye herhangi büyük bir turnuvayı düzenlememesine karşın 30 stadın inşasıyla ilgili aynı anda hamlede bulunuyor.

Adana Stadı'nın yüzde 75'i tamamlandı!

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Sarıçam ilçesinde 102 dönüm arazi üzerine geçen yıl inşaatına başlanan yeni statta incelemelerde bulundu. Yapımı süren 33 bin kişi kapasiteli yeni stadın yüzde 75'inin tamamlandığı bildirildi.

Adana Stadı ne zaman hizmete açılacak?

Türk, UEFA standartlarına uygun olarak son teknolojinin kullanıldığı 33 bin kişi kapasiteli stadın, fiziki olarak yüzde 90, betonarme olarak da yüzde yüzlere ulaştığını, ince işler kapsamında duvar, sıva yapımına devam edildiğini söyledi.

Adana Stadı 2016 yılının sonuna yetişecek!

Geçen yıl inşaatına başlanan 6 katlı 33 bin kişilik yeni Adana stadının fiziki gerçekleşmesinin yüzde 25'i tamamlandı. Betonarme kısmın azalmasıyla inşaatı ivme kazanacak stadın 2016 sonuna yetişmesi planlanıyor.

Adana Stadı'nın inşaatı devam ediyor!

 Vali Büyük: "Güneyin, hatta Akdeniz’in en çağdaş stadından sadece futbol olarak değil, salon sporları olarak da en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Adana Stadı 2016 yılında tamamlanacak!

Adana'da TOKİ tarafından yaptırılan 33 bin kişilik stadın inşaatı devam ediyor. Fiziki olarak yüzde 20’si tamamlanan stadın 2016 yılında hizmete girmesi bekleniyor.

Karşıyaka Stadı ne zaman yapılacak?

Karşıyaka Stadı henüz yapılmadı. Proje ortaya kondu, yeriyle ilgili karşı çıkışlar, tartışmalar, davalar, iptaller yaşandı. Peki stad ne zaman yapılacak?

Yeni Adana Stadı'nın inşaatında son aşamaya gelindi!

UEFA standartlarındaki 33 bin kişilik yeni Adana Stadı'nın inşaatı tamamlanıyor. Stadın koltuk renkleri ve sayısı da belli oldu.

Yenikent Stadı Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi!

Başkent Ankara'daki 'Osmanlı Stadyumu' olarak da bilinen Yenikent Stadı'nın, Osman Gökçek'e ait Osmanlıspor’a 25 yıllık bedelsiz tahsisi, mahkeme kararıyla kaldırıldı. Yenikent Stadı, yeniden Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi.

Yeni Adana Stadı ne zaman açılacak?

Yeni Adana Stadının faaliyete gireceği tarihi meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Kocuk, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Adana Sarıçam TOKİ 2019 kura çekimi ne zaman?

Adana Sarıçam TOKİ 2019 kura çekimi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2 bin 135 adet konut bulunuyor.

Karşıyaka Stadı inşaatının ne zaman tamamlanacağı TBMM'de!

Karşıyaka Stadının inşaatının ne zaman tamamlanacağına ve stadı bulunmayan spor kulübü sayısına ilişkin TBMM gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

TOKİ Adana Sarıçam Buruk 2019 kura çekimi ne zaman?

TOKİ Adana Sarıçam Buruk 2019 kura çekimi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki Adana Sarıçam Buruk 2019 kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte Adana Sarıçam Buruk 2019 kura tarihi 2019...

10 soruda TOKİ Adana 50 bin konut kampanyası!

TOKİ Adana 50 bin konut kampanyasında kaç konut var? TOKİ 50 bin konut Adana fiyatları ne kadar? TOKİ Adana 50 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor? İşte 10 soruda TOKİ Adana 50 bin konut kampanyası detayları...

TOKİ 50 bin konut Adana 2019!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan TOKİ, Türkiye genelinde 50 bin konut satışında düğmeye bastı. Bu kapsamda Adana'da da 2 bin 275 adet konut satışa sunuluyor. Peki TOKİ 50 bin konut Adana fiyatları ne kadar? TOKİ Adana 2019 başvuruları ne zaman yapılacak. İşte TOKİ 50 bin konut Adana 2019

Adana Stadı inşaatında son durum!

İnşaat çalışmaları devam eden Adana Stadı'nda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu,Adana Stadı'nın çok ileri bir seviyeye geldiğini söyledi...

Eryaman Stadı ne zaman açılacak?

Ankara'da inşası devam eden Eryaman Stadı'nın, liglerin ikinci yarısında oynanacak maçlara hazır hale getirilmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

TSKB GYO Divan Adana Oteli 2018 yıl sonu değerleme raporu!

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Divan Adana Oteli'ne ait 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Adana Metrosu Çukurova Üniversitesi'ne uzatılacak!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Metrosu’nun ikinci etap hattının tamamlanması için gereken köprü projelerini uygulamaya koyduklarını açıkladı. Sözlü, hafif raylı sistem hattının Çukurova Üniversitesi'ne kadar uzatılacağını söyledi.

Adana Stadı ne zaman açılacak

Adana Stadı ne zaman açılacak Adana Stadı ne zaman açılacak

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, inşaatı tamamlanan yeni stadın önümüzdeki sezonda hizmete açılmasının planlandığını söyledi.

Sabah'tan Bora Erdem'in haberine göre; Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'ın yanı sıra il başkan yardımcılarıyla beraber Merkez Sarıçam ilçesinde 102 dönüm arsanın 43 dönümü üzerindeki yeni stadyum inşaatını inceleyen Başkan Ay, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

ŞEHRİMİZ ADINA GURUR DUYDUM

Değişen UEFA kriterler nedeniyle çatısında yapılan değişiklikle inşaatı devam eden 33 bin kişi kapasiteli stadın tribünlerinden soyunma odalarına kadar bütün bölümlerini inceleyen Başkan Ay, "Stadımızda çim yerleştirme ve koltuk montajına başlanıyor. Önümüzdeki sezona hazır olacak. Adanamız muhteşem bir esere daha kavuşuyor. Şehrimiz adına gurur duydum" açıklamasında bulundu.

BAŞKAN ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR

Başkan Ay, "Bu eseri Adana'mıza kazandıran başta Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkan...