adem atmaca açıklamaları

adem atmaca açıklamaları

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, "İnşaat sektörüne trend olduğu için girdik. Tecrübe de edindik ama ana işimiz hiç olmadı. Biz elektronikçiyiz” diyor.

Adem Ve Esra Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Adem Ve Esra Gayrimenkul Danışmanlık Otomotiv Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Aslan ve Esra Erkekli ortaklığında kuruldu.

Adem Kartal Mimarlık İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adem Kartal Mimarlık İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Kartal tarafından kuruldu.

Adem Açıcı Mimarlık Sanayi Ticaret limited Şirketi kuruldu!

Adem Açıcı Mimarlık Sanayi Ticaret limited Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adem Açıcı tarafından kuruldu.

Atmaca Grup Yapı İnşaat Gıda Kafe Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Atmaca Grup Yapı İnşaat Gıda Kafe Otomotiv Limited Şirketi Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Deniz Atmaca tarafından kuruldu.

Adem Gündem Parke Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Adem Gündem Parke Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Gündem ve Alpay Sayın ortaklığında kuruldu.

Atmaca Gayrimenkul'den yabancıya konut satışında rekor!

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atmaca, "Ocak'ta yüzde 81,9’luk artışla yabancı yatırımcı oranında tarihte en yüksek ocak satış rakamlarını yakalamıştık. Şubat’ta yüzde 92.1’lik artışla, hem geçtiğimiz yılın şubat ayına hem de geçen aya oranla artış sağlamayı başardık" dedi...

Adem Atmaca: Yabancıya konut satışını zirveye taşıyabiliriz!

Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Atmaca, "Stok sorununa çözüm üreten paketle hükümetimiz, sektörümüzün yurt dışında tanıtılması için yapılan organizasyonlara destek vermeye hazırlanıyor. Bu sayede yabancı yatırımcı oranındaki artışı zirveye taşıyabiliriz." dedi...

Atmaca Gayrimenkul 7 milyon TL'lik Macera Parkı kuracak!

Bahçeşehir’de hayata geçirdiği projelerde adından sıkça söz ettiren Atmaca Gayrimenkul, yeni yatırımı için kolları sıvadı. Firma, Bahçeşehir Park’ın yanına 7 milyon TL’lik yatırımla Macera Parkı kurmaya hazırlanıyor.

Adem Atmaca: İnşaat sektörüne trend olduğu için girdik!

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, "İnşaat sektörüne trend olduğu için girdik. Tecrübe de edindik ama ana işimiz hiç olmadı. Biz elektronikçiyiz” diyor.

Gebze Adem Yavuz Kapalı Pazaryeri’nde çalışmalar tamamlanıyor!

Gebze Belediyesi tarafından hayata geçirilen Adem Yavuz Kapalı Pazaryeri’nde çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.

Adem Atmaca: Ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz!

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, 2018 seçim sonuçlarını değerlendirdi. Atmaca, "Büyüme hızında dünya ülkeleriyle yarışan Türkiye bu hamlelerle daha çok yücelecek" dedi...

Büyüme rakamları, kriz yaratmak isteyenlere en güzel cevap oldu!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca 2018 yılı büyüme rakamlarına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Adem Ekşioğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adem Ekşioğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Adem Ekşioğlu tarafından kuruldu. 

adem atmaca açıklamaları

adem atmaca açıklamaları adem atmaca açıklamaları

Türkiye’nin üçüncü büyük tv üreticisi Sunny, bugüne kadar son kullanıcıya hiç ürün satmadı, hiç mağazası olmadı. Ama pazarın yüzde 11’ini kontrol ediyor.

Forbes dergisinde yer alan habere habere göre, Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca saatine bakıp aniden “uçağımın kalkmasına bir saat kalmış” deyip kapıya yöneliyor. Bünyesinde Sunny ve Jumbo markalarını barındıran Atmaca Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı, asistanına özel tasarım minibüsünü hazırlatmasını söylüyor ancak birden mühendislerinin uzun süredir onu beklediklerini hatırlayıp hızlı adımlarla üst kata yöneliyor. Asansörleri pas geçiyor ve yaklaşık 60 basamaklı merpenleri ikişer üçer çıkıp Sunny fabrikasının tamamen boş üst katının masa, bilgisayar, video kamera ile LCD ekrandan başka birşeyin bulunmadığı loş ışıklı bir köşesinde çalışan üç mühendisin yanma gidiyor. “Hadi gösterin” diyor. Bu, İnternet üzerinden canlı...