Adem Gezercan

Adem Gezercan

Gezercan Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Adem Gezercan ve Yunus Gezercan tarafından 9 Mayıs'ta kuruldu

Adem Kartal Mimarlık İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adem Kartal Mimarlık İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Kartal tarafından kuruldu.

Adem Açıcı Mimarlık Sanayi Ticaret limited Şirketi kuruldu!

Adem Açıcı Mimarlık Sanayi Ticaret limited Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adem Açıcı tarafından kuruldu.

Adem Gündem Parke Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Adem Gündem Parke Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Gündem ve Alpay Sayın ortaklığında kuruldu.

Adem Atmaca: İnşaat sektörüne trend olduğu için girdik!

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, "İnşaat sektörüne trend olduğu için girdik. Tecrübe de edindik ama ana işimiz hiç olmadı. Biz elektronikçiyiz” diyor.

Gebze Adem Yavuz Kapalı Pazaryeri’nde çalışmalar tamamlanıyor!

Gebze Belediyesi tarafından hayata geçirilen Adem Yavuz Kapalı Pazaryeri’nde çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.

Adem Atmaca: Ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz!

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, 2018 seçim sonuçlarını değerlendirdi. Atmaca, "Büyüme hızında dünya ülkeleriyle yarışan Türkiye bu hamlelerle daha çok yücelecek" dedi...

Adem Ekşioğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adem Ekşioğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Adem Ekşioğlu tarafından kuruldu. 

Adem Atmaca'dan Bahçeşehir Göleti açıklaması!

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca son dönemde sıkça gündeme gelen Bahçeşehir Gölet projesiyle ilgili bazı açıklamalar yaptı. İşte Adem Atmaca'nın o açıklamaları...

Hakan Bucak ve Adem Atmaca konut satış verilerini değerlendirdi!

Ilgın İnşaat ve Atmaca Gayrimenkul yöneticileri TÜİK Konut satışı rakamlarına ilişkin açıklamalar yaptılar. İşte, Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak ve Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca'nın değerlendirmesi.

Adem Atmaca'dan Bahçeşehir Gölet açıklaması!

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca son dönemde sıkça gündeme gelen Bahçeşehir Gölet projesiyle ilgili açıklamalar yaptı. İşte Adem Atmaca'nın o açıklamaları...

Osmangazi Hacı Adem Camii'nin temeli atıldı!

Osmangazi Belediyesi ve hayırsever vatandaşların işbirliğinde hayata geçirilecek olan Kemerçeşme Mahallesi Hacı Adem Camii’nin temeli, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın da katıldığı törenle atıldı.

Mimgrup Adem Uyar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mimgrup Adem Uyar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Adem Uyar imzasıyla kuruldu.

Adem Trade Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adem Trade Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Ateş ve Abdallah Kassem ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 18 Ağustos'ta Fatih, Akşemsettin Mahallesi'nde kuruldu.

Adem Gezercan

Adem Gezercan Adem Gezercan

Gezercan Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Adem Gezercan ve Yunus Gezercan tarafından  9 Mayıs'ta kuruldu. Gezercan Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Gezercan Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi,...