adil grup inşaat

adil grup inşaat

Adil Grup Organizasyon İnşaat ve Ticaret Anonim şžirketi ’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mehmet Saha, Başkan Yardımcısı olarak Hasan Durmuş, Yönetim Kurulu Üyesi olarak ise Cihan Tufan görev yapacak

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi, Tahir Aktüre, Sedat Okutan, Murat İleri, Serdar Kaya ortaklığıyla 1 milyon TL sermaye ile 3 Aralık'ta Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Reyhan Sokak'ta kuruldu.

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Ergül Yönetim Kurulu Üyeliğinde 200 bin TL sermaye ile 2 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi, 22.Ada Sokak Dolapdere Sanayi Sitesi'nde kuruldu.

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nadir Gültekin tarafından 20 bin TL sermaye ile 27 Kasım 'da Kartal, Atalar Mahallesi, Üsküdar Caddesi 'nde kuruldu.

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fayık Öz tarafından 50 bin TL sermaye ile, 13 Kasım'da İstanbul Ümraniye'de kuruldu.

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Baytemir tarafından 10 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Zeytiburnu, Telsiz Mahallesi, Balıklı Yol Sokak'ta kuruldu.

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Hafızoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Sultangazi, Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi'nde kuruldu.

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi, Yaşar Balkanlı ve Cüneyt Arikan ortaklığıyla 500 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi' nde kuruldu.

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muammer Çelik tarafından 30 bin TL sermaye ile 4 Kasım'da Sultangazi, 50.Yıl Mahallesi'nde kuruldu.

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurhan Demirci tarafından 100 bin TL sermaye ile 3 Ekim'de Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Atışalanı Caddesi'nde kuruldu.

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fırat Giresunlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Kasım'da Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Bağ Sokak'ta kuruldu.

Sarsılmaz Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sarsılmaz Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Doğan Öztürk Balcı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 60 bin TL sermaye ile 28 Ekim'de Çekmeköy, Mimar Sinan Mahallesi, Selim Dede Caddesi'nde kuruldu.

Özsami Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özsami Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Ersin Sami tarafından 2 milyon TL sermaye ile 7 Ekim'de Esenyurt, Kapadık Mahallesi, Erzurum Kongre Caddesi'nde kuruldu.

Erkan Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Erkan Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Erdal Erkan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 500 bin TL sermaye ile 2 Ekim'de Esenyurt, Büyük Hayrettin Paşa Mahalesi'nde kuruldu.

adil grup inşaat

adil grup inşaat adil grup inşaat

Adil Grup Organizasyon İnşaat ve Ticaret Anonim şžirketi; İstanbul Sancaktepe 'de Mehmet Saha, Hasan Durmuş, Yılmaz Bayat, Cihan Tufan ve Mehmet Ay tarafından kuruldu.

500 bin TL sermaye değerine sahip olan şirketin sermaye dağılımı:

255 bin TL 'si Mehmet Saha 'ya,
70 bin TL 'si Hasan Durmuş 'a,
75 bin TL 'si Cihan Tufan 'a,
65 bin TL 'si Yılmaz Bayat 'a,
35 bin TL 'si Mehmet Ay 'a ait.

Firmanın iş konusu; Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde gayrimenkul projeleri geliştirmek, her türlü alt ve üst yapıları projelendirmek, bunları yapmak, yaptırmak ve işletmek, pazarlanmasını sağlamak, hiç bir şekilde bankacılık faaliyeti niteliğinde olmamak koşuluyla finansman sağlayan kuruluşlar ile gerçek veya tüzelkişilerin tasarraflarına ihtiyacı olan mezkur projelerin ve girişimcilerin gayrimenkul projelerine finansman sağlanmasında gerekli olabilecek ortaklaşa...