Adıyaman Çelikhan Çat Barajı Tuneli inşaatı

Adıyaman Çelikhan Çat Barajı Tuneli inşaatı

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde 12 yıldan beri planlanan Çelikhan Çat Barajı Tuneli Projesinin ikinci aşaması ihale edildi.Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise, emeği geçen herkese teşekkür ederek, 12 yıllık rüyasının gerçekleştiğini aktardı.

Adıyaman Çelikhan'daki ihaleler meclis gündeminde!

Adıyaman'ın Çelikhan ilçesindeki ihaleler meclis gündemine taşındı. CHP'li Tutdere, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ'den Adıyaman'a 4 yeni okul! İhalesi yarın!

Adıyaman İli Çelikhan İlçesi Cami Mahallesi 12 Derslikli Pınarbaşı İlk-Ortaokulu, Bistikhan Mahallesi 8 Derslikli Yunus Emre Ortaokulu ve Kahta İlçesi Bölükyayla Mahallesi 12 Derslikli Bölükyayla İlkokulu ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Adıyaman'a 3 yeni okul müjdesi!

Adıyaman İli Çelikhan İlçesi Cami Mahallesi 12 Derslikli Pınarbaşı İlk-Ortaokulu, Bistikhan Mahallesi 8 Derslikli Yunus Emre Ortaokulu ve Kahta İlçesi Bölükyayla Mahallesi 12 Derslikli Bölükyayla İlkokulu ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 16 Aralık'ta yapılacak.

Adıyaman’da arazi kavgası: 5 yaralı!

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı yaşandı. Çıkan bıçaklı kavga sonucunda, 5 kişi yaralandı.

Adıyaman Çelikhan Kültür Merkezi'nin inşaatı başladı!

Adıyaman Belediyesi tarafından Çelikhan'da yapılması planlanan çok amaçlı kültür merkezi inşaatının temeli atıldı.

Adıyaman Çelikhan TOKİ son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Çelikhan projesinde yer alan 94 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Adıyaman Çelikhan'da inşaat yeniden başladı!

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde hayata geçirilen Çelikhan TOKİ konutlarında inşaat yeniden başladı. TOKİ konutlarına çalışmalar kırlangıçların yuva yapması nedeni ile ara verişmişti. 

TOKİ Adıyaman Çelikhan başvuruları 28 Eylül'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Çelikhan projesinde yer alan 94 adet konut için başvurular 28 Eylül'de sona eriyor.

TOKİ Adıyaman Çelikhan'da 63 aile ev sahibi oldu!

TOKİ Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde inşa ettiği konutların kura çekilişini dün gerçekleştirdi. Aileler peşinatsız ev sahibi oldu...

Adıyaman Çelikhan TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

Toplam 130 adet konuta yer verilen TOKİ Adıyaman Çelikhan projesi için başvurular bugün itibariyle sona eriyor.

Adıyaman TOKİ konutlarının inşaatı kırlangıç yuvaları için durdu!

Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde TOKİ tarafından inşa edilen konutlara 200'e yakın kırlangıç yuva yaptı. Kuşların yumurtlama dönemi olması nedeniyle ve yuvaların bozulmaması için inşaat çalışmalarına ara verildi.

TOKİ Adıyaman Çelikhan başvuruları bugün başlıyor!

Toplam 130 adet konutun yer aldığı TOKİ Adıyaman Çelikhan projesi için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Adıyaman Çelikhan kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman'da Çelikhan'da hayata geçirdiği projenin kura çekilişi yapıldı.

Adıyaman Çelikhan Çat Barajı Tuneli inşaatı Haberi

Adıyaman Çelikhan Çat Barajı Tuneli inşaatı

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde 12 yıldan beri planlanan Çelikhan Çat Barajı Tuneli Projesinin ikinci aşaması ihale edildi.

Çelikhan ilçesinin önemli yatırımları arasında yer alan Çat Barajı Tüneli’nin 2. aşaması da ihale edildi.

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Çat Barajı Tünelinin 2. aşamasının ihalesinin yapıldığını açıklayarak, “Çelikhan ve Bulam Ovası sulaması için oldukça önemli bir projeolan Çat Barajı Tunelinin ihalesini alan firma imzayı atmasının ardından firma çalışma bölgesine gelip işe başlayacak. Çelikhan Ovası’nı rahata kavuşturacak olan bu tünel sayesinde Çelikhanlı çiftçilerimiz sulamalarını kapalı sistemde çok kolay bir şekilde yapacaklar” dedi.

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise, emeği geçen herkese teşekkür ederek, 12 yıllık rüyasının gerçekleştiğini...