Adıyaman Vadiyaman projesinde son durum ne

Adıyaman Vadiyaman projesinde son durum ne

Adıyaman’ın batısında yer alan Eğriçay’ın ıslahı için başlatılan Vadiyaman Projesi için proje değerlendirme toplantısı yapıldı. Projede gölet, sosyal tesis, kafeterya, spor alanları, piknik alanları ve amfi tiyatronun olacağı belirtiliyor.

TOKİ Adıyaman Merkez 100 bin konut kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Merkez projesinde yer alan 150 adet konutun kura çekimi bugün yapılacak.

TOKİ Adıyaman Kahta 2020 kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Kahta 2020 projesinde yer alan 150 adet konutun kura çekimleri bugün gerçekleştirilecek.

Adıyaman Çelikhan TOKİ son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Çelikhan projesinde yer alan 94 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Adıyaman Gerger'de teslim dönemi başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Gerger projesinde teslim dönemi başladı.

Adıyaman Gerger TOKİ'de teslim dönemi başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Gerger projesinde teslim dönemi yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Adıyaman Çelikhan başvuruları 28 Eylül'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Çelikhan projesinde yer alan 94 adet konut için başvurular 28 Eylül'de sona eriyor.

TOKİ Adıyaman Çelikhan kura sonuçları açıklandı! 2+1 ve 3+1!

2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen TOKİ Adıyaman Çelikhan projesinde kura çekilişi bu sabah gerçekleştirildi. 

Adıyaman Gerger TOKİ son başvuru günü bugün!

TOKİ Adıyaman Gerger projesinde yer alan 54 daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Adıyaman Gerger TOKİ son başvuru günü bugün olarak belirlendi.

Adıyaman Gerger TOKİ başvuru yeri!

54 adet daireden meydana gelen TOKİ Adıyaman Gerger projesinde başvurular başladı. İşte, Adıyaman Gerger TOKİ başvuru yeri...

Adıyaman Gerger TOKİ Evleri başvuruları ne zaman başlayacak?

54 dairelik Adıyaman Gerger TOKİ projesinde 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerine yer veriliyor. Peki, Adıyaman Gerger TOKİ Evleri başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ Adıyaman Gerger son başvuru ne zaman?

54 adet konuttan meydana gelen TOKİ Adıyaman Gerger projesinde başvuru süreci devam ediyor. Peki, TOKİ Adıyaman Gerger son başvuru ne zaman?

Adıyaman Beşpınar Vadisi'nde 4. etap çalışmaları başlıyor!

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın yoğun gayretleri ile çok önemli bir aşamaya getirilerek etap etap hizmete sunulan Beşpınar Projesinde 4. etap çalışmalar başlıyor.

Adıyaman Gerger TOKİ Konutları başvurusu!

Adıyaman Gerger TOKİ Konutları başvurusu yarın başlıyor. Toplamda 55 adet konutun satışa çıkarıldığı TOKİ Adıyaman Gerger projesinde konut tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi.

Adıyaman Vadiyaman projesinde son durum ne Haberi

Adıyaman Vadiyaman projesinde son durum ne

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun girişimler sonucunda DSİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Eğriçay alanını kapsayan Vadiyaman Projesinin proje değerlendirme toplantısı yapıldı.


Valilik toplantı salonunda Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Sami Işık, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcıları Reşit Bilgin ve Ahmet Vecihi Yüksek, Adıyaman Belediyesinin ilgili kurum müdürleri, DSİ Adıyaman Şube Müdürlüğü yetkilileri ile Adıyaman Belediyesi, İl Özel İdaresi ve DSİ Şube Müdürlüğü teknik personeli ile firma yetkilileri katıldı.


Yaklaşık 400 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirilecek olan projenin tanıtım sunumunu yapan firma yetkililerinden Peyzaj Mimarı Zübeyde Özsu ile projenin teknik içeriği hakkında bilgi veren yetkili firmanın Müdürü Akif Eken’i dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve diğer...