Adıyaman Vadiyaman projesinin içinde neler olacak

Adıyaman Vadiyaman projesinin içinde neler olacak

Adıyaman’ın batısında yer alan Eğriçay’ın ıslahı için başlatılan Vadiyaman Projesi için proje değerlendirme toplantısı yapıldı. Projede gölet, sosyal tesis, kafeterya, spor alanları, piknik alanları ve amfi tiyatronun olacağı belirtiliyor.

Adıyaman OSB projesinin akıbeti TBMM gündeminde!

Adıyaman OSB projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Tutdere, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Adıyaman Kahta OSB projesinin akıbeti TBMM'de!

Adıyaman Kahta OSB projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Tutdere, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ Adıyaman Hükümet Konağı'nın ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi'nin hayata geçireceği Adıyaman Hükümet Konağı projesinin ihalesi yapıldı.

Vadiyaman projesinin başlama tarihi TBMM'de!

Adıyaman'daki Vadiyaman projesinin başlama tarihi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Taşdoğan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

TOKİ Adıyaman Sincik projesinin ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adıyaman Sincik'te hayata geçireceği 120 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Adıyaman Çelikhan kura çekilişi yarın!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Adıyaman Çelikhan'da hayata geçirdiği projesinin kura çekilişini yarın gerçekleştirecek.

Adıyaman Mermer Ocağı projesinin ÇED toplantısı 19 Ağustos'ta!

Dimer Mermer İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Adıyaman İli, Merkez İlçesi, Kömür Beldesi sınırları içerisinde Mermer Ocağı ve Mermer Kesme, İşleme ve Sayalama Tesisi Kapasite Artışı projesinin yapılması planlanıyor. Projesinin ÇED toplantısı 19 Ağustos'ta.

Adıyaman Mermer İşleme ve Sayalama Tesisi'nin ÇED toplantısı 19 Temmuz'da!

Adıyaman İli, Merkez İlçesi, Kömür Beldesi tarafında yapılacak olan Mermer Ocağı ve Mermer Kesme, İşleme ve Sayalama Tesisi Kapasite Artışı projesinin ÇED toplantısı 19 Temmuz'da yapılacak.

Bomonti Elektrik Adıyaman Çelikhan HES projesinin dava süreci!

Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş. ,Adıyaman Çelikhan HES Projesinin Bağlantı Hattının Yatırım Bedelinin Geri Ödenmesi İle İlgili Alacağımızın Tahsiline İlişkin Dava Süreci ile ilgili KAP'a açıklama yaptı.

Adıyaman Vadiyaman projesinin değerlendirme toplantısı gerçekleşti!

Adıyaman’ın batısında yer alan Eğriçay’ın ıslahı için başlatılan Vadiyaman Projesi için proje değerlendirme toplantısı yapıldı. Projede gölet, sosyal tesis, kafeterya, spor alanları, piknik alanları ve amfi tiyatronun olacağı belirtiliyor.

Adıyaman Mermer Ocağı ve Mermer İşletme Tesisi Kapasite Artırımı projesinin toplantısı 3 Aralık'ta!

Adıyaman Merkez'de bulunan Mermer Ocağı ve Mermer İşletme Tesisi Kapasite Artırımı Projesi'nin yapılmasına ilşkin ÇED toplantısı 3 Aralık 2015 günü yapılacak.

Cerit RES TM- Adıyaman Gölbaşı TM Elektrik Enerji İletim Hattı için ÇED toplantısı yapılacak!

Adıyaman Gölbaşı ve Kahramanmaraş Çağlayancerit'de bulunan Cerit RES TM- Adıyaman Gölbaşı TM Elektrik Enerji İletim Hattı projesinin yapılmasına ilişkin ÇED toplantısı yapılacak.

Adıyaman Ziyaret Çayı’na 3 nostaljik köprü inşa edilecek!

Adıyaman Valiliği tarafından uygulanan Beşpınar Projesinin 3 etap halinde sürdürülen çalışmalar kapsamında Ziyaret Çayı’na yeni bir vizyon kazandırmak amacıyla yapay göletler üzerine inşa edilecek 3 adet nostaljik köprünün yapım ihalesine çıkıldı.

Adıyaman Vadiyaman projesinin içinde neler olacak Haberi

Adıyaman Vadiyaman projesinin içinde neler olacak

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun girişimler sonucunda DSİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Eğriçay alanını kapsayan Vadiyaman Projesinin proje değerlendirme toplantısı yapıldı.


Valilik toplantı salonunda Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Sami Işık, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcıları Reşit Bilgin ve Ahmet Vecihi Yüksek, Adıyaman Belediyesinin ilgili kurum müdürleri, DSİ Adıyaman Şube Müdürlüğü yetkilileri ile Adıyaman Belediyesi, İl Özel İdaresi ve DSİ Şube Müdürlüğü teknik personeli ile firma yetkilileri katıldı.


Yaklaşık 400 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirilecek olan projenin tanıtım sunumunu yapan firma yetkililerinden Peyzaj Mimarı Zübeyde Özsu ile projenin teknik içeriği hakkında bilgi veren yetkili firmanın Müdürü Akif Eken’i dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve diğer...