Adnan Köşker 2b açıklaması

Adnan Köşker 2b açıklaması

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bürokratik sürecinin tamamlanarak saha çalışmalarının başlandığı 2B arazilerine ilişkin, “Bizlerde sizler kadar heyecanlıyız. Uzun bir süreçte sona yaklaşıyoruz. Kimseyi mağdur etmeden çözeceğiz” dedi.

Adnan Köşker: 2B'de yıkım olmayacak!

AK Parti belediye meclis üyeleri ile Yavuz Selim Mahallesi'ne gelen Başkan Köşker mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. Bölge esnaflarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, vatandaşlarla da sohbet etti.

Koronavirüs emlak sektörünü etkiledi mi? 

Alanya Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Küçüker, koronavirüsün emlak sektörünü etkilediğini söyledi. Küçüker, "Mayıs ayını belki sıkıntılı geçireceğiz ama ondan sonraki süreç Alanya’yı çok iyi bir sezon bekliyor" dedi... 

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cem Köker tarafından kuruldu.

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli Adnan Kınalı ve Nuray Horasan ortaklığında kuruldu.

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Adnan K.I. Abudeyan tarafından kuruldu.

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!    

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş ortaklığında kuruldu.

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş tarafından kuruldu. 

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köksal  tarafından kuruldu. 

Gebze Belediyesi Aralık Ayı toplantısı gerçekleşti!

Gebze Belediyesi olağan Aralık ayı meclis oturumu 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanındaki meclis salonunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönetiminde yapıldı.

Sky Partners Turizm Otelcilik Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sky Partners Turizm Otelcilik Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nusret Ahmet Köker, Kazım Yıldırım ve Şaner Solak ortaklığında kuruldu.

Utopya Turizm İnşaat bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Utopya Turizm İnşaat, Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. ile yapılmasına ve konunun, 2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında Genel Kurulun onayına sunulmasına oybirliği ile karar verdi...

Trademark Studios 2 lokasyon!

Trademark Studios 2 lokasyon bilgileri haberimizde yer alıyor. Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından İzmir Çiğli'de inşa edilen proje 173 daire ve 15 dükkandan oluşuyor.

Trademark Studios 2 satış ofisi!

Trademark Studios 2 satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. İzmir Çiğli'de Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 173 daire ve 15 dükkandan oluşuyor. 

Trademark Studios 2 nerede?

Adnan Kılıçoğlu tarafından İzmir  Çiğli'de hayata geçirilen Trademark Studios 2 Çiğli'de fiyatlar 184 bin liradan başlıyor..

Adnan Köşker 2b açıklaması Haberi

Adnan Köşker 2b açıklamasıGebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle Köşklüçeşme’de kurulan Kentsel Tasarım Müdürlüğü çalışma ofisinde bir araya geldi. Hürriyet ve Yavuz Selim mahalleri ile ilgili 2B arazilerine ilişkin bürokratik sürecin tamamlanmasının ardından arazi çalışmalarına başlanıyor.


KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİZ


Yaklaşık 1852 hektarlık alanda mahalle sakinlerinin tapularına kavuşabilmeleri için alt yapı çalışmalarına başlanacağını dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, vatandaşların sorularını da cevaplandırdı. Yaptığı açıklamada Başkan Köşker, “Kimseyi mağdur etmeden bu sorunu inşallah çözeceğiz. Çalışmalarımızı bu yönde titizlikle sürdürüyoruz. İnan ki biz sizden daha heyecanlıyız. Kaç yıllık bir sürecin sonuna geldik. Hata yapmamak adına programlı bir şekilde çalışmalar devam ediyor. Arkadaşlarımız gece gündüz çalışmalarına devam ediyor. En kısa zamanda planlama çalışmaları bitecek inşallah.


HER ZAMAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ


Çalışma ofisimizi Köşklüçeşme Mahallesi’nde...