Adnan Köşker kimdir

Adnan Köşker kimdir

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceledi.

Gebze Köşklüçeşme'de 2B arazileri konuşuldu!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2B arazisine ilişkin Köşklüçeşme’de kurulan bilgilendirme ofisinde Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Gebze ulaşımda mükemmel hale gelecek!

Belirlenen program dahilinde çalışmaların startının verileceği Anibal Projesi hakkında açıklamalarda bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ilçenin ulaşım arterleri olarak mükemmel bir hale gelmiş olacak” dedi.

Adnan Köşker: Gebze'de imarla ilgili ciddi sıkıntılar yaşandı!

Gebze Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde projelere geç onay verilmesiyle ilgili konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Bundan sonra daha sert olacağım. 6-7 ayda proje alamayanlar bir daha konuşursa basın önünde anlatacağım" dedi

Adnan Köşker: Beylikbağı'nda yıkım olmayacak, tapular verilecek!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tapu tahsis belgeleriyle ilgili gazetemize yaptığı açıklama da, “Seçim öncesi verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Beylikbağı'nda yıkım olmayacak, Kentsel Dönüşüm olmayacak, vatandaşlar tapularına kavuşacak.”

Adnan Köşker: 2B'de yıkım olmayacak!

AK Parti belediye meclis üyeleri ile Yavuz Selim Mahallesi'ne gelen Başkan Köşker mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. Bölge esnaflarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, vatandaşlarla da sohbet etti.

Dinçer Gökçe kimdir?

GABORAS Mülk Yönetimi Direktörü Dinçer Gökçe kimdir? Dinçer Gökçe hangi görevlerde bulundu?

Fatih Kıvanç kimdir?

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kıvanç kimdir? Fatih Kıvanç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Kıvanç'ın biyografisi...

Saim Kılıç kimdir? 

Özak GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Saim Kılıç kimdir? Saim Kılıç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Saim Kılıç'ın biyografisi...

Serdar Kırmaz kimdir?

Pera GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serdar Kırmaz kimdir? Serdar Kırmaz, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Pera GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serdar Kırmaz'ın biyografisi...

Volkan Kırtok kimdir?

Workindo Pazarlama Direktörü Volkan Kırtok kimdir? Volkan Kırtok daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Volkan Kırtok'un biyografisi...

Koronavirüs emlak sektörünü etkiledi mi? 

Alanya Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Küçüker, koronavirüsün emlak sektörünü etkilediğini söyledi. Küçüker, "Mayıs ayını belki sıkıntılı geçireceğiz ama ondan sonraki süreç Alanya’yı çok iyi bir sezon bekliyor" dedi... 

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cem Köker tarafından kuruldu.

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli Adnan Kınalı ve Nuray Horasan ortaklığında kuruldu.

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Adnan K.I. Abudeyan tarafından kuruldu.

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!    

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş ortaklığında kuruldu.

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş tarafından kuruldu. 

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köksal  tarafından kuruldu. 

Gebze Belediyesi Aralık Ayı toplantısı gerçekleşti!

Gebze Belediyesi olağan Aralık ayı meclis oturumu 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanındaki meclis salonunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönetiminde yapıldı.

Adnan Köşker kimdir Haberi

Adnan Köşker kimdir

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Başkan Köşker’e incelemeler sırasında Belediye Başkan yardımcısı Nilay Ayran ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Başkan Köşker incelemelerine Tatlıkuyu Vadisi’nin ikinci etabında başladı. İkinci etap için oluşturulan toprak döküm alanını inceleyen Başkan Köşker, incelemelerinin ardından Yenikent mahallesinde yapılan parkı gezdi. Çocuklar için Oyun grupları, yürüyüş yolları, kamelyalar, oturma alanları, yetişkinler için spor aletleri gibi donatıların yer aldığı park hakkında bilgi alan Başkan Köşker, “Mahallerimizdeki park sayılarını her geçen gün artıracağız” dedi.


Başkan Köşker parktaki incelemelerinin ardından, Ömer Halis Demir Kuran Kursu ve Mutlukent Cami çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi. Burada işçilerle sohbet eden Başkan Köşker, çalışmaların ne aşamada olduğu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Başkan Köşker son olarak...