Adnan Köşker

Adnan Köşker

Gebze Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı bugün saat 16.00'da toplanacak. Kent meydanı toplantı salonunda yapılacak ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yöneteceği meclis oturumunda önemli konular ele alınacak.

Adnan Köşker'den Gebzespor’un yeni tesisine destek!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in tesis yapımı için Gebzespor’a verdiği desteğin yankıları devam ediyor. Basın Sözcüsü Bülent Turhan, Gebzespor’a tahsis eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkürlerini iletti.

Adnan Köşker Tatlıkuyu Sabit Pazarı'ndaki çalışmaları inceledi!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Tatlıkuyu Sabit Pazarı ve Eskihisar Macera Aksiyon Parkı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Köşker, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı

Gebze'deki 2B arazilerinde hak mahrumiyeti yaşanmayacak!

Adnan Köşker, Yavuz Selim'de bulunan kıraathaneleri ziyaretinde vatandaşlara 2B arazileri sorununun çözümüne ilişkin bilgi verdi. Başkan Köşker, sorunun hak mahrumiyeti yaşanmadan çözüleceğini söyledi.

Gebze Belediyesi Meclis toplantısı 3 Mart'ta yapılacak!

GEBZE Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı 3 Mart Salı günü saat 15.00'de toplanacak. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yönetiminde kent meydanında bulunan meclis salonunda yapılacak.

Adnan Köşker: 2B'de yıkım olmayacak!

AK Parti belediye meclis üyeleri ile Yavuz Selim Mahallesi'ne gelen Başkan Köşker mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. Bölge esnaflarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, vatandaşlarla da sohbet etti.

Adnan Köşker, yapımı devam eden Gebze Devlet Hastanesini gezdi!

Gebze İcra Müdürlüğüne tahsis edilen ve tüm onarımları Gebze Belediyesi tarafından yapılan eski devlet hastanesindeki bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker çalışmaları yerinde inceled

Seyhan Büyükerşen’in kaçak villası yıkılacak mı?

CHP’nin en önemli isimlerinden, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in eşi Seyhan Büyükerşen’in ‘imar barışı’ndan faydalanmak için usulsüzlük yaptığı iddia edildi. 2019’da kaçak inşa edilen villa 2017’de yapılmış gibi gösterildi.

Koronavirüs emlak sektörünü etkiledi mi? 

Alanya Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Küçüker, koronavirüsün emlak sektörünü etkilediğini söyledi. Küçüker, "Mayıs ayını belki sıkıntılı geçireceğiz ama ondan sonraki süreç Alanya’yı çok iyi bir sezon bekliyor" dedi... 

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ventifa Yapı Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cem Köker tarafından kuruldu.

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koza Grup Mimarlık İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli Adnan Kınalı ve Nuray Horasan ortaklığında kuruldu.

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Layan İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Adnan K.I. Abudeyan tarafından kuruldu.

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!    

Energetic Enerji Yatırımları Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş ortaklığında kuruldu.

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Bureau Navitas Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köz ve Mehmet Ali Erdoğmuş tarafından kuruldu. 

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Köksal  tarafından kuruldu. 

Adnan Polat: 100 Günlük Eylem Planı başarılı sonuçlar verdi!

Hükümetin açıkladığı 'İlk 100 Günlük Eylem Planı'nın başarılı sonuçlar verdiğini söyleyen Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, 'İkinci 100 Günlük Eylem Planı'yla da bu başarının devamının geleceğine inandıklarını belirtti...

Gebze Belediyesi Aralık Ayı toplantısı gerçekleşti!

Gebze Belediyesi olağan Aralık ayı meclis oturumu 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanındaki meclis salonunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönetiminde yapıldı.

Sky Partners Turizm Otelcilik Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sky Partners Turizm Otelcilik Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nusret Ahmet Köker, Kazım Yıldırım ve Şaner Solak ortaklığında kuruldu.

Adnan Oktar'ın villasının çevresindeki yıkım tamamlandı!

Adnan Oktar'ın Kandilli'deki villasının çevresindeki kaçak yapıların yıkımı tamamlandı. Onlarca yapının bulunduğu alanda sadece iki yapı ayakta kaldı.

Utopya Turizm İnşaat bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Utopya Turizm İnşaat, Köker Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. ile yapılmasına ve konunun, 2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında Genel Kurulun onayına sunulmasına oybirliği ile karar verdi...

Adnan Köşker Haberi

Adnan Köşker

Gebze Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı bugün saat 16.00'da toplanacak. 

Kent meydanı toplantı salonunda yapılacak ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yöneteceği meclis oturumunda önemli konular ele alınacak. Birçok gündem maddesinin bulunduğu meclis toplantısında karara bağlanacak maddeler şu şekilde: "Mülkiyetleri Gebze Belediyesine ait, Mustafapaşa mahallesi, 3171 ada 14 nolu (138.41 m2), 3171 ada 16 nolu (52.66 m2), 3171 ada 18 nolu (32.13 m2), 3192 ada 22 nolu (129.22 m2), 3192 ada 20 nolu ( 86.86 m2), 3210 ada 18 nolu (204.68 m2), 3210 ada 20 nolu (117.47 m2), 3210 ada 22 nolu (97.48 m2) parseller, DSİ isale hattında kalmasından dolayı, DSİ Genel Müdürlüğü'ne bedelsiz devrine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, Yeni kurulan Etüd Proje Müdürlüğüne ödenek aktarılmasına ilişkin Plan...