Adr inşaat kimin

Adr inşaat kimin

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli Kartal'a yapıldı. 

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi'nin merkez nakli Kartal'a yapıldı. 

Öz Er-Ka İnşaat kimin?

Öz Er-Ka İnşaat kimin? Öz Er-Ka İnşaat, ne zaman kuruldu?

Ferdi Erdoğan: İnşaat sektörü büyümeye devam ediyor!

Boğaziçi Üniversitesi'nde bu yıl ikincisi düzenlenen İnşaat Ekonomisi Zirvesi'nde, sektörün önde gelen isimleri bir araya geldi. Zirvede "Çanlar Kimin İçin Çalıyor? Daha İyi Bir 2018 için Neler Yapılmalı?" başlıklı sorulara yanıt arandı.

Adr Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adr Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi dün Sultanbeyli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Adar ve Sinan Gürer ortaklığında kuruldu.

Adr Mekanik İnşaat Taahhüt Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adr Mekanik İnşaat Taahhüt Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mehmet Üsten tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Adr Mimarlık İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Adr Mimarlık İnşaat Limited Şirketi 60 bin TL sermaye ile bugün Ömer Biliş, Selçuk Çelik ve Dilek aydın imzasıyla kuruldu.

Ataç İnşaat kimin?

Varlıkları 1 milyar doları aşan Ataç İnşaat iflas etti. Peki, Ataç İnşaat ne zaman kuruldu? Ataç İnşaat hangi işlere imza attı? Ataç İnşaat kimindi?

Torkam İnşaat kimin?

Torkam İnşaat, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesini kazandı.Peki, 25 yıldır faaliyet gösteren Torkam İnşaat kimin?

Kocaeli Umuttepe'deki üst geçidi Atlas İnşaat yapacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi B kapısı önünde yaptıracağı yürüyen merdivenli yaya köprüsü inşaatını kimin yapacağı kesinleşti. İnşaatı, Atlas İnşaat'ın yapacağı açıklandı.

İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

Bir binanın inşaat çalışmalarına başlanılabilmesi verilen inşaat ruhsatı gerekli belgeler ile belediyeye yapılacak başvuru sonrasında alınabiliyor. Peki, inşaat ruhsatı nasıl verilir? İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

İnşaat çökmelerinde bir dünya markasıyız!

Bu açıdan Türk mimar, mühendis ve müteahhitleri, inşaat çökmelerinde eşi az bulunur zenginlikte bir koleksiyona imza attı. Suç kimin bilmem …

Payzin ADR Karadeniz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Payzin ADR Karadeniz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hasan Payzin, Deniz Balcı, Ferşat Çiftçi tarafından 60 bin TL'lik sermaye bedeli ile 24 Ekim'de kuruldu.

İskan almak kimin görevi?

İskan belgesi, inşaat çalışmaları sona eren ve tasdikli projesine uygun olarak inşa edilen binada yasal olarak oturuma izin verildiğini gösteriyor. Peki, iskanı kim alır? İskan almak kimin görevi?

Adr inşaat kimin

Adr inşaat kimin Adr inşaat kimin

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık Nakliyat İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi yapıldı. Uğur Aslantürk tarafından kurulan şirketin merkez nakli Kartal'a gerçekleştirildi. 

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi konusu:
Yurt içinde ve yurt dışında insan ve çevrenin korunması insanve çevreye zarar vererek çevreyi kirleten her türlü katı atıkların ambalaj atıklarının atık yağların tıbbi atıkların ömrünü tamamlamış veya herhangi bir nedenle hurda statüsüne dönüşmüş otomobil ve benzer araçların tehlikesiz metallerin ömrünü tamamlamış lastik ve türevleri ile atık pil ve aküöülatörlerin tehlikeli atıkların bitkisel atık ve yağlarıntoplanması ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adr Atık Toplama Yönetimi Çevre Danışmanlık İnşaat Şirketi adres: Orhantepe Mahallesi Kampyolu Cad.Gürçay Apt.No:21/19...