Adressistanbul

Adressistanbul

Adressistanbul

9. yılını kutlayan addresistanbul, tasarım alanında son 9 yılın en iyilerini "Yaratıcılığın Addresi" sergisinde bir araya getirdi. Projeler, her sektörden işinin uzmanlarından oluşan 50 kişinin üzerindeki danışma kurulu tarafından seçildi.

Mayınlı araziye 'organik bomba'

Mayınlı araziye 'organik bomba'

Swarovski taşlarıyla Türkiye'yi tanıştıran Turan, organik ürün satışından sonra bu alanda üretime de girmeye hazırlanıyor

adressistanbul'da yüzde 50'ye varan indirimler başladı!

adressistanbul'da yüzde 50'ye varan indirimler başladı!

Ev dekorasyonunda akla gelen ilk alışveriş merkezi olan addresistanbulda 5. mevsim başladı: İndirim Mevsimi. %50ye varan indirimler 12 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında addresistanbulda

Adressistanbul

Adressistanbul Adressistanbul

9. yılını kutlayan addresistanbul, tasarım alanında son 9 yılın en iyilerini "Yaratıcılığın Addresi" sergisinde bir araya getirdi. Projeler, her sektörden işinin uzmanlarından oluşan 50 kişinin üzerindeki danışma kurulu tarafından seçildi. Sergide 9 yılın Kıpkırmızılan-Kırmızı Ödülleri, Türkiye'nin en önemli tasarım ödülü Design Turkey'nin 2014 kazananları, Grafikerler Meslek Kuruluşu 33. Grafik Ürünler Sergisi'nden Seçkiler gibi tematik sergilerin yanı sıra birbirinden farklı alanlardan son 9 yıla ait 100'iin üzerinde proje yer alıyor. 


Fazıl Sayı'n "Mezopotamya Senfonisi" için Mustafa Toygun Özdemir'in yaptığı çizimlerden Design Turkey kazananlarına, 2014'ün en iyi grafik ürünlerinden son 9 yılda en çok ilgi çeken etkinliklere kadar 100'iin üzerinde projenin bir arada yer aldığı 'Yaratıcılığın Addresi' sergisi, 11 Ocak'a kadar 9. 

yılını kutlayan adressistanbul'da. 


Özgür...