Ağaoğlu faiz desteği

Ağaoğlu faiz desteği

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 peşinatla faiz desteği sağlanan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli kabul ediliyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan 3 projesine yüzde 35 faiz desteği kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat tarihinde başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 1 peşinat, yüzde 35 faiz desteğiyle!

Yüzde 35 faiz desteği sağlanan Ağaoğlu İnşaat kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde geçerli sayılıyor. Kampanya kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunuyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Yüzde 1 peşinat ve yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler!

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında yer alan projeler Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak olarak karşımıza çıkıyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinatla hemen teslim daireler!

Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamı Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde devam ediyor. Kampanya kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor.

Ağaoğlu'ndan hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

13 Şubat'ta başlayan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde yüzde 35 faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu'nda faiz desteği kampanyası devam ediyor!

Ağaoğlu İnşaat'ın hemen teslim 200 daire için başlattığı faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya 13 Şubat'ta başladı ve 3 hafta sürmesi planlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası!

My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold projelerini kapsayan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olma imkanı sunuyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyası!

Sadece 200 adet hemen teslim konut için geçerli olan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası 13 Şubat 2015 tarihi itibariyle başladı. Kampanya Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak ve Ataşehir'de yükselen 3 projesini kapsıyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan faiz desteği!

Hükümetin, konut kredilerindeki yüzde 25 peşinatı biriktirmek için açılan her hesaba yüzde 15 destek vereceğini açıklaması sonrasında ilk kampanya, Ağaoğlu’ndan geldi. Ağaoğlu, sınırlı sayıda konut için kredi ödemelerinde yüzde 35 faiz desteği verecek

Ağaoğlu'ndan yüzde 35 faiz desteği!

Hükümetin, konut kredilerindeki yüzde 25 peşinatı biriktirmek için açılan her hesaba yüzde 15 destek vereceğini açıklaması sonrasında ilk kampanya, Ağaoğlu’ndan geldi...

Ağaoğlu'ndan faiz destekli konut kampanyası!

AĞAOGLU Şirketler Grubu hemen teslim, yüzde 1 peşinat ve yüzde 35 'e varan faiz desteğiyle yeni bir kampanya başlattı.

Kentsel dönüşüm konut kredisi faizleri yüzde 1.08’e indi!

Kentsel dönüşüm kapsamında devlet kira desteği ya da konut kredisi faiz desteği sunuyor. Kentsel dönüşüm konut kredisi faiz desteği almak isteyen vatandaşlara yüzde 0.41’e kadar destek sağlanıyor.

2019 kentsel dönüşüm faiz desteği ne kadar?

Bakanlar Kurulu tarafından belirlenen oranlarda Dönüşüm Projeleri Özel Hesabından karşılanmak üzere faiz desteği veriliyor. Peki 2016 kentsel dönüşüm faiz desteği ne kadar?

Kentsel dönüşüme kredi ve faiz desteği!

Çöken binalar bina güvenliğini ve kentsel dönüşümü yeniden gündeme getirdi. Kentsel dönüşüm kamu tarafından yürütülse de riskli binanızı kendiniz de dönüştürebilirsiniz.

Riskli binanızı dönüştürebilirsiniz!

İstanbul Kartal ve Kağıthane’de çöken binalar bina güvenliğini gündeme getirdi. Kentsel dönüşüm kamu tarafından yürütülse de riskli binanızı dönüştürmek için siz de harekete geçebilirsiniz. Hükümetin 125 bin TL'ye kadar kredi ve yüzde 5’e kadar faiz desteği var.

Devletten kentsel dönüşüme tam destek!

Devlet, hasarlı yada riskli binalarda oturan vatandaşlara, yıkım ve tahliye aşamasından, başka bir eve taşınma sürecinde faiz desteği sunuyor. 18 ay boyunca, aylık 595 ile 960 lira arasında değişen kira desteği veriliyor.

İnşaat sektörüne kredi dopingi!

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam derken, inşaat sektörüne destek olacak bir karar geldi. Cumhurbaşkanlığı’nca yayımlanan karara göre tüm kamu bankalarının kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği vermesinin önü açıldı.

Kentsel dönüşüm kredisi 2018!

Kentsel dönüşüm sürecinde bankalardan kullanılacak kredilere Devlet faiz desteği veriyor. Peki, kentsel dönüşüm kredisi 2018 ne kadar?

Nuvo Dragos'tan yatırımcıya 100 ay 0 faiz desteği!

100 ay 0 faiz desteği ve yüksek kira getirisi ile Anadolu Yakası’nın en karlı projesi Nuvo Dragos'ta yüzde 1’lik KDV avantajı sunuluyor..

Kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği 2018 sonuna uzatıldı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile Kentsel dönüşümde hak sahiplerince bankalardan kullanılacak kredilere sağlanacak faiz desteği 2018 yılı sonuna uzatıldı..

Kentsel dönüşümde faiz desteği genişliyor!

Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Gürgen, yeni KHK ile kentsel dönüşümde faiz desteğinin kapsamının genişletileceğini söyledi..

10 soruda kentsel dönüşüm faiz desteği!

Kentsel dönüşümde Bakanlık tarafından bazı finansal destekler sunuluyor. Faiz desteği de bu destekler arasında yer alıyor. Peki, kentsel dönüşüm faiz desteği nedir? Bu destek ile ilgili yapılan son çalışmalar nelerdir?

Kentsel dönüşüm kredi faiz desteğini kimler nasıl alabilir?

Kentsel dönüşüm kapsamında riskli binası yıkılan hak sahipleri, yapım sürecinde kullanacakları kredi için kredi faiz desteği

Dönüşen evlere faiz desteği 1 yıl uzadı!

Kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine bankalardan kullanılacak kredilere sağlanacak faiz desteği bir yıl uzadı. Vatandaş dönüşüme konu evi için yıl sonuna kadar bankalardan faiz desteği alabilecek.

Ağaoğlu faiz desteği

Ağaoğlu faiz desteği Ağaoğlu faiz desteği


Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat'ta başlatılan kampanyası devam ediyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor. 


Hemen teslim 200 dairede kabul edilen faiz desteği kampanyası kapsamında 60 ay vadede yüzde 0,47'lik ve 120 ay vadede ise yüzde 0,57'lik faiz oranı sağlanıyor. 


Yüzde 1 oranında peşinat ödemesi yapılan Ağaoğlu İnşaat  faiz desteği kampanyası kapsamında kalan kısım için yüzde 24'ü taksitlendiriliyor.  


Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 75'lik kısım için yüzde 35'inde faiz desteği sunuluyor. 


Ağaoğlu iletişim bilgileri

Telefon:  444 6 777


Web: