ağaoğlu kampanya

ağaoğlu kampanya

Ağaoğlu İnşaat'ın faiz desteği kampanyası devam ediyor. My Towerland, Andromeda Gold ve My Home Maslak projelerinde geçerli olan kampanyada yüzde 1 peşinat imkanı bulunuyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler! Yüzde 1 peşinatla!

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde devam ediyor. 13 Şubat'ta başlayan kampanyada yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 35 faiz desteği! Hemen teslim daireler!

Andromeda Gold, My Towerland ve de My Home Maslak projeleri için geçerli sayılan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 35 faiz desteğiyle! Yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 35 faiz desteği kampanyasına devam eden Ağaoğlu İnşaat'ın söz konusu kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 oranında peşinat uygulanan Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde faiz desteği kampanyasıyla yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Projeler hemen teslim ediliyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 35 faiz desteği! Yüzde 1 peşinat imkanı!

Ağaoğlu İnşaat'ın başlattığı faiz kampanyası devam ediyor. 13 Şubat'ta başlayan faiz desteği kampanyası hemen teslim 200 daire için geçerli.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 35 faiz desteği!

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 75'lik kısmında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat kampanyasında yüzde 35 faiz desteği yüzde 1 peşinatla!

13 Şubat'tan beri devam eden Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasına göre yüzde 75'lik kısım için yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya hemen teslim 200 dairede uygulanıyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinatla! Hemen teslim 200 daire!

13 Şubat'ta başlanan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler!

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında yer alan projeler Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak olarak karşımıza çıkıyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla!

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde uygulanan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor. Projede yüzde 75'lik kısımdan yüzde 35'i için faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyası detayları!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ve CEO'su Hasan Rahvalı 13 Şubat Cuma günü yeni kampanyalarını Andromeda Gold Lobisi’nde gerçekleşen basın toplantısında tanıttı.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 35 faiz desteği! Yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 peşinatla ödemelerin yapıldığı Ağaoğlu kampanyası kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli.

Ağaoğlu'ndan yüzde 1 peşinat ve yüzde 35 faiz desteği!

Hükümetin ev sahibi olmak isteyenlere verdiği yüzde 25 destek Ağaoğlu Şirketler Grubu'nu da harekete geçirdi. Hemen teslim, yüzde 1 peşinat ve yüzde 35'e varan faiz desteğiyle yeni bir kampanya başlattı.

Ağaoğlu'ndan hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

13 Şubat'ta başlayan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde yüzde 35 faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya!

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde fiyatlar 679 bin 400 TL'den başlıyor. Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Maslak 1453 özel kampanya 2016!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Maslak 1453 projesi için yeni bir kampanya başlattı. 60 ayda 0,42, 120 ayda 0,70 faiz oranının uygulanacağı kampanya kapsamında sınırlı sayıdaki dairelere yüzde 5 peşinatla sahip olunabilecek

Ağaoğlu'ndan ev alana Cruise seyahati hediye!

Ağaoğlu düzenlediği son kampanya ile müşterilerine Ege-Akdeniz'de 7 gece 8 gün süren muhteşem Cruise seyahati hediye ediyor. Kampanya 11 Haziran 11 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.

My Newwork Ataşehir kampanya!

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan My Newwork projesinde teslimlerin 2017 Mart ayında yapılması gerekiyor. İşte, My Newwork Ataşehir kampanya!

Ağaoğlu'nun yüzde 35 faiz desteği kampanyası sona erdi!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği hemen teslim dairelerde yüzde 35 oranında faiz desteği kampanyası sona erdi. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerliydi.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu İnşaat kampanyasında yüzde 1 peşinatla! Yüzde 35 faiz desteği!

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri faiz desteği kampanyasına devam eden Ağaoğlu İnşaat kampanya dahilinde yüzde 35 faiz desteği sağlarken yüzde 1 peşinatlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan yüzde 35 faiz desteği!

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için Ağaoğlu İnşaat'ın başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya 13 Şubat tarihinde başlayan kampanya yeni fırsatlar sunuyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan 3 projesine yüzde 35 faiz desteği kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat tarihinde başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 1 peşinat, yüzde 35 faiz desteğiyle!

Yüzde 35 faiz desteği sağlanan Ağaoğlu İnşaat kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde geçerli sayılıyor. Kampanya kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunuyor.

Ağaoğlu İnşaat kampanyasında yüzde 35 faiz desteği yüzde 1 peşinatla!

13 Şubat'tan beri devam eden Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasına göre yüzde 75'lik kısım için yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya hemen teslim 200 dairede uygulanıyor.

Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinatla! Hemen teslim 200 daire!

13 Şubat'ta başlanan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

ağaoğlu kampanya

ağaoğlu kampanya ağaoğlu kampanya

Hemen teslim dairelerde faiz desteği kampanyası ile 60 ay vadede yüzde 0,47'lik ve 120 ay vadede ise yüzde 0,57'lik faiz oranı uygulanıyor.


Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat imkanı bulunurken kalan kısmın yüzde 24'ü taksitlendiriliyor. Yüzde 75'lik kısım için yüzde 35 faiz desteği imkanı sağlanıyor.


Ağaoğlu My Towerland Projesi:


Ağaoğlu My Towerland Projesi'nde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor. 3500 daireden meydana gelen proje 285 bin metrekare arsa alanına sahip. Projede yer alan dairelerin fiyatları 754 bin TL'den başlangıç gösteriyor 


Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi:


88 metrekareden başlayan dairelerden meydana gelen Ağaoğlu Andromeda Gold Projesinde 398 konut bulunuyor. Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi'nde daireler stüdyo, 1 oda 1 salon,...