ağrı Eleşkirt okul inşaatları

ağrı Eleşkirt okul inşaatları

Ağrı’nın Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, ilçede yapımı devam eden okulların inşaatlarında incelemelerde bulundu. Topsakaloğlu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın burada çok büyük hizmetler yaptığını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ağrı Eleşkirt'te kayak merkezi için acele kamulaştırma yapılacak!

Ağrı İli, Eleşkirt İlçesi sınırları içerisinde bulunan bazı taşınmazların, Güneykaya Köyünde atıl durumda bulunan kayak merkezinin faaliyete geçirilmesi projesi için acele kamulaştırma yapılacak..

Ağrı Eleşkirt'te toplu okul açılışı!

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde yapımı tamamlanan okulların açılışı yapıldı. Açılış törenine Ağrı Valisi Musa Işın da katıldı...

Ağrı Eleşkirt'e yeni cami!

Ağrı Valisi Musa Işın Eleşkirt ilçesinde hayırsever iş adamı Nimetullah Kaya'nın yaptıracağı caminin temelini attı.

Musa Işın, Ağrı Eleşkirt'teki caminin temelini attı!

Ağrı Valisi Musa Işın Eleşkirt ilçesinde hayırsever iş adamı Nimetullah Kaya'nın yaptıracağı caminin temelini attı.

Ağrı’ya kayak tesisi müjdesi!

Ağrı Valisi Musa Işın, uzun zamandır atıl durumda bekleyen Eleşkirt ilçesindeki Güneykaya Kayak Merkezi’nin yeniden yapılacağını açıkladı. Vali Işın, merkezi gelecek sezona yetiştirmeyi planladıklarını söyledi.

Ağrı Eleşkirt Belediye binası açıldı!

Ağrı’nın Eleşkirt Belediye binası törenle hizmete açıldı. Ağrı Valisi Musa Işın, belediye başkanının yardım istemesinin ardından kendilerinin de imkanlarını zorlayarak 500 bin liralık kaynak aktardıklarını söyledi.

Ağrı'da okul binalarının duvarları renklendiriliyor!

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Okullarımız Renkleniyor’ projesi kapsamında kentteki okul binalarının duvarları resim ve çeşitli figürlerle renkleniyor.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 30. anaokulunu Ağrı'da açtı!

Okul öncesi eğitimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla 2010 yılında yola çıkan sanatçı Gülben Ergen'in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 30'uncu anaokulunu Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde açtı.

Ağrı'da 2 okul açılışı gerçekleşti!

Ağrı Valisi Musa Işın, Tutak ilçesinde yapımı tamamlanan Sultan Melikşah İlkokulu ile Sultan Alpaslan Ortaokulu’nu törenle hizmete açtı.

Ağrı Eleşkirt'te kaç tane okul inşa ediliyor?

Ağrı’nın Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, ilçede yapımı devam eden okulların inşaatlarında incelemelerde bulundu. Topsakaloğlu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın burada çok büyük hizmetler yaptığını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ağrı Eleşkirt'te 16 derslikli okul inşa ediliyor!

Ağrı’nın Eleşkirt’in Hürriyet Mahallesi’nde 16 derslikli okulun temeli törenle atıldı. Temel atma töreninde yüklenici firma tarafından kesilen kurban, davetlilere kavurma yapılarak ikram edildi.

Ağrı'da 3.5 milyon TL'ye satılık 3 sanayi dükkanı!

Ağrı Eleşkirt'te bulunan 3 adet sanayi dükkanı, Eleşkirt İcra Dairesi tarafından 30 Nisan 2015 günü saat 10:00 ile 10:10 arası ihale ediliyor.

TOKİ Ağrı, Erzurum, Hakkari, Kars, Şırnak ve Van'da 1303 adet daire yaptıracak!

Agrı, Erzurum, Hakkari, Igdır, Kars, Siirt, Şırnak ve Van illeri 1303 Adet Konut, ASM, Ticaret Merkezi Sosyal Tesis,Cami,Okul,Yurt,Bina ve Jandarma Tesisi İnşaatları ile Adaiçi Altyapi, Genel Altyapı ile Çevre Düzenleme İnşaat işleri ihale edilecek...

ağrı Eleşkirt okul inşaatları Haberi

ağrı Eleşkirt okul inşaatları

Kaymakam Topsakaloğlu, yapımı devam eden Eleşkirt Ortaokulu, Eleşkirt İmam Hatip Lisesi ve Hürriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek ilçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt’tan bilgi aldı. Kaymakam Topsakaloğlu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın burada çok büyük hizmetler yaptığını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu inşaatların bitmesiyle Eleşkirt’in çehresinin değişeceğini, eğitimin kalitesinin hızla artmaya başlayacağını görmekten duyduğu memnuniyeti ve heyecanı ifade etti.

Kaymakam Topsakaloğlu’na refakat eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt ise, "Bu okulların bitmesiyle Eleşkirt ilçesinin 100 yıllık okul ihtiyacının karşılandığını söylemek abartı olmaz. Kaymakamın ayağının tozuyla okulları gezmesi, eğitime ne kadar önem verdiğinin göstergesidir. Böyle eğitim aşığı bir kaymakamla çalışmak işimizi çok kolaylaştıracaktır”...