Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Ali Haydar Kıcı tarafından kuruldu. 

İnşaat sektörü doğru yatırım aracı olacak!

Simon-Kucher&Partners Direktörü Cem Balıkçıoğlu, normalleşme süreci ve sonrasına ilişkin, "Teknoloji olan ülkeler de elektronik ara malı ithalinin yükseleceğini öngörebiliriz. Benzer şekilde bir çok alt sektörü ile istihdam yaratabilecek inşaat sektörü de bazı ülkeler için doğru yatırım olacak" dedi

Hüba İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hüba İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Celal Cem Şahin tarafından kuruldu.

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Ali Haydar Kıcı tarafından kuruldu. 

Ceba Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Ceba Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayten Babaoğlu, Cem Gökgözoğlu, Mustafa Kutlay Haklı ve Şenyüz Benay Haklı ortaklığında kuruldu. 

Caspian Group İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Caspian Group İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Cem Çorlu tarafından kuruldu. 

Altıntaç İnşaat Nakliyat Tekstil ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altıntaç İnşaat Nakliyat Tekstil ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Cem Altıntaç tarafından kuruldu.

Işık Restoran Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Işık Restoran Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Cem Tolga Işık tarafından kuruldu.

Duru Su İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Duru Su İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Büyükçekmece'de 138 bin 220 TL sermaye bedeli ile Cem Ertaş tarafından kuruldu.

Mask Seramik Yapı Malzemeleri İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu! 

Mask Seramik Yapı Malzemeleri İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cem Cargün ve Yusuf Tuna ortaklığıyla kuruldu.

Hüma Metal İnşaat Otomotiv Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hüma Metal İnşaat Otomotiv Kimya ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cem Ulukaya tarafından kuruldu.

CMK Sanat Yapı İnşaat Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

CMK Sanat Yapı İnşaat Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Cem Karakuş ve Olgun Gürsoy ortaklığında kuruldu.

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Adem Bozdoğan, İbrahim Cem Çankaya ve Ramazan Duman ortaklığıyla kuruldu...

AHK, Kar Garantili Taahhüt Sistemi ile kazandırıyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından AHK İmar Planlama ve Gayrimenkul İnşaat A. Ş. yeni hayata geçirdiği projeler ile sektöre ivme kazandırmaya devam ediyor. Şirket, Kâr Garantili Taahhüt Sistemi ile yatırımcısına kar sağlıyor.

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim  Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Ali Haydar Kıcı tarafından kuruldu. 

Ahk Cem İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 
1-Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde şehircilik ve kentsel dönüşümle her türlü gayrimenkulün afet riski kontrollerini yapabilir, dayanıklılığını tespit ettiği binaların gerektiği durumlarda yıkılması, yeniden projelendirilmesi ve inşaatını yapar. Alım ve satımını yapabilir. 2- Yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat taahhüt ve proje ihalesine girebilir. Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kuruluş ve kişiler toplu konut kooperatiflerine ait her türlü bayındırlık işleri inşaat müteahhitliği, her türlü yapı tesisler ait müşavirlik ve mühendislik hizmetleri her türlü sınaî tesislerin proje, montaj ve inşaatlarını taahhüt etmek veya yapmak. 3-Şirket inşatla...