Ahmet Ayçiçek açıklama

Ahmet Ayçiçek açıklama

Kayseri'de iş güvenliği mevzuatına uygun önlemleri almayan, yapılan denetimlerde eksiklikleri tespit edilen 68 inşaat durduruldu. Denetlenen 147 işyerine 1 milyon 408 bin 518 TL idari para cezası kesildi.

Ahmet Ercan'dan korkutan açıklama! İstanbul depremi 2045'te olacak!

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, önceki akşam TV100’de canlı yayınlanan Okan Bayülgen’in ‘Nokta’ programına konuk oldu. Ercan, İstanbul depremi için “2045 yılında olacak” diyerek İstanbulluları korkuttu.

Ahmet Ercan'dan korkutan açıklama! O fayda yıkıcı deprem bekleniyor!

Prof. Dr. Ahmet Ercan beklenen Marmara depremi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kuzey Anadolu kırığının sınır tanımadığını vurgulayan Ercan, Marmara'da İstanbul ve Tekirdağ kolunda deprem beklediklerini bütün odaklanmalarının bu noktada olduğunu kaydetti. 

Ahmet Misbah Demircan: Camilerimizi restore ediyoruz!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan 2020-2023 Yatırım Değerlendirme Toplantısı’ndan sonra açıklama yaptı. Açıklamada camilerin büyük bir mülkiyeti bizde onları restore ediyoruz dedi.

Prof. Dr. Ahmet Ercan’dan korkutan açıklama: Büyük deprem bekliyorum!

Jeofizik Yüksek Mühendisi ve Deprem Uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan yaptığı açıklamada “Sisam'ın kuzeyinde beklediğim büyük deprem buraları da önemli ölçüde etkileyecek” dedi.

Ahmet Davutoğlu’ndan Cumhurbaşkanı'na Şehir Üniversitesi yanıtı!

Yeni parti kuracak olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Twitter hesabı üzerinden "İstanbul Şehir Üniversitesi arazisine ilişkin asılsız ithamlara dair" ifadeleriyle bir açıklama yaptı. İşte o açıklama;

Ahmet Ercan: 2018- 2020 arasında yıkıcı bir deprem şaşırtıcı olmaz!

Deprem uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Muğla ve Antalya’da meydana gelen depremler ile ilgili açıklama yaptı. Ercan, ''Türkiye'de 2018- 2020 arasında yıkıcı bir deprem şaşırtıcı olmaz" diye konuştu.

Ahmet Arslan'dan Hekimbaşı Yalısı kazası açıklaması!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz hafta Boğaz'da yaşanan gemi kazasıyla ilgili açıklama yaptı...

Ahmet Kalafat'tan Mahmutbey’de konut projesi açıklaması!

Nurtop A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Kalafat, Bağcılar’da bulunan arsa ile ilgili basında çıkan 'Mahmutbey’deki akaryakıt istasyonu projesi iptal' başlıklarla ilgili haberlere açıklama yaptı.

Ahmet Arslan'dan Kars, Ardahan ve Iğdır'a yatırım çağrısı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan,İzmir'de Kars, Ardahan ve Iğdır Federasyonu temsilcileriyle buluştu. Bakan Arslan, 23 ili kapsayan "Cazibe Merkezleri Programı" hakkında açıklama yaptı.

Ahmet Arslan'dan 3 havalimanı hakkında açıklama!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, milletvekillerini ziiyaret etti. Arslan, ülkenin yeni yatırımlarını yaptıkları gibi sosyal sorumluluk çerçevesinde de yine vatandaşlara hizmet ettiklerini belirtti.

Ahmet Arslan'dan Kayseri'ye YHT müjdesi!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kayseri-Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren projesine ilişkin açıklama yaptı. Arslan, projenin ihalesini bu sene yapıp, 4 sene içerisinde de bitirip, Kayseri'nin ve Kayserililerin hizmetine sunulmasını planladıklarını söyledi.

Ahmet Misbah Demircan'dan Beyoğlu imar planı sonucuna açıklama!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Beyoğlu Kentsel Sit Alanı Koruma Amaçlı Uygulama Planı" ile "Beyoğlu Nazım İmar Planı" hakkında verilen iptal kararının Danıştay tarafından bozulmasına ilişkin, açıklamada bulundu.

Özen Kuzu rant vergisi hakkında açıklama yaptı!

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından 14 Ocak 2015 günü yapılan rant vergisi açıklaması, inşaat sektöründe büyük yankı uyandırdı. İşte, Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, konuyla ilgili yaptığı açıklama..

Ahmet Ayçiçek açıklama Haberi

Ahmet Ayçiçek açıklama

TÜRKİYE İş Kurumu Kayseri İl Müdürü Ahmet Ayçiçek, özellikle yaz sezonunda yaklaşık her ay 15-20 hatta bazen 30 iş müfettişinin sürekli denetim yaptığını ve hayati tehlike bulunan işyerlerinin çalışmalarım durdurduklarını söyledi. Ayçicek, şunları söyledi: "Şu ana kadar iş müfettişlerimizce, özellikle inşaat sektöründe 99 işyerinin faaliyetlerinin durdurulmasına karar verildi. Bunlardan 31'i bize eksiklikleri giderdiklerini bildirdi. Biz de Teftiş Kurulu'na gönderdik. Oradaki heyet 31 işyerini açtı. Diğer 68 işyerinin faaliyetleri durdurulmuş vaziyette. Eksikliklerini giderirlerse, tekrar faaliyetlerine devam edecekler. Faaliyetleri durdurulan, noksanlıkları tespit edilen işyerlerinin çoğunluğu inşaat sektöründe. 

İskelelerin alt bölümlerinde çelik ağ gerdirme zorunluluğu var. Bu zorunluluk, daha önceleri yoktu. Şimdi bu ağlar takılıyor ki işçi düştüğü zaman bu ağa takılıp orada kalsın diye. Ama, bunun yanı sıra iskelenin çürüklüğünü, inşaatın diğer...