Ahmet Ayçiçek inşaat durdurma

Ahmet Ayçiçek inşaat durdurma

Kayseri'de iş güvenliği mevzuatına uygun önlemleri almayan, yapılan denetimlerde eksiklikleri tespit edilen 68 inşaat durduruldu. Denetlenen 147 işyerine 1 milyon 408 bin 518 TL idari para cezası kesildi.

Erdek'in 2 mahallesinde kentsel dönüşüm başlıyor!

Erdek'te faaliyette bulunan Ahmet Öğrenir İnşaat, ilçenin iki farklı noktasında kentsel dönüşüm projesine başlıyor.

Ahmet Keskin Mühendislik Otomotiv İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Ahmet Keskin Mühendislik Otomotiv İnşaat Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 245 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Keskin tarafından kuruldu.

Ahmet Aslan İnşaat Orman Mamulleri Ve Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Ahmet Aslan İnşaat Orman Mamulleri Ve Otomotiv Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 360 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Aslan tarafından kuruldu.

Ahmet Nur Çebi: 100 milyon dolarlık inşaat 168 milyon dolara bitti!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, "100 milyon dolarlık inşaat 168 milyon dolara bitti" dedi...

İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Göncer Ayalp vefat etti!

Türkiye'ye sayısız eser kazandıran İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Göncer Ayalp vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınladı.

Sancaktepe Hacı Ahmet Bıyık Cami inşaat ihalesi 4 Şubat'ta!

Sancaktepe Hacı Ahmet Bıyık Cami ve Kuran Kursu inşaat ihalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından 4 Şubat'ta yapılacak...

Şengel İnşaat'ın sahibi Ahmet Şengel kişisel konkordato ilan etti!

Kuşadası'nda faaliyet gösteren Şengel İnşaat'ın sahibi Ahmet Şengel kişisel konkordato ilan etti. Şengel, "Mallarımızın haraç mezat satılmasını önlemek için bankalara karşı onur savaşı veriyoruz" açıklamasında bulundu.

Dia Bella'da otomobil çekilişleri sonuçlandı!

Ahmet Kul İnşaat imzası ile Mimaroba’da hayata geçirilen Dia Bella'da otomobil çekilişleri sonuçlandı... 

Ahmet Esat Ural Sudan’da inşaat işine başladı!

Gebze Belediyesi çalışanlarından biri olan ve belediye şirketlerinin eski yöneticisi olan Ahmet Esat Ural, Sudan’da inşaat işine başladı. Ural, Sudan'da fabrika inşa edecek.

Ahmet Şimşek Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ahmet Şimşek Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şimşek tarafından kuruldu. 

Dia Bella'nın yüzde 35'i satıldı!

Ahmet Kul İnşaat tarafından Mimaroba’da hayata geçirilen Dia Bella projesinin yüzde 35'i satıldı. Satışların Şubat ayında başladığı proje 131 daireden meydana geliyor. 

Mimaroba Dia Bella ödeme planı!

Ahmet Kul İnşaat imzası taşıyan Mimaroba Dia Bella'da 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daire seçenekleri sunuluyor..

Ahmet Özdemir Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahmet Özdemir Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Özdemir tarafından kuruldu. 

Ahmet Ayçiçek inşaat durdurma Haberi

Ahmet Ayçiçek inşaat durdurma

TÜRKİYE İş Kurumu Kayseri İl Müdürü Ahmet Ayçiçek, özellikle yaz sezonunda yaklaşık her ay 15-20 hatta bazen 30 iş müfettişinin sürekli denetim yaptığını ve hayati tehlike bulunan işyerlerinin çalışmalarım durdurduklarını söyledi. Ayçicek, şunları söyledi: "Şu ana kadar iş müfettişlerimizce, özellikle inşaat sektöründe 99 işyerinin faaliyetlerinin durdurulmasına karar verildi. Bunlardan 31'i bize eksiklikleri giderdiklerini bildirdi. Biz de Teftiş Kurulu'na gönderdik. Oradaki heyet 31 işyerini açtı. Diğer 68 işyerinin faaliyetleri durdurulmuş vaziyette. Eksikliklerini giderirlerse, tekrar faaliyetlerine devam edecekler. Faaliyetleri durdurulan, noksanlıkları tespit edilen işyerlerinin çoğunluğu inşaat sektöründe. 

İskelelerin alt bölümlerinde çelik ağ gerdirme zorunluluğu var. Bu zorunluluk, daha önceleri yoktu. Şimdi bu ağlar takılıyor ki işçi düştüğü zaman bu ağa takılıp orada kalsın diye. Ama, bunun yanı sıra iskelenin çürüklüğünü, inşaatın diğer...