Ahmet Ayçiçek kayseri inşaat durdurma

Ahmet Ayçiçek kayseri inşaat durdurma

Kayseri'de iş güvenliği mevzuatına uygun önlemleri almayan, yapılan denetimlerde eksiklikleri tespit edilen 68 inşaat durduruldu. Denetlenen 147 işyerine 1 milyon 408 bin 518 TL idari para cezası kesildi.

Melikgazi Ahmet Selahattin Sarıalp ASM tamamlanıyor!

Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından hayırsever Ahmet ve Selahattin Sarıalp’ın desteğiyle beraberTınaztepe Mahallesi'nde yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi'nde inşaat çalışmaları sürüyor.

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşümle yenileniyor!

Kocasinan'ı kentsel dönüşümle yenilediklerini söyleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Kocasinan'ın daha da güzelleşmesi için kentsel dönüşüm bizim için en önemli çalışmalardan birisidir'' dedi.

Kayseri’yi akıllı şehir teknolojisi uygulamalarıyla daha ileriye taşıyacağız!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı açıklamada marka şehir olan Kayseri’yi akıllı şehir teknolojisi uygulamalarıyla daha ileriye taşıyacaklarını dile getirdi.

Kayseri Kocasinan Gençlik Merkezi'nin yapımı hızlandı!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ahievran Mahallesi'nde yapımı devam eden Gençlik Merkezi'ni inceledi.

Kayseri'de Gıyaseddin Keyhüsrev'in yaptırdığı tarihi köşke restorasyon!

Kayseri'de, Anadolu Selçuklu Sultanı 2. Gıyaseddin Keyhüsrev döneminde inşa edilen Hızır İlyas Köşkü'nde restorasyon çalışması başlatıldı. Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, tarihi yapılara sahip çıkarak gelecek kuşaklara aktaracaklarını söyledi.

Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediye Başkanı oldu!

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Ahmet Çolakbayrakdar kazandı...

Kayseri Mithatpaşa imar hareketleriyle güzelleşecek!

Kayseri Mithatpaşa Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ''İmar hareketleriyle birlikte mahallemiz daha da güzelleşecek'' diye konuştu.

Kayseri Oruçreis'te dönüşüm hızlanacak!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Oruç Reis Mahallesi'nde uygulanacak Kentsel Dönüşüm çalışmaları planlamasında sona yaklaşıldığını söyledi.

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşümle değişecek!

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm için ayrı bir parantez açan ve milletin kaynaklarını yine millete hizmet için kullandıklarını anlatan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, ''Milletin kaynaklarını yine millet için kullanıyoruz'' dedi.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm fırsatı!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 44 ayda hayata geçirdiği hizmetleri anlattı. Bölgedeki dönüşüm projelerinden bahseden Çolakbayrakdar, ''Kentsel dönüşüm kanunu bizim için bir fırsattır'' şeklinde konuştu.

2018 Kayseri Kocasinan’ın inşaat yılı olacak!

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından bölgede başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbaydar, Ahi Evran Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi. 

Kayseri'deki tren yolu hatları meclis gündeminde!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri ilindeki mevcut tren yolu hatlarının banliyö hattı olarak kullanılmasına yönelik bir çalışma olup olmadığını, Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a sordu..

Kayseri Oruçreis'te dönüşüm başlıyor!

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelip, istek ve önerileri dinleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümle Oruç Reis’i yenileyeceklerini ve Kayseri’ye yakışır bir mahalle inşa edeceklerini belirtti.

Ahmet Ayçiçek kayseri inşaat durdurma Haberi

Ahmet Ayçiçek kayseri inşaat durdurma

TÜRKİYE İş Kurumu Kayseri İl Müdürü Ahmet Ayçiçek, özellikle yaz sezonunda yaklaşık her ay 15-20 hatta bazen 30 iş müfettişinin sürekli denetim yaptığını ve hayati tehlike bulunan işyerlerinin çalışmalarım durdurduklarını söyledi. Ayçicek, şunları söyledi: "Şu ana kadar iş müfettişlerimizce, özellikle inşaat sektöründe 99 işyerinin faaliyetlerinin durdurulmasına karar verildi. Bunlardan 31'i bize eksiklikleri giderdiklerini bildirdi. Biz de Teftiş Kurulu'na gönderdik. Oradaki heyet 31 işyerini açtı. Diğer 68 işyerinin faaliyetleri durdurulmuş vaziyette. Eksikliklerini giderirlerse, tekrar faaliyetlerine devam edecekler. Faaliyetleri durdurulan, noksanlıkları tespit edilen işyerlerinin çoğunluğu inşaat sektöründe. 

İskelelerin alt bölümlerinde çelik ağ gerdirme zorunluluğu var. Bu zorunluluk, daha önceleri yoktu. Şimdi bu ağlar takılıyor ki işçi düştüğü zaman bu ağa takılıp orada kalsın diye. Ama, bunun yanı sıra iskelenin çürüklüğünü, inşaatın diğer...