Ahmet Hasoğlu erzurum

Ahmet Hasoğlu erzurum

Ahmet Hasoğlu 2014 Ocak'ta Erzurum'da 20 bin metrekarelik üretim yeri açacak

Erzurum'da emeklilere ucuz konut sözü!

Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Ahmet Degen, emeklilere konut projesi için TOKİ ile görüşmelere başladı.

Erzurum'da emeklilere özel konut projesi!

Türkiye Emekliler Derneği'nin Erzurum Şube Başkanı Ahmet Degen, emeklilerin ev sahibi olması ve peşinatlarda yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

Erzurum Ahmet Hamdi Tanpınar Bilgi Evi açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Erzurum Büyükşehir Belediyesi Ahmet Hamdi Tanpınar Bilgi Evi'ni hizmete açtı.

Horasan-Erzurum karayoluna yeni tünel yapılacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı'da bir otelde gazetecilerle sohbet toplantısında buluştu. Bakan Arslan, "Horasan-Erzurum karayolunda özellikle birkaç tane kritik nokta var. Oraları tünel haline getirmekle ilgili karar aldık." dedi.

Ahmet Altıparmak'tan Erzurum Çifte Minareli Medrese talimatı!

Erzurum Çifte Minareli Medrese’ye döşenen borular İl Koordinasyon Kurul Toplantısı’nda yeniden gündeme geldi. Vali Ahmet Altıparmak, “SİT kanununa uygun olabilir, ama göze uygun değil. Olukların görünmemesi lazım” dedi.

Oral Et, fabrika satış mağazasını Erzurum'da hizmete açtı!

Açılış törenine, MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, STK başkanları ve davetliler katıldı.

Erzurum Fuar Alanı'nın temel atma töreni gerçekleşti!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından, 10 bin metrekare kapalı alana sahip Fuar Alanı’nın temeli törenle atıldı. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli katıldı..

Yücel Ahmet İşleyen kimdir?

Erzurum Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen kimdir? Yücel Ahmet İşleyen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yücel Ahmet İşleyen, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Erzurum AVM'nin ismi değişti!

Uzun bir süredir Palandöken ilçesi sınırlarında bulunan Erzurum AVM'nin ismi Forum Erzurum olarak değiştirildi daha önce AVM müdürü olan Kemal Ünal yerini Ahmet Çakmak'a bıraktı.

Ahmet Altıparmak: Turizm Erzurum'un kalkınmasında kritik önem taşıyor!

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, ''Sağladığı ekonomik ve toplumsal kazanımlarının büyüklüğü ve kalkınma sürecini hızlandırma özelliğinden dolayı turizm sektörü Erzurum'un ekonomik ve toplumsal kalkınması açısından kritik önem taşıyor'' dedi.

Ahmet Altıparmak: Deprem sigortası ekmek su gibi gerekli!

Zorunlu Deprem sigortası konusunda Erzurum’un konuşulduğu programa, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve DASK Genel Müdürü Selamet Yazıcı katıldı.

Ahmet Altıparmak kimdir?

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak kimdir? Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Ahmet Altıparmak, ne zamandan beri vali olarak hizmet veriyor? İşte Ahmet Altıparmak...

Ahmet Kazanç: Palandöken'de başkanlık konutu bilgi evi olacak!

MHP, Erzurum Palandöken Belediye başkan adayı Ahmet Kazanç, 31 Mart sabahı göreve seçilmesi halinde başkanlık konutunda oturmayacağını söyledi. Kazanç, başkanlık konutunu halka açık bilgi evi haline getireceğini açıkladı...

Ahmet Hasoğlu erzurum

Ahmet Hasoğlu erzurum Ahmet Hasoğlu erzurum

Ahmet Hasoğlu Erzurum'da 2014 Ocak'ta açacaklarını yer ile Erzurum'u dünyanın halı merkezi yapacaklarını söyledi. 20 bin metrekarelik kapalı alana sahip olacak üretim yeri ile çalışsan sayısını da arttıracaklarını sözlerine...