Ahmet Misbah Demircan kim

Ahmet Misbah Demircan kim

Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Darülaceze'yi ziyaret ederek, sohbet etti. Başkan Hamza Cebeci ile sohbet eden Başkan Demircan, "Darülaceze insanlara sadece yardım yapmıyor. Onlara yaşayabilecekleri bir hayat da sunuyor" dedi.

Kentsel dönüşümün tartışılması inşaatı yüzde 95 kolaylaştırır!

And-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağına Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul'un en tanınan Başkanı unvanına sahip oldu.

Ahmet Misbah Demircan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ndeki çalışmaları inceledi!

Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Asya ve Avrupa yakasını üçüncü kez birbirine bağlayacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde yapılan çalışmaları inceledi.

Ahmet Misbah Demircan 3. köprüyü inceledi!

Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Asya ve Avrupa yakasını üçüncü kez birbirine bağlayacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde yapılan çalışmaları inceledi.

Ahmet Misbah Demircan Beyoğlu yenileme çalışmalarını inceledi!

Beyoğlu’nda yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,bölge vatandaşlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup, yapılan işler hakkında değerlendirmelerde bulunuyor.

Ahmet Misbah Demircan: Haliç’in turistik bir mekân olma olasılığı kaçınılmaz!

Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Yelken Federasyonu işbirliği ile düzenlenen "10. Geleneksel Haliç Yelken Yarışları", Haliç’te coşkulu bir şekilde başladı.

Karaköy’e 320 milyon dolarlık 12 yeni turizm tesisi geliyor!

Ahmet Misbah Demircan, Karaköy’de 320 milyon dolarlık turizm yatırımının devam ettiğini söyledi. Karaköy’ün yeni projelerle şekillenmeye başladığını belirten Demircan, yatırım değeri toplam 320 milyon dolar olan 12 otelin inşaatının sürdüğünü açıkladı.

Ahmet Misbah Demircan: Yol çalışmaları turizmi geliştiriyor!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Karaköy bölgesinde gerçekleştirilen yol çalışmalarının turizmi geliştirdiğini söyledi.

Ahmet Misbah Demircan: Okmeydanı'nda tapularının yüzde 20'sini verdik!

Okmeydanı tapularının yüzde 20'si verildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okmeydanı’nda bir yılda tapuların yüzde 20’sini verdik. Biz ilk günkü heyecanımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi...

Ahmet Misbah Demircan öğrencilere kentsel dönüşümü anlattı!

Öğrencilerle buluşan Başkan Demircan, gençlerin sorularına samimiyetle cevap verdi. Beyoğlu Belediyesi, Rize Çayeli Vakfının organizasyonu ile Çayeli ilçesinden gelen 45 başanlı öğrenciye İstanbul ve Beyoğlu'nun tarihi mekânlarını gezdirdi.

Ahmet Misbah Demircan: İstanbul'a deprem bilinci gelecek!

Japonya'da Bunkyo Belediye Meclisi’nde konuşan Ahmet Misbah Demircan, “Yaptığımız anlaşmalarla iki ilçenin kardeşliği sürecini başlattık, bu sayede özellikle deprem konusunda Japonların birikimini Beyoğlu üzerinden İstanbul halkına ulaştırmış olacağız”

Okmeydanı tapularının yüzde 20'si verildi!

Okmeydanı tapularının yüzde 20'si verildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okmeydanı’nda bir yılda tapuların yüzde 20’sini verdik. Biz ilk günkü heyecanımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ahmet Misbah Demircan'dan Beyoğlu'nda yaşayanlara "evini satma" uyarısı!

İstanbul'da kentsel dönüşüm çalışmaları yürüten belediyelerden biri de Beyoğlu Belediyesi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu'nda yaşayan vatandaşlara evlerini satmamaları konusunda uyarıda bulunduğunu söylüyor...

Tarlabaşı 40 kat değer kazandı!

Beyoğlu Tarlabaşı'nda Çalık Gayrimenkul tarafında yapılan Tarlabaşı 360 Projesi'nin bölgedeki binaların değerini 40 kat artırdığı ifade edildi. Feyzullah Yetgin de, Tarlabaşı 360 projesinde 800 bağımsız ünite yer aldığını söyledi.

Ahmet Misbah Demircan Okmeydanı projesini anlattı!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, kentsel dönüşümün merkezindeki yerlerden biri olan Okmeydanı' na Fransa' nın başkenti Paris' teki ünlü Şanzelize ile yarışabilecek caddeler yapacağını söyledi.

Ahmet Misbah Demircan Malatya'da hasar gören tarihi yapıları inceledi!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Malatya'da depremde hasar gören tarihi yapılarda incelemeler yaptı.

Ahmet Misbah Demircan'dan Galata Kulesi açıklaması!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan yaptığı açıklamad "Galata Kulesi ile ilgili olarak sosyal medyaya da intikal eden bazı uygulamalar, Bakanlığımızın ilgili birimlerini de rahatsız etmiştir" diye konuştu.

Ahmet Misbah Demircan: Camilerimizi restore ediyoruz!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan 2020-2023 Yatırım Değerlendirme Toplantısı’ndan sonra açıklama yaptı. Açıklamada camilerin büyük bir mülkiyeti bizde onları restore ediyoruz dedi.

Ahmet Misbah Demircan: Beyoğlu kimliğini yeniden inşa ettik!

Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan, altyapı sorunları aşıldığı için beklentilerin değiştiğini, insanların estetik kaygılarının arttığını, huzurlu ve yatay şehirlerde yaşamak istediklerini söylüyor.

Ahmet Demircan çöken binanın sakinleriyle buluştu!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sütlüce'de çöken bina ile ilgili açıklamalarda bulundu. Demircan, 29 aileyi çevredeki otellere yerleştirdiklerini belirtti.

Ahmet Misbah Demircan: Yeni dünyanın ticari aksları Türkiye'de!

2. CNR Emlak Zirvesi’nde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,Türkiye’de lojistiğe, ulaşıma, yeni ticaret yollarına yatırım yapmanın her zaman doğru olduğunu görüyoruz. Yeni dünyanın ticari aksları burada. Onun için Türkiye’ye yatırım yapmanın tam zamanı.” dedi.

Ahmet Misbah Demircan: Dönüşümün karşısında duramayız!

Hürriyet Gazetesi'nden Çınar Oskay bugün Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile röportaj yaptı. İşte çok konuşulacak o röportaj...

Ahmet Misbah Demircan'dan yabancı yatırımcılara davet!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiği şu dönemde bu güveni açıkça göstermek için yatırımcımızla Dubai’de beraberiz. Yeter ki yatırım ve istihdam sağlasınlar. Beyoğlu’na çakılacak her çivide sonuna kadar yatırımcımızı koruyacağız” diye konuştu.

Ahmet Misbah Demircan: Beyoğlu'ndan giden kaybetmiştir!

Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan "Beyoğlu'ndan giden her zaman kaybetmiştir. Beyoğlu her zaman üzerine koyarak gelişmiştir. Son 12 yılda belediye başkanı olduğum dönemde Beyoğlu'nun hep ileriye gittiğini gördüm." dedi.

Ahmet Misbah Demircan'dan Cihangir sakinlerine ziyaret!

Ahmet Misbah Demircan, Cihangir Akyol Sokak’ta bulunan beş katlı binada çıkan yangının ardından olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili yetkililerden bilgi alan Başkan Demircan, apartman sakinlerine ’geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Ahmet Misbah Demircan: Tapuları dağıtarak ilerliyoruz!

Okmeydanı’nın yarım asırlık tapu sorununu çözen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı’nda faaliyet gösteren Alucra Doludere Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği’nin tapu törenine katıldı.

Ahmet Misbah Demircan: Dönüşüme ihtiyaç var!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okmeydanı’nda projelerin, planların ve hayallerin peşinden gidiyoruz. Eskiden yol, su, elektrikyoktu, insanların beklentisi bunlardı. Onlar bitti şimdi kentsel dönüşüme ihtiyacımız var,”dedi.

Ahmet Misbah Demircan: 20 bin metrekarelik alanda dönüşümü başlattık!

Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, "277 yapının bulunduğu 20 bin metrekarelik alanda dönüşümü başlattık. Burada tarih yazılıyor" dedi. Beyoğlu Belediyesi'nin projeleriyle, çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor.

Ahmet Misbah Demircan kim Haberi

Ahmet Misbah Demircan kim

Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan kurumumuzu ziyaret ederek, sakinlerimizle sohbet etti. Başkanımız Hamza Cebeci ile Kurumumuzu gezip sakinlerimizle sohbet eden Başkan Demircan, "Darülaceze insanlara sadece yardım yapmıyor. Onlara yaşayabilecekleri bir hayat da sunuyor"dedi.


Başkan Demircan, rehabilitasyon merkezini gezip sakinlerimizle sohbet ederek hal hatır sordu. Başkan Demircan'a, Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları'nda eğitim gören yüze yakın kursiyer eşlik etti. Başkan Demircan'ın kendilerine gösterdiği ilgiden mutlu olduklarını ifade eden sakinlerimiz, kendilerini her zaman beklediklerini dile getirdiler. Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları'nda eğitim gören yemek ve pasta kursiyerleri ise hazırladıkları yemek ve pastaları sakinlerimize ikram etti. 


Başkan Demircan, "Bizim medeniyetimizin, kültürümüzün ve inancımızın en önemli vasfı yardımlaşmak, iyilikseverlik ve vermektir. İslam kültürü bu zemin üzerine inşa edilmiştir. Zekât vermek, selam vermek, sadaka vermek… Bu bizi...