Ahmet Misbah Demircan kimdir

Ahmet Misbah Demircan kimdir

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan, nasıl kişilerin bir mesleği varsa semtlerinde bir mesleği, ihtisas alanı olması gerektiğini söyledi...

Ahmet Misbah Demircan kimdir?

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan kimdir? Ahmet Misbah Demircan'ın 2019 yerel seçimlerinde de AKP'den Sarıyer Belediye Başkanlığına aday olarak gösterilmesi bekleniyor...

Akıllı kentler hayatı kolaylaştırmak için var!

Beyoğlu’nda gerçekleştirilen “Şehirlerin Akıllı Dönüşümü” paneline konuşmacı olarak katılan Başkan Demircan, " Akıllı Kentler hayatı kolaylaştırmak için var. Bir şehrin ekonomisi, sanayisi, hizmet sektörü, kalifikasyonu, sosyal ve kültürel hayatıyla halkına ulaşabilmesi gerekir" dedi.

Ahmet Misbah Demircan: Dönüşümün karşısında duramayız!

Hürriyet Gazetesi'nden Çınar Oskay bugün Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile röportaj yaptı. İşte çok konuşulacak o röportaj...

Beyoğlu'na yatırım yapan kazanır!

İstanbul'un gözbebeği Beyoğlu yaralarını sarıyor, iyi zamanlarda 20 milyon lira iş hacmi yaratan esnafın, terör saldırılarının ardından eski günlerine dönebilmesi için tanıtım atağı başlatıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "İstiklal'de kalan kazanır" dedi.

Ahmet Misbah Demircan'dan Cihangir sakinlerine ziyaret!

Ahmet Misbah Demircan, Cihangir Akyol Sokak’ta bulunan beş katlı binada çıkan yangının ardından olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili yetkililerden bilgi alan Başkan Demircan, apartman sakinlerine ’geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Darülaceze'nin yapısal eksiklikleri var!

Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Darülaceze'yi ziyaret ederek, sohbet etti. Başkan Hamza Cebeci ile sohbet eden Başkan Demircan, "Darülaceze insanlara sadece yardım yapmıyor. Onlara yaşayabilecekleri bir hayat da sunuyor" dedi.

Kentsel dönüşümün tartışılması inşaatı yüzde 95 kolaylaştırır!

And-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağına Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul'un en tanınan Başkanı unvanına sahip oldu.

Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu projelerini inceledi!

İSTANBUL-Marmara bölgesinin belediye başkanları Beyoğlu Belediyesinin organize ettiği "Beyoğlu Başkanlar Buluşması" etkinliğinde bir araya geldi. Başkan Demircan dev projeleri yerinde inceledi.

Ahmet Misbah Demircan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ndeki çalışmaları inceledi!

Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Asya ve Avrupa yakasını üçüncü kez birbirine bağlayacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde yapılan çalışmaları inceledi.

Beyoğlu'nda 8 bin bina yenilendi!

Üç dönemdir Beyoğlu'nu yöneten Ahmet Misbah Demircan, 11 yıllık değişimi anlattı. Demircan, "Yatak kapasitesi 6 binden 40 bine çıktı. 82 bin olan SSK'lı çalışan sayısı 190 bine yükseldi. 8 bin bina yenilendi" dedi.

Beyoğlu kentsel dönüşümde son durum!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’ndaki kentsel dönüşüm çalışmalarında son durumu anlattı. Demircan: "Tarlabaşı şu an inşaat aşamasında ve ilk ürünü gelecek sene alacağız." dedi.

Ahmet Misbah Demircan Beyoğlu yenileme çalışmalarını inceledi!

Beyoğlu’nda yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,bölge vatandaşlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup, yapılan işler hakkında değerlendirmelerde bulunuyor.

Danıştay'ın Beyoğlu imar planını durdurma kararını bozması bizi umutlandırdı!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Beyoğlu Kentsel Sit Alanı Koruma Amaçlı Uygulama Planı" ile "Beyoğlu Nazım İmar Planı" hakkında verilen iptal kararının Danıştay tarafından bozulmasına ilişkin açıklama yaptı.

Beyoğlu'nda 10 yılda 6 bin bina restore edildi!

MİS Sokak'ta tarihi dokusu korunarak yenilenen Vakıf Gökçek Han binası, Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla açıldı.

Ahmet Misbah Demircan Malatya'da hasar gören tarihi yapıları inceledi!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Malatya'da depremde hasar gören tarihi yapılarda incelemeler yaptı.

Ahmet Misbah Demircan'dan Galata Kulesi açıklaması!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan yaptığı açıklamad "Galata Kulesi ile ilgili olarak sosyal medyaya da intikal eden bazı uygulamalar, Bakanlığımızın ilgili birimlerini de rahatsız etmiştir" diye konuştu.

Ahmet Misbah Demircan: Camilerimizi restore ediyoruz!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan 2020-2023 Yatırım Değerlendirme Toplantısı’ndan sonra açıklama yaptı. Açıklamada camilerin büyük bir mülkiyeti bizde onları restore ediyoruz dedi.

Ahmet Misbah Demircan: Beyoğlu kimliğini yeniden inşa ettik!

Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan, altyapı sorunları aşıldığı için beklentilerin değiştiğini, insanların estetik kaygılarının arttığını, huzurlu ve yatay şehirlerde yaşamak istediklerini söylüyor.

Ahmet Demircan çöken binanın sakinleriyle buluştu!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sütlüce'de çöken bina ile ilgili açıklamalarda bulundu. Demircan, 29 aileyi çevredeki otellere yerleştirdiklerini belirtti.

Ahmet Misbah Demircan: Yeni dünyanın ticari aksları Türkiye'de!

2. CNR Emlak Zirvesi’nde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,Türkiye’de lojistiğe, ulaşıma, yeni ticaret yollarına yatırım yapmanın her zaman doğru olduğunu görüyoruz. Yeni dünyanın ticari aksları burada. Onun için Türkiye’ye yatırım yapmanın tam zamanı.” dedi.

Ahmet Misbah Demircan: Dönüşümün karşısında duramayız!

Hürriyet Gazetesi'nden Çınar Oskay bugün Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile röportaj yaptı. İşte çok konuşulacak o röportaj...

Ahmet Misbah Demircan'dan yabancı yatırımcılara davet!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiği şu dönemde bu güveni açıkça göstermek için yatırımcımızla Dubai’de beraberiz. Yeter ki yatırım ve istihdam sağlasınlar. Beyoğlu’na çakılacak her çivide sonuna kadar yatırımcımızı koruyacağız” diye konuştu.

Ahmet Misbah Demircan: Beyoğlu'ndan giden kaybetmiştir!

Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan "Beyoğlu'ndan giden her zaman kaybetmiştir. Beyoğlu her zaman üzerine koyarak gelişmiştir. Son 12 yılda belediye başkanı olduğum dönemde Beyoğlu'nun hep ileriye gittiğini gördüm." dedi.

Ahmet Misbah Demircan'dan Cihangir sakinlerine ziyaret!

Ahmet Misbah Demircan, Cihangir Akyol Sokak’ta bulunan beş katlı binada çıkan yangının ardından olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili yetkililerden bilgi alan Başkan Demircan, apartman sakinlerine ’geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Ahmet Misbah Demircan: Tapuları dağıtarak ilerliyoruz!

Okmeydanı’nın yarım asırlık tapu sorununu çözen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı’nda faaliyet gösteren Alucra Doludere Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği’nin tapu törenine katıldı.

Ahmet Misbah Demircan: Dönüşüme ihtiyaç var!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okmeydanı’nda projelerin, planların ve hayallerin peşinden gidiyoruz. Eskiden yol, su, elektrikyoktu, insanların beklentisi bunlardı. Onlar bitti şimdi kentsel dönüşüme ihtiyacımız var,”dedi.

Ahmet Misbah Demircan: 20 bin metrekarelik alanda dönüşümü başlattık!

Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, "277 yapının bulunduğu 20 bin metrekarelik alanda dönüşümü başlattık. Burada tarih yazılıyor" dedi. Beyoğlu Belediyesi'nin projeleriyle, çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor.

Ahmet Misbah Demircan kimdir Haberi

Ahmet Misbah Demircan kimdir

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Demircan, RE360 Gayrimenkul Konferansı'na katılarak burada şehirler ve insan yaşamı hakkında konuşma yaptı.

İnsanların mutluluğunun yaşadığı şehirle doğrudan ilgili olduğunu ifade eden Ahmet Misbah Demircan, "İnsanın ruhu iyiyse bedeni iyi, bedeni iyiyse ruhu da iyi. Çevre insan ilişkisi... Şehirler de böyle. İnsan mekanlardan etkileniyor" diye konuştu.

Demircan, sözlerine şu şekilde devam etti;

"Yaşam mimarları, mutlu bir yaşam ve iyi bir şehir kurgularken neye dikkat etmeli? İnsanın 3 çevresi vardır; yaşadığı çevre, okuduğu çevre ve çalıştığı çevre. Bu çevreler ne kadar üst üste çakıştıysa insan o kadar mutlu... Mesela Beyoğlu'nda Galata bölgesi. Çalışma alanı olarak ne belirledik, modacılık mı? Güzel. O halde oradaki lise ve üniversite modacılıkla ilgili olsun. İnsanlar daha oraya taşınırken modacılıkla ilgili...