27 / 06 / 2022

Ahs Grup Mühendislik İnşaat adres 

Ahs Grup Mühendislik İnşaat adres 

Ahs Grup Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Asiye Yazıcı Sacaktutar tarafından kuruldu.

İstanbul Grup Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Grup Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de Erdem Akyürek tarafından kuruldu.

Ars Grup Proje Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ars Grup Proje Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de Gülcan Özmen tarafından kuruldu.

Miryapı Grup Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Miryapı Grup Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de Ahmet Felat Yalçın tarafından kuruldu.

Avg Aez Grup Mühendislik Teknoloji Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Avg Aez Grup Mühendislik Teknoloji Dış Ticaret Anonim Şirketi Beykoz'da Kenan Uygur ve Aez Global Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından kuruldu.

Artı Grup Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Artı Grup Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin gerçekleştirildi. Artı Grup Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Bakırköy'de yapıldı.

Sky Grup Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sky Grup Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de Ubeydullah Sevdalı ve Yasin Şahin ortaklığında kuruldu.

Asg Grup İnşaat Mühendislik Mimarlık Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asg Grup İnşaat Mühendislik Mimarlık Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de Amırahmad Youseı, Hüseyin Gülgönül, Mohammadhassan Farshbafı Esfahlan ve Sana Farshbafı Esfahlan ortaklığında kuruldu.

Barbaroslar Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barbaroslar Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi bugün Ataköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Taner Barbaros tarafından kuruldu.

Pera Grup Mühendislik Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pera Grup Mühendislik Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Bingöl tarafından kuruldu.

Fnd Grup Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fnd Grup Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Ataşehir’de  300 bin TL sermaye bedeli ile Adem    Uçar tarafından kuruldu.

Eylül Grup Yapı Mühendislik Proje İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eylül Grup Yapı Mühendislik Proje İnşaat Ticaret Limited Şirketi Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Yüce tarafından kuruldu.

Kuzey Grup Mühendislik Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup Mühendislik Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Önce tarafından kuruldu.

Ars Grup Yapı Mühendislik İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ars Grup Yapı Mühendislik İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Maltepe’de  200 bin TL sermaye bedeli  ile Arzu Arslan tarafından kuruldu.

Ahs Grup Mühendislik İnşaat adres  Haberi

Ahs Grup Mühendislik İnşaat adres 

Ahs Grup Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Asiye Yazıcı Sacaktutar tarafından kuruldu.

Ahs Grup Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi konusu:
İNŞAAT -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim...