AK Parti Antalya Milletvekili

AK Parti Antalya Milletvekili

Atay Uslu, Batı Akdeniz'de yapılması planlanan havalimanı ile ilgili bölge halkının nabzını tuttu. Milletvekili Uslu, "Havaalanın faaliyete geçmesi ile birlikte bölgenin turizmi ve ticareti de büyük ölçüde hareketlenecek.

Antalya AMATEM'in yüzde 95'i tamamlandı!

2015 yılının Ekim ayında temeli atılan, alkol ve madde bağımlılarının tedavisi için büyük ihtiyaç duyulan AMATEM'in yüzde 95'i tamamlandı.

Alanya'da bölge hastanesi inşaatı incelendi!

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Yazan'ı makamında ziyaret ettikten sonra Bölge Hastanesi inşaatı hakkında bilgi aldı ve çalışmaları yerinde inceledi.

Antalya Akseki'de alt yapı çalışmaları ne zaman başlayacak?

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse parti olarak vatandaşa hizmet yolundaki engelleri bir bir kaldırdıklarını belirterek, Büyükşehir Yasası'nın da bunun bir örneği olduğunu söyledi.

Antalya'nın Demre ilçesi yeni cazibe merkezi olacak!

AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Köse, Milletvekili Adayı Ercan Mekteplioğlu ile birlikte Demre ilçesinde temaslarda bulundu.

Antalya AMATEM'in temeli 16 Ekim'de atılacak!

Antalya'nın Muratpaşa ve Kemer ilçelerinde ziyaretler ve toplantılar gerçekleştiren AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti hükümetleri döneminde Antalya ve Türkiye'ye çok büyük yatırımlar yapıldığını söyledi.

2023'e kadar Antalya'ya hızlı tren gelecek!

2016 yılında Antalya'da gerçekleştirilecek EXPO 2016 Fuarı'na hızlı trenin yetişip yetişmeyeceği konuşuldu

AK Parti'den Ayasofya anketi: İlk namaz 15 Temmuz'da kılınabilir!

AK Parti'nin Ayasofya'ya ilişkin yaptırdığı anket Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunuldu. AK Parti kurmayları Ayasofya'da ilk namazın 15 Temmuz'da kılınabileceğini açıkladı.

İYİ Parti'den Ayasofya ile ilgili araştırma önergesi!

Meral Akşener, "Dün Ayasofya'nın cami olarak ibadete açılmasıyla ilgili bir araştırma önergesi verdik. AK Parti ret oyu verdi" dedi...

AK Parti'nin Çorum'daki yeni binasına yıkım kararı!

Çorum'un Kadeş Barış Meydanı'nda AK Parti İl Başkanlığı'nın taşınması amacıyla hazırlanan yeni parti binasında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Binanın yıkılmasına karar verildi.

AK Parti'den belediye başkanlarına kira alacaklarının tahsilinde esneklik önerisi!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlarına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde alınması gerekli olan tedbirlerle ilgili genelge gönderdi. 

Menderes Türel'den Konyaaltı Sahili projesi açıklaması!

Antalya'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Türel, Konyaaltı Sahili Projesi işletme ihalesinin iptali ve yürütmeyi durdurma kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu...

AK Parti genel başkan yardımcıları, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Fatma Betül Sayan Kaya, Jülide Sarıeroğlu ve Hamza Dağ, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.

AK Parti'den İstanbul Şehir Üniversitesi açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili tartışmalara ilişkin açıklama yaptı...

Şehzade Korkut Camisi 2021'de açılacak! 

Restorasyonu devam eden Şehzade Korkut Camisi 2021 yılında hizmete açılacak. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş camideki çalışmaları inceledi.

Antalya Meltem'e 'Millet Bahçesi' yapılacak!

AK Parti Antalya İl Başkanı Taş, Antalya Meltem Mahallesi'ne millet bahçesi yapılacağını açıkladı. Ertaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e seslenerek, boş lafları bırakıp icraat yapmasını söyledi.

AK Parti 17 yılda Türkiye'yi yeniden inşa etti!

AK Parti Erdoğan başkanlığında 17 yılda Türkiye'yi yeniden inşa etti. Dünyanın gıpta ile baktığı projeler yapılırken, CHP lideri kör oldu...

Menderes Türel: Antalya 359 projeyle marka şehir olacak!

Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin mevcut belediye başkanı ve bu seçimde AK Parti'den tekrar aday gösterilen Menderes Türel, dev projelerle Antalya'nın marka şehir olacağını söyledi.

AK Parti'nin 11 maddelik seçim manifestosu belli oldu!

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 maddelik seçim manifestosu açıkladı. İşte o 11 madde...

Antalya'ya 3. havalimanı müjdesi!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Antalya'ya üçüncü bir havalimanı, Batı Antalya Havalimanını yapmak için çalışmalara başladık. Yetmiyor, mevcutlar yetmediği için üçüncüsü gerekli." dedi. 

AK Parti Antalya Milletvekili

AK Parti Antalya Milletvekili AK Parti Antalya Milletvekili

Vatandaşlarımızın ulaşım konforu artacak" diye konuştu. Havaalanı yapımına bölge halkından da olumlu tepkiler gelmeye devam ediyor. Bu konuda bölge halkından Kumluca ilçesinde esnaflık yapan Ayhan Ateş, "Havaalanının bölgemizin turizmine ve tarımına büyük fayda sağlayacağına eminim" derken, Finike ilçesinde ticaret yapan Ali Ertuğrul, "Havaalanı bundan bir sene öncesine kadar hayaldi, şimdi gerçek oluyor ve bu konuda Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım'a çok teşekkür ediyorum, artık Antalya'nın batısı da şaha kalkacak, tarım da turizm de para edecek" dedi. 


Sabah...