05 / 07 / 2022

Akaryakıt fiyatları 6 Mayıs 2022

Akaryakıt fiyatları 6 Mayıs 2022

Milyonlarca araç sahibi güncel akaryakıt fiyatlarını merak ediyor. Sürücüler akaryakıt fiyatlarına zam gelip gelmediğini araştırıyor. Peki akaryakıt fiyatları kaç lira? İşte Total, Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

1 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorin ne kadar?

Akaryakıt fiyatları gündemde yer alıyor. Benzin ve LPG'ye indirim geleceğine yönelik haberler sürücüleri bir hayli heyecanlandırdı. İşte detaylar!

Yüksek akaryakıt fiyatları otomobil piyasasını vurdu! Rakamlar düştü

Geçtiğimiz Ocak ayından bu yana akaryakıta yüzde 300 civarında gelen zamlar otomobil piyasasını negatif yönde etkiledi. Artan enflasyon ve akaryakıta gelen zamlar nedeniyle satışlar düştü. Olumsuz durumdan en çok etkilenen bakın hangi araçlar oldu?

Benzin, motorin ve LPG'de son durum! Akaryakıt fiyatları kaç TL? Opet, Total, BP, Shell 27 Haziran 2022 fiyat listesi

Petrol fiyatları resesyon endişesiyle 109 dolar seviyelerine kadar düştü. Brent petrol fiyatlarında yaşanan gerileme akaryakıtta indirim beklentisini gündeme getirdi. İl il güncel fiyatlarda son durum ne? İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, BP ve Shell 27 Haziran 2022 fiyat listesi...

Benzin fiyatları ne kadar oldu? 24 Haziran güncel akaryakıt fiyatları!

Benzin ve motorin fiyatları sürücülerin gündeminde yer alıyor. Brent petrol fiyatlarında meydana gelen dalgalanmalar devam ediyor. İşte 24 Haziran güncel akaryakıt fiyatları!

Petrol fiyatlarında sert hareketler dikkat çekiyor! Gözler akaryakıt fiyatına çevrildi!

ABD ham petrolü 107 dolardan, brent petrol ise 112 dolardan işlem görüyor. 120 dolar seviyelerinden düşen petrol fiyatları sonrası gözler akaryakıt fiyatlarına çevrildi.

Motorine gelen zam pompaya yansıdı! İl il akaryakıt fiyatları ne kadar? Opet, PO, Total, Shell 16 Haziran fiyat listesi

Salı günü benzine yapılan indirimin ardından, bugünden itibaren geçerli olmak üzere motorine zam geldi. Peki son dakika benzin, motorin ve LPG litre fiyatları kaç lira oldu? İl il akaryakıt fiyatları ne kadar? İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 16 Haziran 2022 son dakika fiyat listesi...

Özgür Demirtaş'tan Tayyip Erdoğan'a akaryakıt yanıtı geldi

Ekonomist Özgür Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın akaryakıt fiyatlarıyla ilgili sözlerine cevap verdi.

Benzin, motorin ve LPG'de Brent petrol şoku! Yeni zam sinyali! Opet, PO, Total, Shell ve BP 6 Haziran 2022 fiyat listesi

Milyonlarca araç sahibi şimdi son dakika güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Peki bugün benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatı kaç TL oldu? İşte son dakika Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 6 Haziran 2022 fiyat listesi!

Akaryakıt fiyatlarında son durum! İndirim ya da zam var mı? Opet, PO,Total ve BP 5 Haziran 2022 fiyat listesi!

Milyonlarca araç sahibi benzin, motorin ve LPG fiyatlarını merak ediyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? 1 litre benzin ne kadar? İşte Opet, PO,Total ve BP 5 Haziran 2022 fiyat listesi!

Kemerlerinizi bağlayın Akaryakıt fiyatlarında uçuşa geçiyoruz

Avrupa Birliği’nin Rusya petrolüne kısıtlama getirmesinin ardından petrol fiyatları yükselişe geçerken, artışın Türkiye’deki akaryakıt fiyatlarına da yansıması bekleniyor. Brent ham petrolü varil başına 124 doları aşarken ABD petrolü de 118 doları gördü. 

Benzin 25 TL'yi motorin 24 TL'yi aştı! Yeni fiyatlar şok etti! 29 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi...

Milyonlarca araç sahibi akaryakıt fiyatlarında indirim beklerken, ardarda gelen zamlar şok etti. Peki benzin ve motorine ne kadar zam geldi? İşte 29 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi...

Benzin ve motorine zam gelecek mi? 23 Mayıs 2022 son dakika akaryakıt fiyatları!

Milyonlarca araç sahibi benzin, motorin, LPG ve otogaza indirim ya da zam gelip gelmediğini araştırıyorlar. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 81 ildeki vatandaşlar akaryakıt fiyatlarını güncel olarak takip ediyorlar. Peki, Benzin ve motorine zam gelecek mi? İşte tüm detaylar...

Petrolün varilinde zirve kısa sürdü! Brent petrol düştü, benzin fiyatları neden düşmüyor?

Akaryakıt fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan petrolün varil fiyatı bugün de düştü. Dün 114 dolar seviyesine yükselen brent petrol bugün düşüşe geçerken benzin fiyatlarında düşüş olmadı. Peki bugün brent petrol ne kadar? Benzin neden düşmüyor?

Akaryakıt fiyatları 6 Mayıs 2022 Haberi

Akaryakıt fiyatları 6 Mayıs 2022

Milyonlarca araç sahibi güncel akaryakıt fiyatlarını merak ediyor. Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaş nedeniyle dalgalanan petrol fiyatları, akaryakıt fiyatlarını da etkiliyor. 

Sürücüler, akaryakıt fiyatlarındaki zamları ve indirimleri yakından izliyor. En son gece yarısından itibaren motorin fiyatları zamlanırken, LPG fiyatında indirime gidildi. 

PETROL FİYATLARINDA SON DURUM NE?

Petrolün varil fiyatı yukarı yönlü seyrini sürdürüyor. 5 Mayıs sabahında ibresini yukarı yönelten petrol fiyatları dün 111,147 dolardan işlem gördü. 

Peki son dakika akaryakıt fiyatları kaç lira oldu? 1 litre benzin, motorin ve LPG ne kadar? İşte merak edilenler...

5 Mayıs 2022 Çarşamba güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları şöyle: 

Benzin:

İstanbul Avrupa yakası: 20.33 lira 
İstanbul Anadolu yakası: 20.33 lira
Ankara: 20.44 lira 
İzmir: 20.45 lira 

Motorin: 

İstanbul Avrupa yakası: 22,00 lira 
İstanbul Anadolu...