07 / 07 / 2022

Akay Neris

Akay Neris

İstanbul, dünya turizminin gözdesi oldu. Bu yılın ilk 3 ayında İstanbul’a gelen turist sayısı yüzde 17.5 artarak 1.6 milyonu aştı. Türkiye’ye gelen toplam turistin yüzde 48’ini İstanbul ağırladı

İstanbul'a gelen turist sayısı 8 milyonu geçti!

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 2011 yılını sonu itibarıyla İstanbul'a gelen yabancı ziyaretçi sayısında, geçen yıla göre artış gözlendi. Geçen yıl 8 milyon 57 bin 879 olarak gerçekleşti ve önceki yıla göre yüzde 1

Mustafa Akay Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mustafa Akay Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Fatih'te Mustafa Akay tarafından kuruldu.

Marmara Marketing Gayrimenkul Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marmara Marketing Gayrimenkul Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de Mehmet Mehdi Akay tarafından kuruldu.

Setu Yapı İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Setu Yapı İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Selahattin Akay ve Turan İmanur ortaklığında kuruldu.

Brader Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Brader Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 54 milyon TL sermaye bedeli ile Hazar Akay tarafından kuruldu.

Muratpaşa Hacı Akay Okudur Camii ibadete açıldı!

Antalya'nın Muratpaşa İlçesi Yenigün Mahallesi'nde bulunan Hacı Akay Okudur Camii ibadete açıldı. Törene katılan Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Muratpaşa'mız, inançlarımızın ve kültürümüzün, içeriği ve ruhuyla en güzel yaşandığı yerlerden bir tanesidir" dedi.

Verte İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Verte İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Özgür Akay tarafından kuruldu.

Akay Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Akay Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Emel Aydın tarafından kuruldu.

Mehmet Akay: Kat Mülkiyeti Kanunu güncellenmeli!

Türkiye’de her yıl binlerce site inşa edildiğini söyleyen Timtaş Yönetim A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akay, bazı sitelerin belediyelerden daha fazla nüfus ve bütçeye sahip olduğunu açıkladı.

Akay Mesken Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akay Mesken Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Onur Akay tarafından kuruldu.

Akay Proje Mühendislik Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Akay Proje Mühendislik Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Akay tarafından kuruldu.

Seyhan'da kentsel dönüşüme hız verildi!

Seyhan Belediye meclisinin 2020 yılı ilk birleşimi gerçekleşti. Toplantıda konuşan Başkan Akay, sel felaketinde hasar gören binaların risk taşıdığını, bu nedenle kentsel dönüşüm projelerinde daha çok çalışılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Akaylar Tekstil İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akaylar Tekstil İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 300 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Telcioğlu ve Nuh Naci Akay tarafından kuruldu. 

Adana Seyhan Belediyesi'nden kentsel dönüşüm mesajı!

Adana Büyükşehir Belediyesi ile kentsel dönüşüm hakkında TOKİ ile ön görüşmelere başladıklarını ileten Seyhan Belediyesi Başkanı Akif Kemal Akay, muhtarlardan gelecek tüm görüş, öneri ve talepleri ile ilgili çalışmalar yapacaklarını ifade etti...

Akay Neris Haberi

 Akay Neris

Türkiye’ye gelen her iki turistten biri, doğal güzelliği ve 8 bin 500 yıllık geçmişiyle göz kamaştıran İstanbul’u ziyaret ediyor. İstanbul Kültür ve Turizm Müdürlüğü verilerinden derlenen bilgiye göre, yılın ilk üç ayında kente gelen turist sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17.5 artarak 1.6 milyonu aştı. Ayrıca Şubat ayı sonu itibariyle Türkiye’yi ziyaret eden yabancıların yüzde 47.8’i İstanbul’a geldi. Kente gelenlerin milliyetlerine bakıldığında, ilk sırayı yüzde 10.4’lük oranla Almanlar alırken, Almanlar’ı yüzde 7 oranı ile Ruslar, yüzde 5.2 ile İranlılar, yüzde 4.4 ile İngilizler, yüzde 4.1 ile Amerikalılar izledi.

104 tesisin inşası sürüyor

İstanbul’u ilk 3 ayda, Burma, Faroe Adaları, Belize, Gilbert Adaları, Gröndland, Marshall Adaları, Micronesia, Virgin Adaları ve Zaire’den de birer kişi...