akhisar ulucami mahallesi Safa Camii

akhisar ulucami mahallesi Safa Camii

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi’nde bahçesinde çocuk parkı da bulunan Safa Camii kılınan öğle namazı ile ibadete açıldı.Yusuf Eviş, camilerin cemaatin birlikte buluştuğı mekanlar olduğunu belirtti.

TOKİ Rize Güneysu Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Rize İli Güneysu İlçesi Ulucami Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

Manisa Akhisar'da tedirgin bekleyiş!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde, çarşamba günü oluşan 5.4 büyüklüğüne sahip deprem sonrasınd artçı sarsıntılar devam ediyor. Depremin merkez üssü olan Musalar Mahallesi ve yakın mahallelerde vatandaşlar, bu geceyi de dışarıda sokakta ateş yakıp geçirdi.

Akhisar'da 7 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Manisa İli, Akhisar İlçesi, Kapaklı Mahallesi'nde yer alan endüstri tesisi vasıflı gayrimenkul 7 milyon 51 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün satış ihalesi 27 Ağustos'ta yapılacak.

Burdur Gölhisar TOKİ Konutları'nın ihalesi yapıldı!

TOKİ'nin Burdur Gölhisar Yusufça Mahallesi’nde ve Ulucami Mahallesi’nde hayata geçireceği 287 konutun ihalesi yapıldı.

Akhisar'da çöken yola Manisa Büyükşehir müdahalesi!

Manisa’nın Akhisar ilçesi Akkocalı Mahallesi’nde yoğun yağışın ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından anında müdahale edildi. Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler yolda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması amacıyla çalışma başlattı.

Akhisar'ın yolları betonlanıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar Topluca Mahallesi’nin 10 kilometrelik grup yolunun şarampollerinde hendek betonlama çalışması yaptı.

Manisa Akhisar'da sıcak asfalt çalışmaları başlıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’ın Seyirdim Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması öncesinde temel çalışması başlattı.

Manisa Akhisar'a yarım asır sonra asfalt!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sürdürdüğü çalışmalarla vatandaşların yüzünü güldürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Akhisar’ın Selçikli Mahallesi’nde 7 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması yapıldı.

Manisa Akhisar'da 10 mahalleyi sevindiren asfalt!

Manisa’nın 17 ilçesinde asfalt ve parke taşı çalışmalarıyla yolların kalitesini ve güvenliğini arttıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da Selçikli Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmasına başladı.

Manisa Akhisar'ın altyapı ihtiyacına çözüm!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Akhisar Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirdiği kanalizasyon hattı döşeme işlemiyle, artan nüfus ve kentleşmenin doğurduğu altyapı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Manisa Akhisar yeni altyapıya kavuşuyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Akhisar Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirdiği kanalizasyon hattı döşeme işlemiyle, artan nüfus ve kentleşmenin doğurduğu altyapı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İnegöl Akhisar Mahallesi TOKİ başvurusu!

İnegöl Akhisar Mahallesi TOKİ başvurusu 8 Ağustos'ta başlayacak. Projede 240 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ Bursa İnegöl Akhisar Mahallesi fiyat!

TOKİ Bursa İnegöl Akhisar Mahallesi fiyat listesine göre 72 bin 590 TL'den başlıyor. Projede 240 aya kadar vade sağlanıyor.

akhisar ulucami mahallesi Safa Camii

akhisar ulucami mahallesi Safa Camii akhisar ulucami mahallesi Safa Camii

Akhisar İlçe Müftülüğü tarafından açılış organizasyonu yapılan Safa Camii, Akhisar Belediyesi tarafından yaptırıldı ve bahçesinde de çocuk parkı yer alıyor. Kılınan öğle namazının ardından ibadete açılan caminin açılış törenine Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, İlçe Müftüsü Yusuf Eviş, AK Parti Grubu Meclis Üyesi Şemsi Okur, MHP Grubu Belediye Meclis Üyeleri Arif Oruntaş, Mehmet Taşer, Hasan Paşalı ve CHP Grubu Belediye Meclis Üyesi İsmail Seyrek’in katıldı. Safa Caminin kurdelesi kesilerek ibadete açılmasının ardından konuşan Akhisar İlçe Müftüsü Yusuf Eviş, camilerin cemaatin birlikte buluştuğı mekanlar olduğunu belirterek, "Camiler Allah’ın evidir. Buradaki buluşmada muhakkak cemaatlerin birbirleri ile selamlaşması ve konuşması gerekir. Yoksa bunun haricinde camilerdeki cemaatin adı sadece kalabalık olur"...