Akiş GYO

Akiş GYO

Akiş GYO liderliğinde Akkök Holding iş birliği ile yürütülen, idacapital tarafından geliştirilen,  perakende alanında dijital çözümler sunan girişimlere yönelik "Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı" sonuçları açıklandı.

Akiş GYO’nun 100 milyon TL'lik kupon ödemesi tamam!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından, TRSAIGY92113 ISIN kodlu tahvilin ikinci kupon ödemesine ilişkin 100 milyon TL'lik ödeme yapıldı…

Akiş GYO, Ottoman Gayrimenkul'deki paylarını sattı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) iştirak satışı hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO ihraç belgelerine SPK onayı!

Akiş GYO Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kira sertifikası tertip ihraç belgesi SPK onayı hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO'dan kredi açıklaması!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kredi sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO, Sinerji Avrupa Mali Danışmanlık ile anlaştı!

Akiş GYO, bir yıl süre ile Sinerji Avrupa Mali Danışmanlık Limited Şirketi'nden danışmanlık hizmeti alınmasına ve sözleşme imzalanmasına karar verdi...

Akiş GYO, Borsa İstanbul'dan 121 bin 395 TL nominal değerli hisse aldı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 14 Eylül 2018 tarihinde Borsa İstanbul'dan 121 bin 395 TL nominal değerli hisse aldı...

Akiş GYO, Uşaklıgil Apartmanı değerleme raporunu yayınladı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Uşaklıgil 3206 Ada 14 Parsel'e ilişkin değerleme raporunu yayınladı...

Akiş GYO, Esenyurt Akbatı AVM'nin değerleme raporunu yayınladı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenyurt Akbatı AVM'ye ilişkin değerleme raporunu yayınladı...

Akiş GYO, Akasya AVM'nin değerleme raporunu yayınladı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Akasya AVM'ye ilişkin değerleme raporunu yayınladı...

Akiş GYO Ağustos 2018 için döviz kurunu sabitledi!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ağustos ayı için kira sözleşmelerinde öngörülen ödeme tarihindeki A.B.D dolar kurunun 4,00-TL, EURO kurunun ise 4,70-TL olarak sabitlenmesine karar verdi...

Akiş GYO, PWC Yönetim Danışmanlığı ile anlaştı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, PWC Yönetim Danışmanlığı A.Ş. ile Danışmanlık Hizmetleri Sözleşmesi imzalanmasına karar verdi....

Akiş GYO Kiralama Departmanı kapatıldı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kiralama Departmanı kapatıldı. Bu kapsamda Kiralama Direktörü Hakan Biçen'in görevden ayrıldı.

Akiş GYO Mayıs ayı için döviz kurunu sabitledi!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mayıs ayında  A.B.D dolar kurunu, 3,75-TL, EURO kurunu 4,50-TL'ye sabitledi...

Akiş GYO, Güney Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. ile anlaştı. 

Akiş GYO tadil metni değişikliği için SPK'ya başvurdu!

Akiş GYO, kar payından yapılacak bedelsiz sermaye artırımı ve Esas Sözleşme'nin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 8 nolu maddesinin tadiline ilişkin gerekli yasal izinlerin alınması için SPK'ya başvuru yaptı.

Akiş GYO sermayesini 554.6 milyon TL'ye çıkardı!

Akiş GYO'nun 430 milyon 91 bin TL olan çıkarılmış sermayesi, 2019 yılı kar payından karşılanarak 124 milyon 608 bin  TL artırılmak sureti ile 554 milyon 699 bin 850 TL'ye çıkarıldı.

Akiş GYO 124.6 milyon TL temettü dağıtacak!

Akiş GYO sermaye tavanının 2020-2024 yılları arasında geçerli olmak üzere 1 milyar TL'ye yükseltecek ve 2019 yılı karının 124 milyon 608 bin TL tutarındaki kısmının ortaklarımıza bedelsiz pay şeklinde 1.temettü olarak dağıtacak.

Akiş GYO sermayesini 554.6 milyon TL'ye çıkardı!

Akiş GYO, 1 milyar TL kayıtlı sermaye tavanı içerisindeki 430 milyon 91 bin 850 TL olan çıkarılmış sermayesinin, Şirketimizin 2019 yılı kar payından karşılanmak üzere 124 milyon 608 bin TL bedelsiz artırılmak sureti ile 554 milyon 699 bin 850 TL'ye çıkarılmasına,

Akiş GYO AVM'lerini 1 Haziran'da faaliyete açacak!

Akiş GYO, Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri'ni 1 Haziran 2020 tarihinde açmaya karar verdi. Şirket AVM'lerinde ciro ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde ve maksimum yüzde 50 oranını aşmayacak kira desteği sağlanmasına karar verildi. 

Akiş GYO'nun sermaye tavanı artırımı tescil edildi!

Akiş GYO Kayıtlı Sermaye Tavanı artırımı ve Esas Sözleşme Tadil tasarısı 28.04.2020 tarihinde tescil edildi.

Akiş GYO'nun genel kurul sonuçları tescillendi!

Akiş GYO'nun 2 Nisan 2020 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı sonuçları tescil edildi...

Akiş GYO kar payı dağıtacak mı?

Akiş GYO, 2019 yılı kar payı dağıtımına ilişkin yönetim kurulu kararı hakkında açıklama yaptı...

Akiş GYO kapanan AVM mağazalarından kira almayacak!

Akiş GYO, alışveriş merkezlerinin 2020 yılı Mart ayı kirasının faaliyetin devam ettiği 19 Mart tarihine kadar tahsil edilmesine karar verildi...

Akiş GYO sermaye artırımı başvurusunu geri çekti!

Akiş GYO, tahsisli sermaye artırımına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığı başvurusunu ülke ve dünya genelinde yaşanan koşullar nedeniyle geri çekti.

Akiş GYO, AVM'lerinde kira indirimi yapacak!

Korona virüse karşı çalışanlarını, Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini ve kiracılarını kapsayan bir dizi önlem alan Akiş GYO, AVM'lerde kira indirimi yapacak.

Akiş GYO'nun 3. kupon ödeme dönemi faiz oranı yüzde 3,3023!

Akiş GYO tarafından ihraç edilen 100 milyon TL tahvilin 10 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan 3. kupon ödeme dönemine ilişkin faiz oranı yüzde 3,3023...

Akiş GYO 2019 faaliyet raporu!

Akiş GYO, 1 Ocak 2019 - 31 Aralık 2019 dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı...

Akiş GYO Haberi

Akiş GYO

idacapital tarafından geliştirilen, Akiş GYO liderliğinde, Akkök Holding iş birliğiyle yürütülen perakende alanında dijital çözümler sunan girişimlere yönelik "Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı"ndan 3 girişim faydalanacak.

Holding'den yapılan açıklamaya göre Akiş GYO, faaliyetlerine devam ettiği gayrimenkul sektöründe vizyoner yaklaşımıyla sektörde öncü olmaya devam ediyor.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Akiş GYO’nun, iştiraki olduğu Akasya ve Akbatı alışveriş merkezlerinin kapalı olduğu üç aylık süreçte, Mayıs 2020’de hayata geçirdiği, perakende ve gayrimenkul sektörüne yönelik dijital çözümler geliştiren girişimleri "Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı" çatısı altında bir araya getiriyor. 


 Akiş GYO liderliğinde başlatılan, Akkök Holding iş birliğiyle yürütülen ve idacapital tarafından geliştirilen,program Venture Capital desteği ile perakende, alışveriş ve ticari gayrimenkul alanlarında dijitalleşmenin getirdiği yeni ihtiyaçlara yenilikçi çözümler geliştiren girişimcilere fayda sağlanıyor.

Program dahilinde...