Akkent Konutları teslimleri ne zaman

Akkent Konutları teslimleri ne zaman

BATIKENT, markalı konut projesinin bölgeye akın etmesiyle öne çıktı. Geniş bulvarları, yeşil alanları ile yaşam ve ulaşım kolaylığıyla öne çıkıyor. Akkent Konutları 4'te konut teslimlerinin Temmuz'da gerçekleştirilmesi planlanıyor...

Avrupa Konutları Yamanevler'de daire teslimleri başladı! 

Artaş İnşaat tarafından Ümraniye'de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler’de, ilk etabın daire teslimleri başladı...

Akkent 6 2018 sonunda teslim!

Ankara’daki Akkent Konutları’nın mimarı, Ünal Akpınar A.Ş. tarafından hayata geçirilen ve Akkent Konutları’nın 6’ıncı etabı olan, ‘Akkent 6 AVM Ev-Ofis’ projesinde çalışmalar devam ediyor.

Avrupa Konutları Yamanevler konut teslimleri!

Avrupa Konutları Yamanevler projesi 472 bin metrekare inşaat alanına sahip. Avrupa Konutları Yamanevler konut teslimleri ne zaman?

Avrupa Konutları Yamanevler teslimleri!

Avrupa Konutları Yamanevler projesinde dairelerin fiyatları 484 bin TL'den başlıyor. Avrupa Konutları Yamanevler teslimleri ne zaman?

Avrupa Konutları Atakent 4 teslimleri!

Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde üzde 15 peşinde 0,42 faizle taksitli ödemeler yapılabiliyor. Peki, Avrupa Konutları Atakent 4 teslimleri ne zaman yapılacak?

TOKİ Siirt Evren Mahallesi Konutları teslimleri başlıyor!

Toplamda 358 adet konutun sahiplerini bulduğu projede teslimler BCT İnşaat Mim.Müşavir A.Ş. tarafından yapılacak.

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı!

Kentsel dönüşüm olarak inşa edilen projede toplamda 354 adet daire sahiplerini buldu. TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Konutları teslimleri bugün başladı...

Sur Yapı Koşuyolu Konutları teslimleri!

Koşuyolu Sur Yapı Projesi 2 bloktan oluşuyor. Proje 23 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek. Peki Sur Yapı Koşuyolu Konutları teslimleri ne zaman yapılacak?

Çatalca Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman?

Kura çekilişi uygulanmadan satışa sunulan projede daire fiyatları 139 bin 750 TL'den başlıyor. Proje 180 blok halinde bulunuyor. Peki Çatalca Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman?

Ankalux Konutları teslimleri!

Toplam 16 bin metrekare alan üzerine inşa edilen proje Hit Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Proje Nata Delta AVM'nin yanıbaşında bulunuyor. Ankalux Konutları teslimleri Haziran 2016'da yapılması planlanıyor.

Kayaşehir Avrupa Konutları teslimleri!

7 blok şeklinde yükselecek olan proje toplam 620 bağımsız üniteden oluşuyor. Proje Park Mavera 2. Etap'a komşu olarak yükselecek. Kayaşehir Avrupa Konutları teslimleri 2018 yılının ilk yarısında yapılması planlanıyor.

Akkent Paradise Konutları Ankara fiyatları!

Akkent Paradise Konutları Ankara fiyatları 305 bin liradan başlayarak yükseliyor. Akkent Paradise Gardens Ankara projesinde 432 daire, 36 cadde mağazası ve Akkent Çarşı AVM yer alıyor...

Avrupa Konutları Başakşehir teslimleri ne zaman?

Toplam 140 milyon TL yatırım bedeliyle yükselecek olan proje 620 bağımsız üniteden meydana geliyor. Proje Artaş İnşaat imzası ile yükselecek. Peki Avrupa Konutları Başakşehir teslimleri ne zaman?

Akkent Konutları teslimleri ne zaman

Akkent Konutları teslimleri ne zaman Akkent Konutları teslimleri ne zaman

BATIKENT, markalı konut projesinin bölgeye akın etmesiyle öne çıktı. Geniş bulvarları, yeşil alanları ile yaşam ve ulaşım kolaylığıyla öne çıkıyor. Ünal Akpınar İnşaat, tarafından bölgede inşa edilen Akkent Konutlarını anlatan şirket yetkilileri, "Batıkent'te; çağdaş, modem, doğal yaşama uygun projeler hayata geçiriyoruz. Belediyelerin de halkımıza daha iyi bir yaşam sunmak için desteği şart. Böylelikle bölge halkı daha yüksek, ferah ve yeşil bir hayata kavuşacak. 


Akkent Konutları olarak, çağdaş, modem, uygun fiyatlı, kaliteye önem vererek yaptığımız projelerimizde maksimum yeşil alana ve sosyal donatı alanlanna yer vermekteyiz. Bu projelerle, halkın hak ettiği şekilde; daha geniş, sosyal donatıları fazla, yeşil alanlan bol yaşam alanlanna kavuşacağı aşikar" dedi. Firma yetkilileri Akkent Konutları projesi hakkında şu detayları aktardı: "İnşaası tamamlanan ve yaşam başlayan Akkent 1, Akkent...