AKP Çatalca İlçe Belediye Başkan Adayı Mesut Üner

AKP Çatalca İlçe Belediye Başkan Adayı Mesut Üner

Çatalca Belediyesi Meclis Üyesi Mesut Üner'in 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Çatalca Belediyesi Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Mesut Üner kimdir?

Güngören'deki millet kıraathanesi 1.8 milyon TL'ye yapılacak!

İstanbul Güngören’de inşa edilecek millet kıraathanesi için AKP’li ilçe belediyesi, 1 milyon 840 bin TL'lik ihale düzenledi. 

Ekrem İmamoğlu, İBB'ye ait parsellerin yeşil alan olması yönündeki kararın iptalini istedi! 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Levent'teki İETT garajı arazisinin de içinde olduğu İBB'ye ait parsellerin yeşil alan olması ve bazı parsellerin de AKP'li ilçe belediyelerine tahsis edileceği kararı mahkemeye taşıdı...

İBB'nin gayrimenkulleri ilçe belediyelerine mi tahsis edilecek?

İBB'ye ait içinde kültür merkezi binalarının ve İsmek binalarının da bulunduğu binlerce metrekarelik arazi ve üzerindeki binaların AKP'li ilçe belediyelerine bedelsiz tahsisi tekrar gündemde...

Başakşehir en fazla metro ağı olan ilçe olacak!

Başakşehir Belediye Başkanı ve AKP Başakşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Kartoğlu, ''Ulaşım olarak da kesişen noktadayız. Yeni yatırımlar ile birlikte en fazla metro ağı olan ilçe olacağız” dedi.

Ömer Fuat Günday kimdir?

AKP Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday'ın 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Şişli Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Ömer Fuat Günday kimdir?

Mevlüt Öztekin kimdir?

AKP Kağıthane İlçe Başkanı Mühendis Mevlüt Öztekin'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Kağıthane İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. Peki, Mevlüt Öztekin kimdir?

Çatalca Çanakça yeni sağlık ocağına kavuştu!

Çatalca Belediyesi tarafından Çanakça Mahallesi'nde inşa edilen yeni sağlık ocağı tamamlandı. Çanakça ’da yapımı tamamlanan sağlık ocağı İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Çatalca satılık ve kiralık dairede Mart'ın favorisi

Emlakjet.com'un mart ayı verilerine göre, şubat ayına kıyasla satılık ve kiralık daire aramasındaki favori ilçe Çatalca oldu. İnternetten satılık daire aramasında Çatalca'dan sonra sırayla Bahçelievler, Sancaktepe, Şile ve Kağıthane gelirken, Şile sıralamada ilk beşe girmesiyle dikkat çekti.

Reşit Özer: Muğla Milas'a yeni fakülteler yapılmalı!

AKP Milas ilçe yönetiminin MİTSO'yu ziyaretinde konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, bina sorunu çözülemeyen Veteriner Fakültesinin bina sorunun çözümlenmesini ve ayrıca Milas'a iki, üç fakültenin daha açılmasını istedi.

Çatalca'nın köylerine tapu müjdesi!

Çatalca Köyüm Restoran'da mahalle muhtarları ve STK başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati ve İlçe Başkanı Selim Güçbilmez tapusuz mahalleler ile ilgili kanun teklifini okuyarak "Tapular geliyor inşallah" açıklamasını yaptı

Çatalca'da alt ve üst yapı çalışmaları başladı!

Vatandaşın yaya ve araç ulaşımını konforlu bir şekilde sağlaması için ilçede analizler yapan Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Çatalca'da okul yapılacak bina müftülüğe verildi!

Çatalca'da Ferhatpaşa Mahallesi'nde FETÖ'ye ait bir yurda, soruşturma kapsamında devlet el koydu. 10 binlerce nüfusa ait mahallede sadece biradet ilkokul varken, bu binanın okul olarak dönüştürülmesi talebi olduğu halde, ilçe müftülüğüne verilmesi tepkilere neden oldu.

Çatalca'daki tarihi çeşmeler restore ediliyor!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, 2009'dan bu zamana kadar devam eden restorasyon çalışmaları kapsamında ilk etapta, Çatalca ilçe merkezindeki tarihi çeşmelerin restorasyon çalışmalarını başlattı.

AKP Çatalca İlçe Belediye Başkan Adayı Mesut Üner

AKP Çatalca İlçe Belediye Başkan Adayı Mesut Üner AKP Çatalca İlçe Belediye Başkan Adayı Mesut Üner

Mesut Üner, 1 Haziran 1975 İstanbul doğumlu. Selanik mübadili. İlköğretimi Muratbey'de okuyan Üner Çatalca Lisesi Orta kısmı mezunu. Çatalca Endüstri Meslek (Elektrik Bölümü) mezunu olan Üner, üniversiteyi Uluslar arası Amerikan Üniversitesi'nde Mimarlık bölümünde okudu. 

İş deneyimi
1999-2009 Tepecik Belediyesi imar ve şehircilik
Bölüm şefliği- 2009-2011 yılları arasında Büyük çekmece imar şehircilik müdürlüğü

Dernekler ve faaliyetler
Muratbey futbol kulübünde 10 yıl futbol oynadı. 
Çatalca sporda 6 yıl futbol oynadı.

3 dönem Muratbey Esin ovacık İ.Ö.O. Aile başkanlığı.
6 yıl Çatalca spor kulübü başkan yardımcılığı.
4 yıl Muratbey spor kulübü başkan yardımcılığı
Çatalca Ensar Vakfı başkan yardımcılığı.
İstanbul futbol federasyonu başkan yardımcılığı.
Çatalca amatör sporlar yöneticiliği(kulüpler birliği).
Mübadele derneği kurucu üyesi.
Çatalca Belediyesi Meclis Üyesi(imar komisyonu).
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi(tarım-orman komisyonu)

Çatalca Belediyesi Meclis...