Alâaddin Yüksel kızılcahamam

Alâaddin Yüksel kızılcahamam

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel " Kızılcahamam 'ın termalde bir marka olması hususunda elimizde bulunan tüm imkânları ve dinamikleri yan yana koymalı ve sahaya sürmeliyiz " dedi

Ankara Kızılcahamam'daki dükkanlar ihaleye çıkıyor!

Önceki gün Atatürk Kültür Merkezi'nde açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara Kızılcahamam'da yangın nedeniyle hasar gören dükkanlar için Ramazan Bayramı sonrasında ihale yapılacağını dile getirdi. 

Kızılcahamam Kasaplar Çarşısı yıkılıyor!

Başkent Ankara Kızılcahamam'da, yangın sebebiyle büyük hasar gören Kasaplar Çarşısı yıkılıyor.

Ankara Kızılcahamam'da inşa edilen iş yerleri 3 ay içerisinde tamamlanacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kızılcahamam'da çıkan yangın nedeniyle hasar gören iş yerlerinin yeniden inşa edileceğini ve yeni iş yerlerin 3 ay içerisinde temsil edileceğinim dile getirdi. 

Kızılcahamam'da yanan iş yerleri için kira yardımı müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kızılcahamam'da yanan iş yerleri için kira yardımı müjdesi verdi...

Ankara Kızılcahamam'da yanan iş yerleri yeniden inşa edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Ankara Kızılcahamam'da iş yerlerinin hasar gördüğü yangınla ilgili açıklama yaptı...

Kızılcahamam Tüneli açılıyor!

7.4 milyon lira tasarruf sağlanması hedeflenen Kızılcahamam Tüneli'nin açılışı gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışta önemli açıklamalarda bulundu...

Şanlıurfa Kızılkoyun'da 2. etap yıkım çalışmalarına başlandı!

Tarihi değerleri gün yüzüne çıkartmalara başlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haleplibahçe havzasında bulunan Kızılkoyun mağaralarının 2. etap uygulaması çerçevesinde yıkım çalışmalarına start verdi.

Kızılcahamam Tüneli inşaatında sona gelindi!

Yapımı devam eden Kızılcahamam Tüneli inşaatı ve Ankara-Kazan  yol yapım çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Ankara Kızılcahamam'da bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Ankara İli, Kızılcahamam ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31266 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Eyüp Nişanca’daki 40 yıllık tapu sorunu çözülüyor!

Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Nişanca Mahallesi’ndeki 40 yıllık tapu sorunu çözülecek.

Kızılcahamam Tüneli Eylül'de açılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara-Kahramankazan yolunun en kısa zamada Ankaralıların hizmetine sunulacağını belirterek, Kızılcahamam Tüneli'nin de Eylül'de faaliyete geçeceğini söyledi.

Kızılcahamam Millet Bahçesi'nin inşaatı başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kızılcahamam'da sokak sağlıklaştırma, kentsel dönüşüm ve sıfır atık projesinin çalışmalarına ilişkin incelemeler yaptı. Kurum, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kızılcahamam Millet Bahçesi'nin inşaatının bu ay başladığını söyledi...

Ankara Kızılcahamam Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Kızılcahamam Millet Bahçesi projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Alâaddin Yüksel kızılcahamam Haberi

Alâaddin Yüksel kızılcahamam

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Kızılcahamam ilçesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu.


Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Kızılcahamam ilçesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Yüksel "Kızılcahamam'ın termalde bir marka olması hususunda elimizde bulunan tüm imkânları ve dinamikleri yan yana koymalı ve sahaya sürmeliyiz. Avrupa'dan, dünyanın çeşitli ülkelerinden insanları Kızılcahamam'a getirmeli ve bu ilçeyi herkese fark ettirmeliyiz" dedi.


Vali Yüksel Kızılcahamam ilçesine gelişinde, Kaymakam Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal ve ilçe yöneticileri tarafından karşılandı. İlçe Kaymakamı Mustafa Çit'ten brifing alan Vali Yüksel, burada yaptığı konuşmada, Kızılcahamam ilçesinin çok değişik sektörlerin gelişim alanı olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Vali Yüksel, "Bunu yaparken doğal dokunun korunması gerekiyor. Bu bölgede turizm ve tarımı asla göz ardı etmeyeceğiz" dedi. Özellikle Termal, sağlık turizmi ve seracılık ile kesme çiçekçilik ağırlıklı tarıma...