Alanya Turizm Tanıtma Vakfı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın ilk toplantısında vakıf bütçesinin arttırılması çalışmaları yapıldı. Alanya Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu, yeni dönemin ilk toplantısını yaptı.

Turizm Tanıtma Vakfı Alanya bölge tanıtımına katkı sağlıyor!

Her yıl 20’den fazla uluslararası fuarda boy gösteren Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yetkilileri yabancı basın mensuplarını Alanya’ya çekerek bölge tanıtımına önemli katkı sağlıyor.

Altav ve Altid turizm adına Berlin Fuarı'na katıldı!

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya’nın ağırladığı turist sayısını arttırmak hedefiyle başlattığı çalışmalar kapsamında 2015 ITB Berlin Turizm Fuarı’nda yer aldı.

Alanya 3 ülkede birden tanıtıldı!

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), Sırbistan, Danimarka ve Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen eş zamanlı fuarlarda ilçenin tanıtımını yaptı. Alanyalı turizmciler, 19-22 Şubat tarihlerinde tanıtım yaptı.

Alanya'da lüks otellere yoğunlaşılacak!

Alanyalı turizmciler Slovakya 'daki Bratislava Turizm Fuarı 'ndan sevindirici haberle döndü. Fuarda, Antalya ve Alanya 'nın ön plana çıktığı belirtildi. ALTAV temsilcisi turizmci Sabriye Yüksel konuşma yaptı.

ITF Slovakia Tour fuarının yıldızı Alanya oldu!

Alanya Tanıtma Vakfı’nın stant açtığı Bratislava Turizm Fuarı’nda Antalya ve Alanya ön plana çıktı. Sabriye Yüksel, önemli turizm fuarlarından biri olan ITF Slovakia Tour’da yaptığı görüşmeleri ve izlenimlerini aktardı:

Alanya'daki turizmciler 2015 turizm sezondan endişeli!

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde turizmciler, Suriye'deki çatışmaların sürmesi halinde, 2015 turizm sezonunda erken rezervasyonların azalmasından endişeli olduklarını söyledi. Ayrıca kış rezervasyonlarında da azalma yaşandığını ifade ettiler.

ALTAV’dan önemli tanıtım!

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın ( ALTAV ) davetlisi olarak Alanya’da bulunan Litvanya’nın ünlü seyahat dergisi olan Visikeliai Editörü Kristina Stalnionyte, Alanya gezisini tamamlayarak ülkesine döndü.

Alanya'nın İskandinav pazarında yüzde 10 artış var!

İskandinav pazarında geçtiğimiz yılın erken rezervasyon oranına göre yüzde 10 artış gözlemliyoruz. Ayrıca Rus pazarının erken rezervasyon oranında önceki yıla göre yüzde 5 dolayında yükselme var" açıklamasında bulundu...

İsra Holding'in AVM ve turizm projeleri bakanlara tanıtıldı!

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği üyesi olan İsra Holding’in alışveriş merkezi ve turizm projelerini tanıttı.

ABD'deki Maarif Okulunun yeni binası 2021-2022 eğitim dönemine yetişecek!

Türkiye Maarif Vakfının (TMV) ABD New Jersey eyaletinde yer alan Maarif Okulu tarafından yeni satın alınan binada aileler için eğlence ve tanıtma günü gerçekleştirildi.

Tuğra Alanya Taşımacılık Turizm Emlak İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu İstanbul Şubesi açıldı!

Tuğra Alanya Taşımacılık Turizm Emlak İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu İstanbul Şubesi Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Sınağ tarafından açıldı.

Kıştan Turizm Otel Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kıştan Turizm Otel Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kıştan tarafından kuruldu.

Tanıyapı İnşaat Ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tanıyapı İnşaat Ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 75 bin TL sermaye bedeli ile Arvin Andiç, İlker Turgut ve Nermin Günel ortaklığında kuruldu.

Tanşuer İnşaat Madencilik Turizm Nakliye İç Ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tanşuer İnşaat Madencilik Turizm Nakliye İç Ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Tanşuer tarafından kuruldu.

Kaş'ın imar planına bir yürütmeyi durdurma kararı daha!

Antalya'nın Kaş ilçesinde, 1/100 binlik Çevre Düzeni Planı'nın iptal edilmesi amacıyla Kaş Turizm ve Tanıtma Derneği, Mimarlar Odası Antalya Şubesi ve 31 vatandaş amacıyla açılan davaya bakan Danıştay Dava İdareleri Kurulu yeni bir dava açtı.

İller Bankası'nın yaptığı ödenekler meclis gündeminde!

İller Bankası Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünün temsil, tanıtma ve ağırlama ödenekleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanrıkulu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı faaliyete başlıyor!

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının Teşkilatı’nın Çalışma Esasları Hakkında Yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Yönetmeliğin yayımlanması ile Ajans'ın fiilen çalışmaları başlamış oldu...

Türk markaları İstanbul Havalimanı'yla dünyaya açılacak!

İstanbul Havalimanı yerli hazır giyim markalarını dünyaya açan yeni kapı olacak. Türk markaları açtıkları gösterişli mağazalarda transit yolculara hazırladıkları özel koleksiyonlarla hem kendi markalarını hem de Türkiye’yi tanıtma görevini üstlenmiş olacak.

İmar barışında turizmci sevinci!

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, imar affı, tahsis süresinin uzatılması, turizm tanıtma fonu gibi gündeme dair konularda önemli açıklamalarda bulundu.

Frigya Seyahat Tanıtım Ve Turizm Limited Şirketi merkezini taşıdı!

Frigya Seyahat Tanıtım Ve Turizm Limited Şirketi bugün merkez nakli işlemini gerçekleştirdi. 10 bin TL sermaye bedeli ile Emre Rıdvanoğulları tarafından kurulan Frigya Seyahat Tanıtım Ve Turizm Limited Şirketi merkezini Avcılar'a taşıdı. 

"Sarıkamış Turizm Master Planı ve Fizibilitesi Projesi" tanıtıldı!

Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca hazırlanan "Sarıkamış Turizm Master Planı ve Fizibilitesi Projesi" tanıtım toplantısı Kars'ta yapıldı. Karayolları 18. Bölge Müdürlüğündeki toplantıya, Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, bazı protokol üyeleri ile yetkililer katıld

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Haberi

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın ilk toplantısında vakıf bütçesinin arttırılması çalışmaları yapıldı. Alanya Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu, yeni dönemin ilk toplantısını yaptı. Aynı zamanda Alanya Belediye Başkanı olan Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yeni başkanı Adem Murat Yücel, toplantı sonunda şu açıklamayı yaptı: Bundan önceki dönemde görev almış ve özverili çalışmış olan ve ALTAV’ı bu günlere taşıyan herkese teşekkür ediyorum. İlk toplantımızda görev dağılımı yaptık. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyelerinden başkan yardımcılarımızın olmasına karar verdik. Üyemiz Şükrü Cimrin ise muhasip görevini almıştır. Önceki dönemde yapılanların üzerine ne katabileceğimizi görüştük. Farklı tanıtım çalışmaları üzerinde konuştuk. Bu çalışmalar doğrultusunda vakıf bütçemizin 4-5 katı arttırılması ve kaynak sağlanması konusunu masaya...