albayrak inşaat güneş park

albayrak inşaat güneş park

Güneş Park projesi, Halkalı'da konumlandırılıyor. Proje kapsamında yer alan konutlar 4+1 şeklinde tasarlandı. Konutların fiyatları 453 bin TL'den başlıyor ve 490 bin TL'ye kadar yükseliyor. Teslimatlar ise hemen yapılıyor...

Eysen İnşaat Mimarlık ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eysen İnşaat Mimarlık ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 5 milyon TL sermaye bedeli ile Bekir Güneş tarafından kuruldu.

HCO Albayrak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

HCO Albayrak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hilmi Albayrak tarafından kuruldu.

Güneş Biber, Tek-Art İnşaat'ın Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi oldu!

Tek-Art İnşaat Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinden olan Seyfettin Çilesiz'in istifa etti. Görevinden ayrılan Seyfettin Çilesiz'in yerine Güneş Biber'in Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Future Danışmanlık İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Future Danışmanlık İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Hüseyin Güneş ve Atila Yavuz tarafından kuruldu.

GNA İnşaat Mimarlık Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GNA İnşaat Mimarlık Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Gözde Nur Albayrak tarafından kuruldu. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin yeni binası tamamlanıyor!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, inşaat çalışmaları hız kesmeden devam eden Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasını inceledi.

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Güneş tarafından kuruldu.

Mat Art Yapı Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mat Art Yapı Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Güneş ve Muhammed Eymen Tuğra ortaklığında kuruldu.

Turkuaz Yerbilimleri İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turkuaz Yerbilimleri İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çatalca'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Alper Yücel ve Murat Albayrak ortaklığıyla kuruldu. 

İmg Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmg Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Güneş ve Murat Güneş ortaklığıyla kuruldu...

İnşaat sektöründe kötü alacaklara önlem geliyor!

Bakan Albayrak’ın açıkladığı paketin en önemli ayağını finansal sektör oluşturuyor. İnşaat ve enerji kredileri fona devredilip bilançodan temizlenecek...

Güneş Grup Dekorasyon İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güneş Grup Dekorasyon İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 500 TL sermaye bedeli ile Emre Güneş tarafından kuruldu. 

Güneş Parkecilik Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güneş Parkecilik Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 600 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Güneş tarafından kuruldu. 

albayrak inşaat güneş park

albayrak inşaat güneş park albayrak inşaat güneş park

Halkalı'da konumlandırılan Güneş Park projesi, Albayrak İnşaat tarafından yükseliyor. 78 dönüm alan üzerinde kurulan projede 868 konut yer alıyor. 15-16 katlı 18 bloğun bulunduğu projede ilk teslimler 2008 yılında yapıldı.

Konutların hemen teslim edildiği projede konutlar 2+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde tasarlandı. Projede sadece 180 metrekarelik 4+1'lerin satışları devam ediyor. Proje kapsamında yer alan konutların fiyatları 453 bin TL'den başlıyor ve 490 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Proje kapsamında yer alan konutlar için yüzde 25 peşinat veriliyor ve geri kalan kısım ise 120 aya kadar vadelendiriliyor. Projenin sosyal yaşam alanlarında sauna, tenis kortu, voleybol sahası, yüzme havuzları, yürüyüş parkuru, futbol sahası ve oyun alanları bulunuyor.

 
www.gunespark.com

0212 444 02 95