Ali Ercoşkun

Ali Ercoşkun

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Mudurnu-Bolu karayolu yapımının gecikmesi nedeniyle bizi eleştirenler, Cumhuriyet tarihi boyunca bu yola kazma dahi vurmayan bir zihniyeti temsil etmektedir.

Bolu'ya yeni adliye binası yapılacak!

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, ilimize Adliye Sarayı kazandırılması için gerçekleştirilen çalışmaların başarıyla sonuçlandığını, Adalet Bakanlığı ile ihaleyi kazanan yüklenici firma arasında sözleşme imzalandığını açıkladı.

Öğrenci yurtlarında yatak kapasitesi arttırılıyor!

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, üniversite öğrencilerini ve velileri yakından ilgilendiren bir açıklamaya imza atarak, "Öğrencilerimizin barınma sorununu ortadan kaldırmak üzere yeni yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Bolu yayla evleri meselesi mecliste görüşüldü!

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, yayla evleri meselesiyle ilgilendiğini iddia ederek, Meclis'e soru önergesi sunduğunu açıklayan CHP Bolu Milletvekilini eleştirdi.

Bolu'da 25 milyon dolarlık proje onaylandı!

Karacasu'da Özel İdare ye ait olan Hamamçayırı'nın yıllardır içinde bulunduğu belirsizlik sona erdi. Projenin onaylandığı müjdesini veren milletvekili Ali Ercoşkun, çalışmaların kısa sürede başlayacağını söyledi.

Ali Ercoşkun'dan Bolu'ya yatırım müjdesi!

AK Parti Bolu Milletvekili 1’inci Sıra Adayı Ali Ercoşkun, seçim çalışmalarını Mudurnu’da sürdürdü. Ercoşkun, Bolu-Mudurnu Karayolu’nun tamamının yapımını öngören ihalenin yapıldığı ifade etti.

AC Yapı'nın konkordato davasında şok gelişme!

Ali coşkun tarafından 2008 yılının Ocak ayında kurulan AC Yapı, konkordato talebinde bulunmuştu. Şirketin konkordato davası duruşma günü ilan edildi...

AC Yapı'nın konkordato davasında flaş gelişme!

Ali coşkun tarafından Ocak 2008'de kurulan AC Yapı, konkordato talep etmişti. Şirketin konkordato davası duruşma günü ilan edildi...

Arapoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arapoğlu Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ali Coşkun tarafından kuruldu.

AC Yapı'nın konkordato davası 19 Şubat'a ertelendi!

Ali coşkun tarafından 2008 yılının Ocak ayında kurulan AC Yapı resmen konkordato istemişti. Şirketin konkordato davası duruşma günü 19 Şubat tarihine ertelendi.

AC Yapı resmen konkordato istedi!

Ali coşkun tarafından Ocak 2008'de kurulan AC Yapı resmen konkordato istedi. Şirket bugüne kadar Moment İstanbul, Kent Life, Dore Life gibi markalı konut projelerine imza attı...

Ali Coşkun: 2017'yi konut satış rekoru ile kapatacağız!

AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun, TÜİK 2017 Kasım konut satış istatistiklerini değerlendirdi. Coşkun, 2017 yılının rekorla kapatılacağını söyledi.

Ali Coşkun kimdir?

25 Ekim'de Ankara'da kurulan İyi Parti'nin 200 kişilik kurucular kurulunda yer alan Ali Coşkun kimdir?

Ali Coşkun, İyi Parti'nin kurucular kurulunda!

Meral Akşener öncülüğünde kurulan İyi Parti'nin kurucular kurulunda inşaat sektöründen Ac Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun da yer alıyor...

Nisa Coşkun İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nisa Coşkun İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Yakup Of ve Muhammet Ali Coşkun ortaklığında 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Babil İskele Ve Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Babil İskele Ve Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Ali Coşkun imzasıyla kuruldu.

Ali Coşkun: Konut yatırımlarında tercih markadan yana kullanılmalı!

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan AC Yapı, Moment İstanbul projesi için ödeme kolaylığı sağlıyor.

Ali Erçoşkun: Bolu, turizm ve spor kenti olacak!

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Bolu, turizm ve spor kenti olacak” hedefinde çıtayı yükseltti. Ercoşkun, yeni bir yatırıma imza daha atmaya hazırlandıklarını belirtti.

Mudurnu-Bolu karayolu çalışmaları incelendi!

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Mudurnu-Bolu karayolu yapımının gecikmesi nedeniyle bizi eleştirenler, Cumhuriyet tarihi boyunca bu yola kazma dahi vurmayan bir zihniyeti temsil etmektedir.

Ali Ercoşkun Haberi

Ali Ercoşkun

Bu yatırımın büyüklüğünü göz önünde bulundurursak, AK Parti Hükümetimizin hakkını da vermek lazım. Yol yapım çalışmaları yeniden başladı. Allah'ın izniyle çalışmaları hızlandırarak heyelan nedeniyle çalışmalarda kaynaklanan zaman kaybını telafi edeceğiz” dedi.


AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu İlçesi'ne yaptığı ziyaret öncesinde, Mudurnu-Bolu karayolunda devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.


Beraberindeki heyetle yaptığı incelemelerin ardından yol çalışmalarını gerçekleştiren müteahhit firma yetkililerinden bilgiler alan Milletvekili Ercoşkun, Tepe Karakolu mevkiinde meydana gelen heyelan nedeniyle aksaklığa uğrayan yol çalışmalarının yeniden süratli bir biçimde sürdürüldüğünü söyledi.


Ercoşkun, yaptığı bilgilendirmede, şunları söyledi: “Mudurnu yolu geçtiğimiz seçim döneminde polemik konusu olan bir yatırım. İlçe bağlantı yollarımızın tamamının ihale edilmesi noktasında bir çalışmamız vardı. Yol çalışmalarımıza geçtiğimiz süreçte başladık. Bu çalışma üzerinden AK Parti'ye eleştiride bulunanlar da Cumhuriyet tarihi...