Ali İhsan Yücedağ

Ali İhsan Yücedağ

TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ tarafından 2015 yılı Aralık ayı Konut Satış İstatistikleri açıklandı. Denizli’de 833 ilk satış, 677 ikinci el satış olmak üzere 1510 konut satış sonucu el değiştirdi.

Ege'de en yaşanabilir kentler Uşak ve Balıkesir seçildi!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ilk defa yaptığı 'illerde yaşam endeksi' çalışmasının sonucunu yayınladı. Uşak, 'en yaşanılabilir kentler' sıralamasında Türkiye altıncısı, Balıkesir ise yedinci oldu.

Aydın’da bin 921 binaya bina yapım ruhsatı verildi!

TÜİK tarafından açıklanan son 9 aylık yapı izin istatistiklerine göre Aydın’da bin 921 binaya bina yapım ve bin 968 binaya ise kullanma ruhsatı verildi.

Muğla'da Eylül ayında bin 238 konut satıldı!

2015 yılı Eylül ayı Konut Satış İstatistikleri çerçevesinde verilen bilgiye göre, 2015 yılı Eylül ayında; Muğla ilinde 336 ilk satış, 902 ikinci el satış olmak üzere bin 238 konut satış sonucu el değiştirdi.

Hobi bahçesi sahipleri yıkımlarla ilgili ne diyor?

Dünya gazetesi yazarı Ali Ekber Yıldırım bugünkü yazısında hobi bahçelerini kaleme aldı. İşte Yıldırım'ın "Hobi bahçelerini yıkmak neyi çözecek" başlıklı o yazısı...

Sahrisa İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sahrisa İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Nakliye Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Yücedağ tarafından kuruldu.

Ali Osman Yıldız Tasarım Dekorasyon İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ali Osman Yıldız Tasarım Dekorasyon İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi Büyükçekmece’de 400 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Osman Yıldız tarafından kuruldu.

Ali İhsan Yavuz: Devletimiz Malatya, Van ve Elazığ depremlerinde de konut yaptı ve teslim etti!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, "İzmir'den önceki depremlerde de devletimiz, o şefkatli yönünü ortaya koydu, Malatya, Van ve Elazığ'da konut yaptı ve teslim etti" dedi.

Kiracısından çıkmasını istedi hayatının şokunu yaşadı!

Kocaeli Darıca'da İhsan Yümlü, fabrika binasının kirasını aylarca ödemeyen İstanbul'un Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Han'ı icraya verdi. Yümlü, tahliyede binanın bazı kısımlarının söküldüğü ve yapıda hasara yol açtığını iddia ederek suç duyurusu yaptı.

Büyükadalı Danışmanlık Ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Büyükadalı Danışmanlık Ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Büyükadalı tarafından kuruldu.

Sakarya'daki bin yataklı hastanenin inşaatı bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da inşa edilmesi planlanan bin yataklı hastanenin inşaat ihalesinin bu yıl içerisinde gerçekleşeceğini müjdeledi.

Akmehmet Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Akmehmet Gayrimenkul Anonim Şirketi Ataşehir'de 317 bin TL sermaye bedeli ile Ali Cimilli ve Ali İhsan Diler tarafından kuruldu.

Embosa Proje Mühendislik Danışmanlık Elektrik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Embosa Proje Mühendislik Danışmanlık Elektrik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir2de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali İhsan Şahin tarafından kuruldu.

Ygn Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ygn Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Ali Merve Yığın ve Merve Yığın ortaklığında kuruldu.

Afyonkarahisar'da arazi kavgası: Eski muhtar kayınbiraderini öldürdü!

Afyonkarahisar Ali İhsan Paşa Mahallesi'nde eski mahalle muhtarı, arazi anlaşmazlığı sebebiyle tartıştığı kayınbiraderini silahla vurarak öldürdü.

Kağanarslan Turizm İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kağanarslan Turizm İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Kağanarslan ve Ali İhsan Kağanarslan ortaklığında kuruldu.

Aynı daireyi iki kişiye satan Ali İhsan Kaymaz'a 3 yıl 4 ay hapis!

Antalya'da aynı daireyi iki kişiye satan Ali İhsan Kaymaz'a 3 yıl 4 ay hapis ve 183 bin 320 lira para cezası verildi...

Ali İhsan Yücedağ Haberi

Ali İhsan Yücedağ

TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ tarafından 2015 yılı Aralık ayı Konut Satış İstatistikleri açıklandı. Yücedağ’ın açıklamasına göre, 2015 yılı Aralık ayında Denizli’de 833 ilk satış, 677 ikinci el satış olmak üzere 1510 konut satış sonucu el değiştirdi.

TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ tarafından 2015 yılı Aralık ayı Konut Satış İstatistikleri açıklandı. Yücedağ’ın açıklamasına göre, 2015 yılı Aralık ayında Denizli’de 833 ilk satış, 677 ikinci el satış olmak üzere 1510 konut satış sonucu el değiştirdi. Aynı dönemde Türkiye genelinde ise 142 bin 599 konut satış sonucu el değiştirdi. Konut satışlarında İstanbul 26 bin 595 konut satışı ile en yüksek paya sahip oldu. İstanbul’u 16 bin 46 konut satışı ile Ankara, 8 bin 345 konut satışı ile İzmir...