ali sami yen stadyumu

ali sami yen stadyumu

Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) yüklenici firmanın sözleşme gereklerini yerine getirmemesi nedeniyle sözleşmesini feshettiği Seyrantepe Spor Kompleksi'nin yapımı için açtığı yeni ihalenin ilanları yayımlandı

Seyrantepe ihalesinde teklifler 27 Temmuz'da alınacak!

Yüklenici firmanın sözleşme gereklerini yerine getirmemesi nedeniyle sözleşmesi feshedilen ve yeniden ihaleye çıkılan Seyrantepe Spor Kompleksi yapımı işinde, teklifler, 27 Temmuz'da alınacak

Seyrantepe İhalesi'nde teklifler yarın alınacak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Seyrantepe projesi için yeni teklifleri yarın alacak

Seyrantepe ihalesi bugün yeniden!

TOKİ, Seyrantepe projesi için yeni teklifleri bugün alacak. Edinilen bilgiye göre, ihaleye katılım için şimdiye kadar 12 firma şartname aldı. Firmalar tekliflerini bugün saat 15.30'a kadar TOKİ'ye gönderebilecek

Seyrantepe, 260 milyon TL'ye mal olacak!

TOKİ Başkan Yardımcısı Ercan Tıraş, Seyrantepe Stadının TOKİ'ye 260 milyon liraya mal olacağını bildirdi

Fenerbahçe statta tacını Galatasaray'a kaptırıyor

GS kombine bilet gelirlerini 52 milyon doların üzerine çıkarmayı planlıyor. FB ise kombinelerden 37.5 milyon dolar kazandı

Erdoğan Bayraktar: Eren Talu'ya parasını vermek istiyoruz

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar Eren Talu'ya yapılacak ödemeler hakkında ilk kez konuştu

Ali Sami Yen planı onay bekliyor

TOKİ'nin toplam 236 bin metrekare inşaat hakkı istediği Ali Sami Yen planı Belediye Meclisi tarafından onaylanırsa yürürlüğe girecek

Türk şirketleri emlak yatırımları için yabancı ortak arıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanı Erdoğan Bayraktar, "Avrupa geriliyor. İstanbul'da yatırım potansiyeli daha fazla"
dedi

Yaşar Aşçıoğlu BJK ile uzlaşma mahkemesine gidecek

Yaşar Aşçıoğlu Beşiktaş'ın Fulya'daki projeyi yapması için kendisini zorladıklarını söyledi

Swiss Otel, Hyatt Regency ve Ali Sami Yen Stadyumu satışta!

İstanbul'un merkezi lokasyonlarında 3 dev gayrimenkul satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılanlar Swiss Otel ve Hyatt Regency ile Ali Sami Yen Stadyumu

TOKİ, Ali Sami Yen Stadı'nı ihaleye çıkarıyor!

TOKİ, Ali Sami Yen Stadı'nın arazisinin satışı için, 16 Nisan'da açık artırma yapacak

Ali Sami Yen Stadı'nın 3'te birine park yapılacak!

Ali Sami Yen Stadı'nın arsasının satış ihalesi yarın yapılacak

Ali Sami Yen'e en yüksek teklif Nurol-Aşçıoğlu'ndan!

Ali Sami Yen Stadyumu arsasının satışında en yüksek teklif Nurol-Aşçıoğlu Ortak Girişim Grubu'ndan geldi

Ali Sami Kutlu kimdir?

Ali Sami Kutlu, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Ali Sami Kutlu kimdir? Ali Sami Kutlu hangi işlere imza attı?

İşte Ali Sami Yen Spor Kompleksi The Venue projesi!

Dursun Özbek, Ali Sami Yen Spor Kompleksi The Venue hakkında açıklamalarda bulundu. Özbek, " Projenin bütününde müze, müze ile birlikte de stat turu uygulamaları var. Aslantepe'deki yerimiz farklı bir mekan haline gelecek." dedi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde basketbol salonu inşa edilecek!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yapılması düşünülen basketbol salonu projesine Mart ayı içinde start vererek temel atmayı planlıyor. Proje 2 yıl içerisinde bitirilecek.

Ali Sami Yen Stadyumu'nun satış bilmecesi!

Sayıştay’ın raporuna göre, Ali Sami Yen Stadyumu’nun satışından doğan 132 milyon TL, Spor Genel Müdürlüğü kayıtlarında görülmüyor.

Ali Sami Yen Oteli'nin inşaatında sona gelindi!

G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in "Zararı aşağıya çekmek için bazı aksiyon planları hazırladık" cümlesinin perde arkası aralandı. Kulübün yol haritası kapsamında Ali Sami Yen Oteli, Florya ve Riva arazilerinin de planı yapıldı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ne yapılacak spor salonu için yetki alındı!

Galatasaray Kulübü'nün ekim ayı olağan divan kurulu toplantısı yapıldı. Dursun Özbek, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ne yapmayı planladıkları spor salonuyla ilgili yetki belgesini aldıklarını aktardı.

GS yönetimi, Ali Sami Yen Oteli ve Riva projelerini hayata geçirecek!

Son 3 sezon zararı şu an 106 milyon Euro olan Galatasaray'da yönetim; Ali Sami Yen Oteli, Riva projelerini hayata geçirmeyi planlıyor.

1943 yılında Ali Sami Yen Stadı'nın temeli atılmış!

1943 yılında Mecidiyeköy'de eski Likör Fabrikası'nın yanında inşa edilecek Ali Sami Yen Stadı'nın temeli atılmış. İstanbul Valisi Lütfi Kırdar'ın riyaseti ile temel atma töreni gerçekleştirilmiş.

1999 yılında Ali Sami Yen projesi mutlaka gerçekleşecek!

1999 yılında eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, Ali Sami Yen projesinin mutlaka gerçekleşeceğini söylemiş. Borç çıkmazında olan Galatasaray, aynı yıl Florya'da 3.5 milyon dolar yatırım yapmış.

1998 yılında Ali Sami Yen Stadı dev bir kompleks olacak!

1998 yılında Ali Sami Yen Stadı, Şişli Belediyesi inşaat ruhsatı verdiğinde dev alışveriş ve spor kompleksi olacakmış. 100 milyon dolara mal olacak yatırımın finansmanını sağlamak için kulüp halka açılacakmış.

1989 yılında Ali Sami Yen Stadı'nın satış bedeli belirlenmiş!

1988 yılında Beden Terbiyesi, Ali Sami Yen Stadı'nın satış bedelini 200 milyar olarak belirlemiş. Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen Stadı'nın parasına Bayrampaşa'da 100 bin kişilik stat yapılacakmış. Stadın yerine iş merkezleri yapılacakmış.

1987 yılında Ali Sami Yen Stadı satılacakmış!

1987 yılında Tekel, şehir merkezlerindeki değerli bazı bina ve arsalarını satışa çıkaracakmış. Satışa çıkarılacaklar arasında Mecidiyeköy Likör Fabrikası ve Ali Sami Yen Stadı da bulunuyormuş. Stada 250 milyar lira değer biçilmiş.

Torunlar İnşaat, Ali Sami Yen'in tapusunu aldı!

Asansör faciasında 10 işçinin hayatını kaybettiği Torun Center İnşaat'ının yapıldığı Mecidiyeköy'deki eski Ali Sami Yen Stadı arazisine ait tapunun TOKİ tarafından Torunlar İnşaat'a devredildiği ortaya çıktı.

ali sami yen stadyumu

ali sami yen stadyumu ali sami yen stadyumu

Resmi Gazete'de yer alan duyuruya göre, ihalede yeni teklifler, 27 Temmuz'da alınacak. Daha önce, TOKİ'nin gazetelere verdiği ilanda, firmaların, tanıtım dosyaları ile birlikte 17 Temmuz'a kadar idareye başvurması istenmişti.

Yetkililer, her hangi bir ön eleme yapılmayacağını belirtirken, zaman kaybı olmaması için doğrudan tekliflerin 27 Temmuz'da alınmasına karar verildiğini bildirdi.

TOKİ'nin ilanına göre, Ali Sami Yen Stadyumu'nun bulunduğu 34 bin 640,43 metrekare yüzölçümlü taşınmaz üzerinde Kentsel Sosyal Altyapı Alanları'nın yapılması karşılığında Seyrantepe arazisi üzerinde 52 bin seyirci kapasiteli, çok amaçlı spor kompleksi yapılması işi, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı esasına göre açık ihale usulü ile yaptırılacak.

İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak, uluslararası bir ihale olmayacak.

İstekliler, ihale evraklarını, idareden, bin...