18 / 08 / 2022

altın alınmalı mı satılmalı mı 2021

altın alınmalı mı satılmalı mı 2021

Altın piyasalarında hareketlilik devam ediyor. Dalgalanmalar yaşayan altın, yatırımcıları tarafından "Altın alınmalı mı satılmalı mı?" sorusunun cevabı merak ediliyor. Altının gramında geçtiğimiz günlerde sert düşüş yaşarken şu sıralarda 490 lira bandının üzerinde sabitlenmiş durumda.

Altın analistlerinden flaş altın uyarısı: Bu tarihe kadar hemen altın alın

Altın analistlerinden altın fiyatlarıyla ilgili flaş bir tahmin geldi. Altın fiyatlarının yükseleceğini ön gören analistler, kesinlikle altın alınması gereken tarih hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Altın fiyatları uçuşa geçiyor! Piyasa analistinden son 1 ay uyarısı

Piyasa Analisti Selçuk Ergin (Selcoin) yayınladığı piyasa değerlendirme videosunda artık yükselişlerin başladığını ve FED'in faiz kararı sonrası dolar, altın ve gümüş gibi emtialarda pik seviyelerin gelebileceğini ifade etti. Gram altında 1400 lira seviyesini veren Selcoin, tarihi söyledi.

Altının 2 katı! ''Krallara layık tek metal'' olarak biliniyordu! Türkiye şimdi peşine düştü

Altın ve gümüş derken Türkiye şimdi de platin toplamaya başladı. Platin fiyatları rekor kırarken Türkiye platinin peşine düştü. İşte ayrıntılar...

Bakan o ilimizi işaret etti! 100 milyar dolarlık altın ve gümüş toprak altında yatıyor

Çanakkale’de üretim yapan TÜMAD Madencilik firmasını ziyaret eden Bakan Mustafa Varank, çarpıcı açıklamalar yaptı. Altın ve gümüş madenciliğinin ekonomiye katkısına değinen Varank, o ilimize için önemli bir müjde verdi.

Altın fiyatlarında rüzgar tersine döndü! Kenarda 1 gram altını bile olanlar çabuk baksın! 1 Ağustos 2022 altın fiyatları

Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri yatırımcılar ve altın almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Bugün gram altın, çeyrek altın, tam altın ne kadar olduğu merak ediliyor. Altın düştü mü, yükseldi mi? Kenarda 1 gram altını bile olanlar çabuk baksın!

Analistlerden altın alacaklara flaş uyarı: Bu tarihten önce koşun

Analistlerden altın alacak vatandaşlara çok önemli bir uyarı geldi. Analistler, altın alımlarının yıl sonuna kadar tamamlanması gerektiğini aksi takdirde herkesin gram altın için 1500 TL seviyelerini işaret ettiğini belirtiyor.

Altın yükseliyor mu? Piyasaların altını üstüne getirecek! Altında son durum..

Altın fiyatları hafta sonu biterken günbegün altın yatırımı yapanların takibinde. Altına bakıldığında ise çeyrek altın fiyatı, gram altın fiyatı ise vatandaşlar tarafından en çok merak edilen altın türleri arasında yer alıyor. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar?

İslam Memiş altın fiyatlarıyla ilgili yeni tahmin! Bu uyarıyı dinlemeden hareket yapmayın

Altın fiyatlarıyla ilgili yeni gelişme. Gram altın için İslam Memiş tarafından "Satmayın" uyarısı yapıldı. İşte altın yatırımı yapmak isteyenlere İslam Memiş'ten kritik uyarı...

Bu rakamları öğrenmeden altın ve gümüş almayın! Altını olanlar ne yapmalı? Ünlü uzman İslam Memiş açıkladı

Altın ve gümüşteki isabetli tahminleriyle nam salan İslam Memiş, gram altın ve gümüşün akıbetini açıklarken, altını olanların nasıl bir yatırım yapmalarını gerektiğini anlattı. İşte detaylar…

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve gümüş düştü diyenler yanılyor dedi! Böyle oltalara düşmeyin

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın, gümüş, dolar, borsa ve petrol fiyatlarıyla ilgili kritik değerlendirmelerde bulundu.

İslam Memiş'ten gram altın yorumu! “ihtimaller azalıyor”

İslam Memiş, dolar kurunun 108’in üzerine çıkması ile altın ve gümüş emtialarının nasıl etkilendiğini açıkladı. İşte detaylar…

Altını da gümüşü de doları da solladı! 1 yılda yüzde 434 kazandırdı!

Dolar, gümüş ve altının aksine son 1 yılda en çok kazandıran yüzde 434 ile 'geleceğin petrolü' olarak adlandırılan lityum oldu.

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve gümüş almak isteyenlere net fiyat verdi! Yatırım yapmak isteyen karar versin

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, elinde altın ve gümüş olanların ne yapması gerektiğini açıkladı.

altın alınmalı mı satılmalı mı 2021 Haberi

altın alınmalı mı satılmalı mı 2021

Altın piyasasındaki inişli çıkışlı seyir altın yatırımcılarını tedirgin etmiş durumda. Peki altın alınmalı mı satılmalı mı? Milyonlarca yatırımcı tarafından merakla beklenen bu surunun yanıtını Stratejist Cüneyt Paksoy A Para'da cevapladı. 

A Para'da yayına katılan Stratejist Cüneyt Paksoy, gram altın ve ons altın ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Gram altın için teknik analiz yapmanın kolay olmadığı belirten Paksoy, "Neticede ons altın ve dolar/TL'yi belli bir çarpanla ilerletip gram altın fiyatına ulaşıyoruz" diye konuştu.

ALTIN İÇİN KRİTİK MESAJ

Geçtiğimiz günlerde gram altın fiyatları için 460-470 liralar görüldüğünü belirten Paksoy, "Gram altın fiyatları tam 200 günlük hareketli ortalamasına çarpıp döndü. 500 lira seviyesi yukarıda pivot. Demek ki 500 lira altında kaldıkça gram altın tarafında kaldıkça 450-490 seviyeleri kademeli alım bölgesi" dedi.

UZMAN İSİM GRAM ALTIN İÇİN KISA VADELİ AL-SAT STRATEJİSİNİ AÇIKLADI

Gram...