Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim

Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine kavuştu. Geçtiğimiz hafta başlayan anahtar teslimleri tamamlandı.

Ankara Altındağ'da 10.8 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat ihalesi!

Altındağ Belediye Başkanlığı, Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde kat karşılığı inşaat yapım işi ihale ediyor. İşin muhammen bedeli 10 milyon 790 bin 905 TL olarak belirlendi.

Altındağ'da 29 yıllığına yapım karşılığı kiralama ihalesi 10 Nisan'da!

Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğünce, Ankara Altındağ Yenituran Mahallesi'nde ticaret fonksiyonlu inşaat yaptırmak suretiyle, 29 yıl süreli yapım karşılığı kira ihalesi 10 Nisan'da yapılacak...

Altındağ Örnek Mahallesi'nde riskli alan kararı!

Ankara İli Altındağ İlçesi, Örnek Mahallesi'nde bulunan ekli ve kroki ile listede sınır ve koordinatları gösterilen alan riskli alan ilan edildi.

Altındağ Örnek Mahallesi'nde kentsel dönüşüm hazırlığı!

Türkiye’de kentsel dönüşümün acilen birçok yerde yapılması gerektiğini söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Altındağ Örnek Mahallesi'nde kentsel dönüşüm hazırlığının başladığını belirtti.

Ankara Altındağ'da riskli alan ilan edildi!

Ankara Altındağ'daki Başpınar Mahallesi'nde belirlenen alan riskli alan olarak ilan edildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı..

Altındağ Çinçin Mahallesi’nde 2 dev tesis açılıyor!

Altındağ Belediyesi, “Ankara’nın Teksas’ı” olarak nitelendirilen Çinçin Mahallesi’nde hayata geçirdiği 2 dev tesisi bugün açıyor.

Altındağ Çalışkanlar Mahallesi imar uygulaması askıda!

Ankara Altındağ ilçesi Çalışkanlar Mahallesi sınırları içerisinde riskli alan ilan edilen 24212, 24504, 24505 ve 24506 no'lu adalara ait imar uygulaması askıya çıkarıldı...

Ankara Altındağ'da gecekondular yıkılıyor!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde gecekondular yıkılıyor. Yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Gültepe Mahallesi’nde yüzme havuzu ve spor tesisi, anaokulu ve kültür merkezi de açılış için gün sayıyor.

Bornova Altındağ Koşukavak Mahallesi muhtarlık ofisi ne zaman tamamlanacak?

İzmir Bornova'ya bağlı Altındağ Koşukavak Mahallesi'ndeki muhtarlık ofisinin yeri, görenleri hayrete düşürüyor. Konteynerden yapılan muhtarlık ofisi 7 aydır yolun ortasında hizmet veriyor.

Malatya Akçadağ Başpınar Parkı'nda bulunan taşınmazlar incelendi!

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Akçadağ ilçesi Başpınar Mahallesi’nde belediyeye ait park içerisinde bulunan taşınmazda inceleme yaptı.

Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim edildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine kavuştu. Geçtiğimiz hafta başlayan anahtar teslimleri tamamlandı.

Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor.

TOKİ Başpınar konutları teslim ediliyor!

TOKİ ve Altındağ Belediyesi tarafından yapılan Başpınar konutları teslim ediliyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi'nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine bir bir "merhaba" diyor.

Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim

Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim Altındağ Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları teslim

Yaklaşık 24 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Başpınar Mahallesi Toplu Konutları’nda 136 anahtar sahibini buldu. 5 blok ve 474 daireden oluşan Başpınar Mahallesi Toplu Konutları’nda bulunan 2+1 ve 3+1 daireler hak sahiplerine bir bir teslim edildi.


“BAŞKAN TİRYAKİ’YE DUACIYIZ.”

Altındağ Belediyesi’ne gelerek imzalarını atan hak sahipleri, Başkan Tiryaki’ye duacı olduklarını söyledi. Dönüşümün herkes tarafından takdir topladığını ifade eden hak sahipleri, Başpınar Toplu Konutları’nın Ankara’daki en modern yapılardan biri olduğunun altını çizerek, bu bölgede daire sahibi oldukları için çok mutlu olduklarını da sözlerine eklediler.


“ALTINDAĞ’I ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR”

Başkan Tirkayi de, “Biz Altındağ’da ezber bozduk. 10 yıldır aralıksız kentsel dönüşüm projesi yapıyoruz. Üstelik bu sürede bir tek gecekondu yapımına dahi izin vermedik. Çünkü Altındağ’da insanlar bize güveniyor. Artık vatandaşlar mahallelerine yıkımın gelmesini...