Altınok Öz kimdir

Altınok Öz kimdir

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, "Tapusuz ikameti çözeceğim" sözü vererek çıktığı bu yolda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor...

Kartal’ı tasarlayan mimarlık öğrencileri projelerini Altınok Öz’e sundu!

Doğuş Üniversitesi’nden 120 Mimarlık Fakültesi öğrencisi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, Kartal’la ilgili hazırladıkları kentsel tasarım projelerini sundular. 

Altınok Öz Kartal'daki yatırımları inceledi!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Öz, yapılması gerekenler hakkında talimat verdi.

Altınok Öz Kartal'ın çehresini değiştirecek projeleri inceledi!

Kartal’ın çehresini değiştirecek projelerin startını veren projeleri bir bir hayata geçiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, mahalleleri gezerek projeleri yerinde incelemeye devam ediyor.

Sunay Akın 'dan Altınok Öz'e ziyaret!

Şair Sunay Akın, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Altınok Öz, Akın'a, Kartal’da hayata geçirilen projeleri ve kültür-sanata verdiği önemi anlattı.

Kartal Batı Merkez Projesi çalışmaları sürüyor!

Beyoğlu Yatırımcılar ve İşadamları Derneği (BEYİDER) Başkanı Gökmen Esmer Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü ziyaret etti. Başkan Öz, “Projeleri halkla birlikte oluşturduk” dedi.

Altınok Öz: Projeler tamamlanana kadar Kartal’dayım!

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, üniversite öğretim üyelerinin ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Altınok Öz, "Projeler tamamlanana kadar Kartal’dayım" dedi.

Kartal'daki dönüşüm hayat standartlarını düşürmeyecek!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Aydınlık Gazetesi yazarı olan Füsun İkizkardeş'in Kartal'daki kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtladı. İşte o yazı...

Altınok Öz Yakacık'taki park inşaatını inceledi!

Başkan Altınok Öz, Kartal’ın en büyük parkı olacak alanda incelemelerde bulundu. Öz, Yakacık Havuz Sokak yanındaki park alanında çalışmalar hakkında detaylı bilgi alırken, yapılması gerekenler konusunda da talimatlar verdi.

Altınok Öz Kızılay Bulvarı’ndaki asfalt çalışmalarını inceledi!

Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yağmursuyu kanalı ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kızılay Bulvarı’nda başlatılan asfalt ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Altınok Öz: Yerinde dönüşümü en iyi yapan Kartal Belediyesi’dir!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, belediye olarak 2015 yılını değerlendirdi. Öz, Kartal Belediyesi’nin iyi algılanan, takip edilen bir kurum olduğunun altını çizdi ve çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

Altınok Öz: Zemine uygun binalar yapılmalı!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TASİAD) düzenlediği “Asansör işletme, bakım ve periyodik kontrol yönetmeliği ve uygulamaları” konulu seminere katıldı.

Altınok Öz’e Safi Gayrimenkul ve Doğuş Gayrimenkul'den ziyaret!

Safi Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Safi ve Doğuş Gayrimenkul Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Dağlı; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Altınok Öz: Ceviz Meydanı insanların buluşma noktası olacak!

Ceviz Meydanı Sosyal ve Kültürel Aktivite Merkezi’nin ihalesi sonrası alanda başlayan çalışmaları sıkı takibe alan Başkan Altınok Öz, "İnsanların rahat yaşayacağı, bulaşacağı, nefes alacağı alanları oluşturmak kent yöneticilerinin görevidir" dedi.

Altınok Öz'den Kartal’ın dönüşümüne dair çarpıcı açıklamalar!

Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği Sign of the City Awards 2. Gelişen Bölgeler Zirvesi Kartal’a katılan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’ın dönüşümüne ve gelişimine dair çarpıcı açıklamalar yaptı...

Altınok Öz'den Kartal'da çöken bina ile ilgili açıklama!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal'da çöken bina ile ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklama...

MS Mega Yapı İnşaat'dan Altınok Öz'e ziyaret!

MS Mega Yapı İnşaat Genel Müdürü Murat Baytan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Kartal’ı tasarlayan mimarlık öğrencileri projelerini Altınok Öz’e sundu!

Doğuş Üniversitesi’nden 120 Mimarlık Fakültesi öğrencisi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, Kartal’la ilgili hazırladıkları kentsel tasarım projelerini sundular. 

Altınok Öz: Dönüşümde siyasi engeli aşmamız lazım!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılımı ile Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde “Etap-1 Etap-2 Riskli Alan Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Altınok Öz, CHP heyetine yerinde dönüşümü anlattı!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, gerçekleştirilen toplantıda CHP heyetine, 2009 senesinden bu yana Kartal’da yaptıkları ‘Yerinde Dönüşüm’ çalışmalarını anlattı.

Altınok Öz'den yerinde dönüşüm bilgilendirme toplantısı!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kordonboyu Mahallesi’nde yer alan ‘ANT Sitesi Yerinde Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısı’na katılarak merak edilen soruları cevapladı.

Altınok Öz, Kordonboyu'nda dönüşüm toplantısına katıldı!

Kartal Belediye Başkanı Öz, Kartal'daki Kordonboyu Mahallesi ANT Sitesi Yerinde Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısı'na katıldı. 

Royal Group'tan Altınok Öz'e ziyaret!

İş dünyasının öne çıkan firmalarından olan Royal Group, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Altınok Öz Kartal'daki yatırımları inceledi!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Öz, yapılması gerekenler hakkında talimat verdi.

Altınok Öz: Yunus Mahallesi bu planla dönüşmez!

Kartal Belediyesi 2016 yılı faaliyet raporu kabul edildi. Gerçekleşen toplantıda konuşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz imar planlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlarından Altınok Öz'e ziyaret!

YTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hülya Berkmen ve Doç. Dr. Cemal Cenk Hamamcıoğlu Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ü ziyaret ederek projeler hakkında bilgi aldı.

Altınok Öz: Biz kentsel dönüşümü çok iyi biliyoruz!

Kartal Hürriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Kentsel Dönüşüm Komisyon Başkanı Sinan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Yücel Süslü, Önder Turmuş da hazır bulundu.

Altınok Öz, Uprise Elite Sitesi sakinleriyle buluştu!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sorunları dinlemek ve çözüm üretmek için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Altınok Öz, bu kez Uprise Elite Sitesi sakinleri ile buluştu.

Altınok Öz kimdir Haberi

Altınok Öz kimdir

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Altınok Öz bu yıla "Tapusuz ikameti çözeceğim”" sözü vererek yola çıkmıştı.

Başkan Altınok Öz, yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceğini ve geçmiş yönetim döneminde ödedikleri paraların geri ödenmeye başladığını müjdeledi.

Bu hafta hazırlığı tamamlanan tapulara 53 bin 495,00 TL ödendi. Son 13 hafta içerisinde ödenen rakamlarla birlikte toplamda 2 milyon 169 bin 248,20 TL ödenmiş...