Alya Grandis nerede

Alya Grandis nerede

Alya Grandis Beylikdüzü projesi BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 100 daire ve 8 dükkana yer verilen projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor. 

Alya Teras nerede? 

Akkuş Gayrimenkul'ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Alya Teras nerede? 

BOSS4 Alya Onist 1 nerede? Konum bilgisi!

BOSS4 Alya Onist 1 nerede? Konum bilgisi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 106 adet konuta yer veriliyor.

Alya Onist 1 nerede?

Alya Onist 1 nerede sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Projede toplam 106 adet konut bulunuyor.

Alya Grandis’te yaşam başladı!

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’in teslimleri yapıldı.

Alya Grandis'in satışlarının yüzde 50’si tamamlandı!

Alya Grandis projesinde sona gelindi. Alya Grandis projesinin anahtar teslimlerine Ağustos 2019’da başlanacak...

Alya Grandis'in yüzde 60'ı tamamlandı!

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan merkezli BOSS4 şirketiyle birlikte İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği Alya Grandis'in yüzde 60'ı tamamlandı. Projede teslimler 2019 Ağustos'ta yapılacak...

Alya Grandis’te kredili alımlar arttı!

GYODER, İNDER ve Konutder’in liderlik ettiği düşük faiz ve yüzde 20 indirim kampanyasına katılan Alya Grandis projesinde kredili alımlarda artış yaşandı..

Beylikdüzü'nde Alya hareketliliği yaşanıyor!

Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı’nda hayata geçirilem Alya Penta projesinde teslimatlara bu ay başlanırken, Alya Grandis projesinde ise satış ve inşaat hızla sürüyor. 

Alya Grandis çatısında geniş daire seçenekleri sunuyor!

Alya Grandis projesinin çatısında yer alan penthouse daireleri, ebeveynleri ile yaşamak isteyenler, hobilerini yaşamlarına taşımak isteyenler, homeofis düzeninde mesleklerini yerleşim bütünü içinde değerlendirmek isteyenler gibi farklı gruplara hitap ediyor..

Akkuş Gayrimenkul'den 2 yeni proje geliyor!

Beylikdüzü'ndeki Alya Grandis projesinin lansmanında konuşan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Esenyurt ve Beylikdüzü'nde iki yeni proje hayata geçireceklerini söyledi.

Alya Grandis'in lansmanı yapıldı! Metrekaresi 4 bin TL'ye!

Beylikdüzü’nde prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa edilen Alya Grandis projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin TL'den başlıyor.

Alya Grandis'in basın lansmanı 30 Ocak'ta!

İstanbul Beylikdüzü'nde markalı konut projeleri gerçekleştiren Akkuş İnşaat'ın ortakları arasında bulunduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, yeni konut projesi Alya Grandis'i tanıtmaya hazırlanıyor. 

Alya Grandis nerede?

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından hayata geçirilen Alya Grandis projesinin lansmanı 30 Ocak'ta gerçekleştirilecek. Peki  Alya Grandis nerede?

Alya Grandis nerede

Alya Grandis nerede Alya Grandis nerede

Akkuş İnşaat'ın ortakları arasında bulunduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat yeni konut projesini tanıtacak. Lansmanı 30 Ocak 2018 tarihinde yapılacak Alya Grandis Beylikdüzü projesinde 100 daire ve 8 dükkan olacak.


BOSS4 Gayrimenkul İnşaat yeni projesini  İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediyor. 10 bloktan oluşacak projede 3+1, 4+1, 6+2 dubleks ve 7+2 dubleksler yer alacak.


Alya Penta projesinin hemen yanında bulunan Alya Grandis Beylikdüzü projesinde bahçe katları  100 metrekare, normal daireler ise 140 metrekareden başlıyor. 

Alya Grandis Beylikdüzü'nde 3+1 dairelerin fiyatları 700 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. İnşaat çalışmalarının yeni başladığı projede teslimler 2 yıl sonra gerçekleştirilecek. 

Her dairenin peyzaj alanını göreceği Alya Grandis Beylikdüzü projesinde kapalı yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark gibi imkanlar sunulacak. 

*Projede kullanılan görsel Alya Penta projesine aittir.

Web: