AND Frekans ödeme koşulları

AND Frekans ödeme koşulları

AND Frekans 2018 fiyatları haberimizde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen projede deniz ve Adalar manzaralı daireler bulunuyor. 

AND Pastel ödeme planı!

AND Pastel ödeme planı haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Black Friday alışveriş günlerine dahil oldu. 

AND Frekans Evleri nerede?

413 dairden meydana gelen AND Frekans'ta ilk etap daireleri 309 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

AND Frekans'ta yüzde 1 KDV imkanı!

AND Frekans'ta yüzde 1 KDV imkanı sağlanıyor. AND Gayrimenkul imzasını taşıyan AND Frekans projesinde toplamda 413 daire bulunuyor. 

AND Frekans 2018 fiyatları!

AND Frekans 2018 fiyatları haberimizde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen projede deniz ve Adalar manzaralı daireler bulunuyor. 

AND Frekans fiyat listesi 2018!

AND Frekans fiyat listesi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Kartal'da E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yükseliyor.

AND Ankara projesi 2019'da satışta!

Kartal'daki yeni projesi AND Frekans'ı satışa çıkaran AND Gayrimenkul, Ankara projesini 2019 yılında lanse edecek.

AND Frekans'ın lansmanı yapıldı! 309 bin TL'ye!

Anadolu Grubu’nun yeni projesi AND Frekans projesinin lansmanı yapıldı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 309 bin TL'den başlıyor.

AND Frekans basın lansmanı 13 Nisan'da!

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, yeni projesi AND Frekans'ı tanıtmak için basın toplantısı düzenliyor.

AND Frekans fiyat ve ödeme planı!

Metroya yürüme mesafesinde konumlandırılan AND Frekans Kartal projesinde 1. etap teslimleri Eylül 2020'de, tüm bloklar ise Mart 2021'de teslim edilecek..

AND Frekans teslimat!

AND Frekans teslimat tarihi haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje  "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile tanıtılıyor.

AND Frekans konum!

AND Frekans konum bilgileri haberimizde yer alıyor. 3 blokta 413 konuttan meydana gelen proje "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganıyla tanıtılıyor. 

AND Frekans Kartal teslim tarihi!

1+1 ile 3+1 arasında daire seçenekleri sunulan AND Frekans Kartal projesi E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde konumlandırılıyor..

16 soruda AND Frekans projesi!

AND Frekans projesi İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçiriliyor.  "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile tanıtılan projede fiyatlar 1+1'lerde 297 bin TL'den başlıyor. İşte 16 soruda AND Frekans projesi...

AND Frekans ödeme koşulları Haberi

AND Frekans ödeme koşulları

AND Frekans projesinde toplamda 413 daire yer alıyor. Blokların 4 katlı, 18 katlı ve 22 katlı olarak dizayn edildiği projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daireler dizayn ediliyor.

AND Frekans'ta dairelerin brüt alanları 52,70  metrekareden başlıyor. Projenin  ilk etabı AND Frekans 215’te 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerden oluşan 215 konut bulunuyor.

AND Gayrimenkul imzasını taşıyan proje E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yükseliyor.  AND Frekans 3 farklı bölüm, 3 farklı etaptan oluşuyor. 


AND Frekans 2018 fiyatları!

AND Frekans 2018 fiyatları  309 bin TL+KDV'den başlıyor. Projede yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları sunuluyor. Ayrıca yüzde1 KDV imkanı sağlanıyor. 

Projede şirket bünyesinde vadelendirme seçenekleriyle birlikte kısa bir süre...