ankapark açılış tarihi

ankapark açılış tarihi

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in “En büyük hayalim” diye tanıttığı Wonderland Eurasia (Ankapark) Bursa merkezli ECS Stil Tekstil firmasına devredildi.

Ankapark'ın açılış tarihi belli oldu!

Avrupa'nın en büyük temaparkı olacak Ankapark'ın açılış tarihi belli oldu. İlkbaharda kapılarını açacak parka giriş ücreti 25 lira olacak.

Ankapark 2019'da açılıyor!

Türkiye'nin Disneyland'i olarak adlandırılan Ankapark'ın 2019 yılının başlarında açılması planlanıyor.

Ankapark Nisan'da açılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankapark'ın Nisan 2018'de açılacağını müjdeledi.

Ankapark'ın yüzde 65'i tamamlandı!

Amerika'dan Çin'e dünyanın dört bir yanındaki temaparkların en büyüğü olan Ankapark'ta bin kişilik bir ekiple çalışmalar devam ediyor. Parkın yüzde 65'lik bölümü tamamlandı.

Ankapark ne zaman açılacak?

ANKARA Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazi üzerinde inşaa edilen ve planı mahkeme tarafından iptal edilen Ankapark'ın açılışı muammaya dönüştü. Başkan Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Ankapark'ın 'gelecek yıl bu zamanlar' açılacağını yazdı.

Ankara Ankapark ne zaman açılacak?

İnşaat çalışmaları son sürat devam eden Anka Park projesi tamamlandığında Başkent Ankara Ortadoğu’nun en büyük hayvanat bahçesine sahip olacak. İşte Ankara Ankapark inşaatından son fotoğraflar...

Ankapark'tan son fotoğraflar!

İnşaat çalışmaları tam gaz devam eden Anka Park tamamlandığında Ankara, sadece Türkiye’nin değil Ortadoğu’nun da en büyük hayvanat bahçesine sahip olacak. İşte Ankara Ankapark projesinde son durum...

Ankapark giriş kapısına polyester giydiriliyor!

Ankara Ankapark projesinde tema çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı twitter hesabından yaptığı açıklamada Ankapark'ın giriş kapısına polyester giydirme çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Melih Gökçek Lübliyana heyetine Ankapark'ı gezdirdi!

Melih Gökçek, Ankara’nın 46. “Kardeş Kenti” Slovenya’nın Başkenti Lübliyana’nın Belediye Başkanı Zoran Jankovic ve beraberindeki heyete, kendi kullandığı araçla ANKAPARK’ı gezdirerek, çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

Ankapark Ankara projesinde son durum böyle!

Ankapark projesinde yürüyüş yolları ve giriş kapısı yüzde 70 oranında tamamlandı. Peki Ankapark projesinde diğer çalışmalar ne durumda? Ankapark açılış tarihi nedir? Ankapark, Ankara'da nerede? İşte Ankapark projesinden son durum fotoğrafları ve bilgileri

Ankapark havadan fotoğraflandı!

Ankapark projesinde son durum havadan fotoğraflandı... Açılış tarihi henüz açıklanmayan Ankapark projesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Atatürk Orman Çiftliği'nde hayata geçiriliyor. İşte projenin son hali...

Ankapark'ta teleferik direkleri dikiliyor!

Ankapark teleferik direklerinin montajı, enerji dağıtım merkezi besleme hattı kazısı ve dinozor çadırlarında çalışmalar devam ediyor. Peki Ankapark nerede adresi nedir? Ankapark ne zaman açılacak? Ankapark açılış tarihi nedir?

Melih Gökçek, Ankapark projesini inceledi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerinde hayata geçirilen Ankapark projesinde incelemelerde bulundu. Melih Gökçek'in Ankapark ziyaretinden renkli görüntüler, Twitter'da paylaşıldı...

Ankapark oyuncakları monte ediliyor!

Ankapark'ta Uzay Silahı'nın montajı tamamlandı ve Büyük Dans oyuncağının kurulumuna başlandı. Paris Turu ve Elma Kurdu oyuncaklarının kurulumu sürerken gösteri havuzunda yalıtıma devam ediliyor. Yürüyüş yolu ve Ankara sinemasının kurulumu da sürüyor.

Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosunun açılış tarihi belli oldu!

İstanbulluların dört gözle beklediği Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosunun açılış tarihi belli oldu.

Esenyurt Hayat Park 3 AVM açılış tarihi!

Esenyurt Hayat Park 3 AVM açılış tarihi haberimizde yer alıyor. AVM için kazı çalışmaları 2 hafta kadar önce başladı.

İstanbul Havalimanı'nın ilk etabının ikinci fazı Haziran'da açılacak!

2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanı'nın kalan kısımlarının açılış tarihi ile ilgili konuştu.

ETİ Şehir ve Göç Müzesi ne zaman açılacak?

ETİ Şehir ve Göç Müzesi'nin açılış tarihi meclis gündemine taşındı. CHP'li Süllü, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Şehir Hastanesi açılış tarihi 2019! 

Bursa Şehir Hastanesi açılış tarihi 2019 haberimizde yer alıyor. Peki Bursa Şehir Hastanesi ne zaman açılacak, Bursa Şehir Hastanesi nerede? İşte tüm merak edilenler...

Bursa Şehir Hastanesi ne zaman açılacak 2019?

Bursalı vatandaşların merakla beklediği Bursa Şehir Hastanesi ne zaman açılacak 2019? İşte Bursa Şehir Hastanesi açılış tarihi...

İnşaatı devam eden Konya YHT Garı'nın açılışı meclis gündeminde!

Yapımı devam eden Konya Yüksek Hızlı Tren Garı'nın açılış tarihi meclis gündemine taşındı. MHP'li Kara, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankapark, Wonderland Eurasia ismiyle kapılarını açtı!

Avrupa’nın en büyük Tema Parkı olan Ankapark, Wonderland Eurasia ismiyle bugün kapılarını açtı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankapark (Wonderland Euroasia) Açılış Töreni'ne katıldı. 

Sabiha Gökçen-Tavşantepe metrosu 2020'de açılacak!

İstanbulluların merakla beklediği Sabiha Gökçen-Tavşantepe metrosunda sona yaklaşılıyor. İnşaat çalışmaları hızla devam eden projenin açılış tarihi belli oldu. 

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde revizyona gidiliyor!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM) projesinin açılış tarihi son olarak 2023 yılına kadar ertelendi. Revizyona gidilen projede detayların 1 ay içerisinde belli olması bekleniyor.

Gebze-Halkalı banliyö hattının açılış tarihi belli oldu!

TBMM Başkanı ve AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Gebze-Halkalı banliyö hattı için tarih verdi.

Bilkent ve Etlik Şehir Hastaneleri'nin açılış tarihi mecliste!

Bilkent ve Etlik Şehir Hastanelerinin sözleşme şartlarına göre açılış tarihine ve tam kapasite ile açılmamaları halinde ortaya çıkacak durumlar TBMM gündemine taşındı. CHP'li Emir, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Ankapark'ın açılış tarihi belli oldu!

Avrupa'nın en büyük temaparkı olacak Ankapark'ın açılış tarihi belli oldu. İlkbaharda kapılarını açacak parka giriş ücreti 25 lira olacak.

ankapark açılış tarihi

ankapark açılış tarihi ankapark açılış tarihi

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in “En büyük hayalim” diye tanıttığı Wonderland Eurasia (Ankapark), kapılarını yeniden açacak.

Hürriyet'ten Doğahan Giritlioğlu'nun haberine göre, Ankara Ankapark, işletmecisi GBM Ticaret-Çelik Ortak Girişim Grubu’nun borçları sebebiyle Bursa merkezli ECS Stil Tekstil firmasına devredildi. Yeni işletmeci, kısa zaman önce kapısına kilit vurulan Ankapark'ı 28 yıl işletecek.

MEVCUT SIKINTILARI AŞTIK

ECS Stil Tekstil’in Başkanı Şükrü Sevimli, revizyon ve tadilat çalışmalardan sonra parkın nisan ayının başında yeniden kapılarını açacağını dile getirdi. Parkın biriken elektrik borcunun ödendiğini ve alacaklarını alamayan işçilerin yüzde 70’ine gerekli ödemelerin yapıldığını söyleyen Sevimli, şöyle konuştu:

“Enerjiyle alakalı bir takım sıkıntılar vardı, onları aştık. Firmaların ödemeleri vardı, onları gerçekleştirdik. İşçilerin birikmiş alacaklarının yüzde 75’ini ödedik. Nasip olursa önümüzdeki hafta geri kalanları komple ödeyeceğiz. Bir sıkıntımız yok...