ankara altındağ kentsel dönüşüm

ankara altındağ kentsel dönüşüm

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı yaptığı açıklamada TOKİ ile ortaklaşa yatay mimariye uygun 310 konut inşa edeceklerini söyledi.

Altındağ'da Kale Mahallesi kentsel dönüşümle koruma altına alınacak!

Ankara'da yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Altındağ'daki Ankara Kalesi'nin devamı olan Kale Altı'ndaki tescilli yapıların, kentsel dönüşüm ile koruma altına alınacağını söyleyen Belediye Başkanı Asım Balcı, yerli turisti bölgeye çekebilmek için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi...

Ankara Altındağ'da dönüşüm molozları temizleniyor!

Ankara Altındağ Belediyesi, Önder ve Anafartalar mahallelerinden sonra Gültepe Mahallesi'nde kentsel dönüşüm molozlarını temizlemek harekete geçti. 

Altındağ İskitler 1.etap kentsel dönüşüm imar planı askıda!

Ankara Altındağ İskitler MİA KDGPA I.Etap II.Kısım 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı askıya çıktı...

Ankara Altındağ'da riskli alan ilan edildi!

Ankara Altındağ'daki Başpınar Mahallesi'nde belirlenen alan riskli alan olarak ilan edildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı..

Ankara Altındağ'daki 2 bina için yıkım kararı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Özel Projeler ve Dönüşüm Daire Başkanlığı, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında Altındağ'da yer alan 2 gayrimenkul için yıkım kararı verdi.

Ankara Altındağ 40 bin gecekondudan arındı!

Hedeflerinin Altındağ'ı, her bakımdan bir önceki yıla göre daha ileriye taşımak olduğunu söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki “Kültürü, sanatı ve sosyal yapısı ile Başkent'e yakışır bir Altındağ olma yolunda ilerleyeceğiz” dedi.

Ankara Altındağ'da 880 gecekondu yıkıldı!

Altındağ’da kentsel dönüşümün en önemli durağı olan ve geçirdiği değişimle tüm Türkiye’nin dikkatlerini üzerine çeken Çinçin bölgesinde sıra 4’üncü etaba geldi.

Ankara Altındağ'daki gecekondular yıkılıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesince yürütülen kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde, Hıdırlıktepe semtinde bulunan, belediye ve hak sahiplerinin dönüşüm konusunda anlaşmaya vardığı yapıların yıkımı gerçekleştirildi.

Ankara Altındağ'daki dönüşümde yıkım ekibine ateş açıldı!

Altındağ ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamındaki gecekonduların yıkımı sırasında belediye ekiplerine ateş açıldı, metruk bina ateşe verildi.

Ankara Altındağ'da gecekondular yıkılıyor!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde gecekondular yıkılıyor. Yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Gültepe Mahallesi’nde yüzme havuzu ve spor tesisi, anaokulu ve kültür merkezi de açılış için gün sayıyor.

Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüme elektrik kesintisi!

Altındağ Belediyesi, kentsel dönüşüm kapsamında yıkacağını daha önce duyurduğu ve anlaşmaya vardığı Sakarya Mahallesi’ndeki gecekondu sahiplerine, taşınmaları için bayram sonuna kadar süre verdi.

Ankara Altındağ'da 1 yılda 602 yapıya ruhsat verildi!

Altındağ Belediyesi'nin bir yılda verdiği ruhsat sayısı her yıl önceki yıllara göre artarken, rakamlar Altındağ'daki yapılaşmanın hızını ortaya koydu. Altındağ'da 2015 yılında 602 yapıya ruhsat verildi.

Ankara Altındağ'da dönüşüm devam ediyor!

Her yıl binlerce gecekondu yıkıp Altındağ'ın yeniden yapılanmasının önündeki en büyük engeli kaldıran Altındağ Belediyesi, 2015 yılında da yıkımlara ara vermedi.

Ankara'da 45 binden fazla gecekondu yıkıldı!

Ankara'da kentsel dönüşümün öncüsü olan Altındağ Belediyesi, kısa bir süre önce Önder Mahallesi nde başladığı yıkım çalışmalarında büyük başarıya ulaştı.

Ankara Altındağ Cinderesi'nde kentsel dönüşüm başlıyor!

TOKİ, Ankara Altındağ İlçesi Cinderesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 451 Adet Konut (+5 KD), 5 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini bugün saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Altındağ'da 451 yeni konut inşa edecek. Projenin ihalesi 21 Ocak 2020 tarihinde yapılacak.

Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm başladı!

Ankara Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile bir araya gelip ilçede bulunan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ankara Altındağ'da dönüşüm molozları temizleniyor!

Ankara Altındağ Belediyesi, Önder ve Anafartalar mahallelerinden sonra Gültepe Mahallesi'nde kentsel dönüşüm molozlarını temizlemek harekete geçti. 

Ankara Altındağ'da 2 ayda 2 bin gecekondu yıkıldı!

Ankara'da kentsel dönüşümün öncüsü olan Altındağ Belediyesi, kısa bir süre önce Önder Mahallesi"nde başladığı yıkım çalışmalarında büyük başarıya ulaştı.

Ankara Altındağ'daki dönüşümde son durum!

Ankara’da kentsel dönüşümün öncüsü olan Altındağ Belediyesi, kısa bir süre önce Önder Mahallesi’nde başladığı yıkım çalışmalarında büyük başarıya ulaştı. Tiryaki, Önder Mahallesi’nde 2 ayda 2 bin gecekondunun yıkımına imza attı.

Altındağ kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum!

Ankara'da kentsel dönüşümün öncüsü olan Altındağ Belediyesi, kısa bir süre önce Önder ve Ulubey Mahallesinde başladığı yıkım çalışmalarına devam ediyor.

Ankara Altındağ'da kaçak yapıların yıkımları devam ediyor!

ANKARA'DA kentsel dönüşümün öncüsü olan Altındağ Belediyesi, kısa bir süre önce Önder ve Ulubey Mahallesinde başladığı yıkım çalışmalarına devam ediyor.

Ankara Altındağ'da kentsel dönüşüm sürüyor!

Ankara’da kentsel dönüşümün önderi olan Altındağ Belediyesi, yıkım çalışmalarına devam ediyor. Yıllardır kaçak yapılarla kaplı olan, modern yapılaşmanın önündeki engellerle mücadele eden Önder Mahallesi de yıkılıyor.

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap başvuruları yarın başlayacak!

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap başvuruları yarın başlayacak. Daire fiyatları 101 bin 21 TL'den başlangıç gösteren projede 2+1 ve 3+1 daireler kurayla satışa sunulacak.

Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap TOKİ başvuruları!

Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap TOKİ başvuruları 12 Mart'ta başlayacak. Başvuru bedeli 2 bin TL olarak belirlenen projede 2+1 ve 3+1 daireler satışa sunulacak.

Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap TOKİ başvuru 2015!

Toplam 18 adet konutun kurayla satışa sunulduğu TOKİ Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap'ta 2 bin TL kura başvuru bedeli ödeniyor. İşte Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap TOKİ başvuru 2015 detayları...

TOKİ Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap fiyat listesi!

TOKİ Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap fiyat listesi kapsamında daireler 77 bin 957 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan daireler yer alıyor.

ankara altındağ kentsel dönüşüm Haberi

ankara altındağ kentsel dönüşüm

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Altındağ Belediyesi iş birliğinde, sporcuların daha rahat ve modern tesislerde spor yapmalarına imkan sağlamak için Başkentte "Olimpik Sporcu Fabrikası" inşa edilecek.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Olimpik Sporcu Fabrikalarında, okçuluktan güreşe, jimnastikten basketbola kadar birçok spor dalında yüzlerce sporcu aynı anda spor yapma imkanına sahip olacak.

Anadolu Ajansı muhabirine açıklamalar yapan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, ilçe genelinde inşa edilecek olan Olimpik Sporcu Fabrikası ile Altındağ'da sürüdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlçede büyük oranda genç nüfusun olduğunu söyleyen Balcı, gençlerin spor ve sanatla vakitlerini değerlendirebilmeleri amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla birlikte Olimpik Sporcu Fabrikasını inşa edeceklerini söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile yaptıkları toplantıda ilçede spor tesisleri yapılmasına karar verildiğini dile getiren Balcı, şunları söyledi:

"Sayın Bakanımız...