ankara defterdarlığı milli emlak daire başkanlığı

ankara defterdarlığı milli emlak daire başkanlığı

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Daire Başkanlığı Yenimahalle Macun Mahallesi'ndeki 4 taşınmazı ihaleye çıkardı

Ankara Defterdarlığı'ndan 37 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Ankara Defterdarlığı Hitit Emlak Dairesi Başkanlığı Ulus Emlak Müdürlüğü Çubuk ve Keçiören İlçeleri'ndeki 4 arsayı ihale ile satıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek...

Ankara Etimesgut'ta 9.2 milyon TL'lik inşaat ihalesi!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi, Etimesgut'un Eryaman Mahallesi'nde arsa karşılığı okul yaptırıyor. İhale 14 Ağustos'ta gerçekleşecek...

Ankara Defterdarlığı'ndan 8 milyon TL'lik okul inşaatı ihalesi!

Ankara Defterdarlığı Hitit Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hisar Emlak Müdürlüğü tarafından Kızışcahamam'da arsa karşılığı okul inşaatı işi ihale ediliyor...

Ankara Defterdarlığı'ndan 5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Defterdarlığı Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kale Emlak Müdürlüğü tarafından Yenimahalle ve Kahramankazan İlçesi'nde yer alan 2 arsa ihale ile satılıyor..

Ankara Defterdarlığı'ndan 5.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara Defterdarlığı Hitit Emlak Dairesi Başkanlığı Ulus Emlak Müdürlüğü tarafından Çubuk İlçesi'nde yer alan ticaret imarlı arsa ihale ile satılıyor..

Ankara'da 28.9 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Ankara Defterdarlığı Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kale Emlak Müdürlüğü tarafından 3 ilçedeki 4 atsayı ihale ile satıyor..

Ankara'da arsa karşılığı okul inşaatı ihalesi 13 Mart'ta!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, arsa karşılığı okul yaptırıyor. İnşaat işi için ihale 13 Mart'ta gerçekleşecek..

Ankara Defterdarlığı 134 gayrimenkulü satışa çıkardı!

Ankara Defterdarlığı Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Bala İlçesi Belçarsak Mahallesi'nde yer alan 134 gayrimenkulü satışa çıkardı. 

Ankara'da 9.7 milyon TL'ye satılık 42 gayrimenkul!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Çankaya, Gölbaşı, Sincan, Etimesgut ve Bala'da bulunan 42 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 9 milyon 752 bin 900 TL olarak belirlendi.

Ankara Mamak'ta 5 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Ulus Emlak Müdürlüğü, Mamak Ege mahallesinde bulunan arsayı satışa çıkardı. Ticaret alanı olarak belirlenen arsanın satış bedeli 5 milyon 71 bin 950 TL olarak belirlendi.

Ankara'da 6,4 milyon TL'ye satılık 3 adet arsa!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Ulus Emlak Müdürlükleri Ankara Mamak ve Yenimahalle'de yer alan 3 adet arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 6 milyon 360 bin 900 TL olarak belirlendi...

Ankara Defterdarlığı'ndan 5.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Ankara İli, Yenimahalle ve Çankaya İlçesi'ndeki 4 arsayı satışa çıkardı. Aralarında Zirvekent 1 Sitesi'nin konut alanınında bulunduğu arsalar 12 Ağustos Cuma günü 5 milyon 187 bin 100 TL'ye ihale edilecek.

Ankara'da 42.9 milyon TL'ye satılık 8 arsa!

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Ankara'nın Etimesgut, Çankaya, Sincan, Yenimahalle ve Kazan ilçeleri'nde bulunan 8 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 42 milyon 956 bin TL olarak belirlendi.

ankara defterdarlığı milli emlak daire başkanlığı

ankara defterdarlığı milli emlak daire başkanlığı ankara defterdarlığı milli emlak daire başkanlığı

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Daire Başkanlığı tarafından satışa sunulan taşınmazlar Ankara Yenimahalle Macun Mahallesi Küçük Sanayi Alanı içinde bulunuyor. Satıştaki taşınmazların büyüklükleri 541 metrekare ile bin 474 metrekare arasında değişiyor. Gayrimenkullere biçilen tahmini değer ise 470 bin TL ile 850 bin TL arasında bulunuyor. Geçici teminatları ise 94 bin TL ve 170 bin TL arasında.
 
İhale 17 Mart 2010 tarihinde saat 13.30'da açık teklif usulü ile Ankara Anıt Emlak Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

Milli Emlak Ankara'da  4 gayrimenkul satıyor

Milli Emlak, tümü Yenimahalle Macun Mahallesi'nde bulunan 4 taşınmazı ihaleye çıkardığını bildirdi. 541 metrekare ile bin 474 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan taşınmazlar için belirlenen tahmini değer ise 470 bin TL ile 850 bin...