29 / 06 / 2022

Ankara Northland nerede

Ankara Northland nerede

Ankara’nın duayen işadamlarından Ali Yetkinşekerci, 313 konut ve 21 dükkandan oluşan Northland Konut Projesi ile aynı zamanda Keçiören’in bir numaralı projesini hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Vakıf GYO Cubes Ankara nerede?

Vakıf GYO Cubes Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Vakıf GYO Cubes Ankara nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2020 kura çekilişi nerede yapılacak?

TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2020 kura çekilişi nerede yapılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Saraycık TOKİ'de 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ 100 bin sosyal konut Ankara detayları!

TOKİ Ankara 2020 projesinde başvurular ne zaman? TOKİ Ankara 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Ankara 2020 başvuru şartları neler? TOKİ Ankara 2020 nerede? İşte TOKİ 100 bin sosyal konut Ankara detayları...

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede?

Pasifik İnşaat Merkez Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 10 blokta toplam 1.425 adet konut bulunuyor.

Merkez Ankara nerede? Lokasyon bilgisi!

Merkez Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 500 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Ankara 2019 projeleri nerede, başvuru şartları neler?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 2 bin 934 adet konut inşa edecek. Peki TOKİ Ankara 2019 projeleri nerede? TOKİ Ankara 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Ankara 2019 başvuruları ne zaman? İşte tüm detayları...

Ankara Eliz Kule nerede?

Oran&Güven A.Ş. Ortaklığı imzasını taşıyan Eliz Kule projesi 32 ve 27 katlı iki kuleden meydana geliyor. Peki Ankara Eliz Kule nerede?

Northland Ankara'da kişiye özel taksit fırsatı!

İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı tarafından Ankara'da inşa edilen Northland Ankara projesinde bankasız, faizsiz, kişiye özel taksit fırsatı sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlanıyor.

TOKİ Ankara Bala kura çekilişi nerede yapılacak?

TOKİ Ankara Bala kura çekilişi nerede yapılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 137 adet konut yer alıyor.

Merkez Ankara nerede?

Türkiye için kazanç vakti kampanyasına dahil olan Merkez Ankara projesinde satışlar devam ediyor. Peki Merkez Ankara nerede?

Kumru Ankara nerede?

Oturumun başladığı Kumru Ankara'da satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 561 bin TL'den başlıyor. Peki Kumru Ankara nerede?

İmar barışı başvuru merkezleri Ankara!

Yapı Kayıt Belgesi için e-devler üzerinden başvuru yapılabildiği gibi, Bakanlığın yetkilendirdiği kuruluşlardan da müracaat edilebiliyor. Peki, Ankara'da nerede başvuru yapılabilir? İşte imar barışı başvuru merkezleri Ankara..

Ankara Northland çocuk odaklı donatıları ile dikkat çekiyor!

Ankara’da seçkin eğitim kurumlarının “yeni üssü” haline gelen Ovacık’ta inşa edilen Northland projesi kreşinden, uçurtma çayırına kadar “çocuk odaklı” donatıları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ankara Northland nerede Haberi

Ankara Northland nerede

Ankara’nın yeni gözde merkezi Ovacık’ta inşaatına başlanan Northland’in lansmanı, yüzlerce seçkin davetlinin katılımıyla satış ofisi ve örnek daire kompleksinde yapıldı.


Projeyi İntegra İnşaat AŞ ile hayata geçirdiklerini, “mükemmele ulaşmak” için hiçbir şeyden kaçmadıklarını anlatan Northland Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci, bu proje ile 52 yıllık iş yaşamını taçlandıracağını kaydetti.


Ali Yetkinşekerci, sahibi olduğu köklü Özgaziantep firmasının bu zamana kadar hiçbir projeyi yarıda bırakmadığını, tamamından alnının akıyla çıktığını belirterek, şöyle devam etti:


“Şimdi de Keçiören’in bir numaralı projesini hayata geçirmenin onurunu yaşıyorum. Burası uluslararası bir proje olacak. Northland Ankara ile konutun tanımını yeniden yaptık. Başarılarıyla kendini kanıtlamış, güzel bir ekiple çalışıyoruz. Keçiören’in bakir Ovacık bölgesi Northland kalitesi ile başlayan bu süreçte sadece bu ilçenin değil, Ankara’nın en nezih bölgesi olacak.”


Northland projesi ve İntegra Yapı,...