26 / 06 / 2022

Ankara Northland projesi

Ankara Northland projesi

Ankara’nın duayen işadamlarından Ali Yetkinşekerci, 313 konut ve 21 dükkandan oluşan Northland Konut Projesi ile aynı zamanda Keçiören’in bir numaralı projesini hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

TOKİ'den Ankara'ya 413 yeni konut!

Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projeleri hayata geçiren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Elmadağ projesi için de düğmeye bastı.

TOKİ Ankara Elmadağ projesi için düğmeye bastı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Elmadağ projesinin ihalesini 13 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

Ankara-Çankaya Projesi'nde aylık 10 bin 331 TL'ye ofis kiralandı!

Yapı Kredi Koray GYO, Ankara-Çankaya Projesi Ticaret Merkezi A Blok'ta yer alan, 5 nolu bağımsız bölümün, 6 yıl süre ile 10.331 TL kira bedeline ve her yıl bir önceki yılın 12 (oniki) aylık ÜFE+TÜFE ortalaması ile artış uygulamak suretiyle kiraya verilmesine karar verdi. 

TOKİ Ankara Haymana projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Haymana'da 185 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Ankara Beypazarı projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Beypazarı Ayvaşık projesi için ÇED süreci başladı.

TOKİ Ankara Cinderesi Projesi'nde konutlar yükseliyor!

Ankara'nın Altındağ ilçesi Cinderesi bölgesinde özlem bitiyor. Uzun yıllar boyunca çözülmesi bekleyen Cinderesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde konutlar yükseliyor. 

Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasıyla ilgili yeni gelişme!

Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Davacı, en son hazırlanan bilirkişi raporuna itiraz etti ve yeni bir heyet oluşturularak, yeniden keşif ve bilirkişi incelemesi yapılmasını talep etti. Davacı taraf temyize başvurdu.

TOKİ Ankara Cinderesi Projesi'nde ilk kazma vuruldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Altındağ Belediyesi'nin beraber çalıştığı Feridun Çelik Mahallesi sınırlarında bulunan 'Cinderesi Kentsel Dönüşüm Projesi' bölgesinde, inşa edilecek 451 konut için ilk kazma vuruldu...

Ankara-Çankaya yapı ruhsat iptal davasında yeniden keşif yapılacak!

Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasında davacı, en son hazırlanan bilirkişi raporuna itiraz etti ve yeni bir heyet oluşturularak, yeniden keşif ve bilirkişi incelemesi yapılmasını talep etti...

Bursa-Ankara YHT projesi TBMM gündeminde!

Bursa-Ankara yüksek hızlı tren projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Kayışoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankara-Çankaya projesi yapı ruhsat davasında son gelişmeler! 

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davası hakkında açıklama yaptı...

TOKİ Ankara Yenimahalle projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Yenimahalle 2020 projesi için ÇED süreci başladı.

TOKİ Ankara Ayaş projesi 19 Haziran'da ihaleye çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Ayaş projesinin ihalesi 19 Haziran 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Ankara Northland projesi Haberi

Ankara Northland projesi

Ankara’nın yeni gözde merkezi Ovacık’ta inşaatına başlanan Northland’in lansmanı, yüzlerce seçkin davetlinin katılımıyla satış ofisi ve örnek daire kompleksinde yapıldı.


Projeyi İntegra İnşaat AŞ ile hayata geçirdiklerini, “mükemmele ulaşmak” için hiçbir şeyden kaçmadıklarını anlatan Northland Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci, bu proje ile 52 yıllık iş yaşamını taçlandıracağını kaydetti.


Ali Yetkinşekerci, sahibi olduğu köklü Özgaziantep firmasının bu zamana kadar hiçbir projeyi yarıda bırakmadığını, tamamından alnının akıyla çıktığını belirterek, şöyle devam etti:


“Şimdi de Keçiören’in bir numaralı projesini hayata geçirmenin onurunu yaşıyorum. Burası uluslararası bir proje olacak. Northland Ankara ile konutun tanımını yeniden yaptık. Başarılarıyla kendini kanıtlamış, güzel bir ekiple çalışıyoruz. Keçiören’in bakir Ovacık bölgesi Northland kalitesi ile başlayan bu süreçte sadece bu ilçenin değil, Ankara’nın en nezih bölgesi olacak.”


Northland projesi ve İntegra Yapı,...