02 / 07 / 2022

ankara termal turizm

ankara termal turizm

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek' i ziyaret eden ASİ AD Başkam Barış Aydın, Ankara'nın termal turizm potansiyelini değerlendirme çalışmaları için destek sözü aldı..

Ankara’ya 30 milyon TL'ye otel yapılacak!

Vilayetler Birliği, Ankara Kızılcahamam'da 30 milyon TL yatırımla termal havuzlu otel ve dinlenme tesisi inşa ettiriyor. 

Ankara'da 22.5 milyon TL'ye satılık termal otel!

Kahramankazan Belediye Başkanlığı, Ankara Kahramankazan Kayı Mahallesi'nde yer alan termal oteli satışa çıkardı.

Haymana Ravza Termal Otel 19.4 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Ankara İli Haymana İlçesi Medrese Mahallesi Hamam Altı Mevkii'nde yer alan 4 yıldızlı Ravza Termal Otel 19 milyon 447 bin 116,30 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Ankara Kahramankazan'da 24.5 milyon TL'ye satılık termal otel!

Mülkiyeti Kazan Belediyesine ait olan termal otel ve arsası vasıflı gayrimenkul 24 milyon 500 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan termal otelin ihalesi 1 Mart 2019 cuma günü gerçekleştirilecek.ç

Ankara Beypazarı'na Osmanlı şehri kurulacak!

Ankara'nın termal ve kültür turizmi açısında en önemli ilçelerinin başında gelen Beypazarı'na ilçe belediyesi tarafından Osmanlı kültürünün yaşatıldığı, "Şehr-i Osman Gazi" kurulacak.

Ankara Çamlıdere'ye termal otel yapılıyor!

Ankara Çamlıdere ilçesinin turizm yatırım bölgesi ilan edilmesinden sonra termal otel çalışmalarına başlandı. Çamlıdere’de yapılan büyük yatırım ve projeler sonucunda termal otelin temel atma töreni için geri sayımı başladı.

Ankara Haymana Grannos Thermal Hotel bölgeyi markalaştıracak!

Ankara’ya 70 km mesafede Haymana’da geçen yıl hizmete giren beş yıldızlı ultra lüks Grannos Thermal Hotel, bölgenin termal suyunu marka yapmayı planlıyor.

Ankara Kazan'da 21.1 milyon TL'ye satılık termal otel!

Kazan Belediye Başkanlığı, Ankara Kazan'da bulunan termal oteli satışa çıkardı. Arsa alanı 13.381 metrekare olan otelin satış bedeli 21 milyon 100 TL olarak belirlendi.

Ankara Kazan'da 22 milyon TL'ye satılık otel!

Kazan Belediye Başkanlığı, Ankara İli Kazan İlçesi'nde yer alan termal oteli satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli, 22 milyon 75 bin TL olarak belirlendi.

Arap yatırımcısı Ankara Ayaş'a devremülk tesisi yapacak!

Ankara'nın Ayaş ilçesinin tarihi meydanından başlayacak yenileme çalışmalarına, Suudi iş adamları da termal devremülk projesiyle dahil oldu. Ayaş'a gelerek, devremülk tesis yapılması konusundaki planlarını Belediye Başkanı Taşan ile paylaştı.

Cesur Termal Kızılcahamam Tesisleri iletişim!

Cesur Termal Kızılcahamam Tesisleri 676 daireden meydana geliyor. Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde inşa edilen Cesur Termal Tesisleri 7 günlük hisse tapulu devremülkler satışa sunuluyor.

Kızılcahamam Cesur Termal Tesisleri'nde satılık devremülk!

Ankara Kızılcahamam'da yükselen Cesur Termal Tesisleri 676 adet daireden meydana geliyor. 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Cesur Termal Tatil Köyü'nde yıllık 7 günlük hisse tapulu daireler satışa sunuluyor.

Akropol Termal Beypazarı devremülk fiyatları!

Ankara'nın Beypazarı bölgesinde hayata geçen Akropol Termal Tesisleri'nde ömür boyu tapulu devremülkler satışa sunuluyor. Akropol Termal Beypazarı devremülk fiyatları şöyle:

ankara termal turizm Haberi

ankara termal turizm

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'i ziyaret eden ASİ AD Başkam Barış Aydın, Ankara'nın termal turizm potansiyelini değerlendirme çalışmaları için destek sözü aldı Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın'ın başkentin termal turizm potansiyelini değerlendirmeye yönelik yatırımları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten destek gördü. 

ASİAD Başkanı Barış Aydın ve beraberindeki heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti. Dernek çalışmaları hakkında Gökçek'i bilgilendiren Barış Aydın, Ankara için hayata geçirilen her çalışmada yer alacaklarını vurguladı. 


Çok fazla değerlendirilmedi Özellikle Başkent'in termal turizm noktasında geride kaldığını ifade eden Aydın,'"Ankara ne yazık ki şimdiye kadar termal anlamda çok fazla değerlendirilemedi. Başkentimizin bu potansiyelini öne çıkarmak adına Yönetim Kurulu Başkanı olduğum firmamla çeşitli yatırımlar hayata geçireceğiz. Toplam 428 milyon dolarlık yatırım...