ankara toplu açılış töreni

ankara toplu açılış töreni

Bakanlıklar, Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, vakıflar, kurum ve kuruluşlar tarafından yapılan toplam 193 projenin açılışı yarın yapılacak.

Ankara'daki 88 proje 8 Kasım'da açılıyor!

Ankara'da Yavuz Sultan Selim (Yeni Keçiören) Bulvarı başta olmak üzere, 88 proje ve hizmet alanının toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Başkan Melih Gökçek’in katılacağı törenle, 8 Kasım Salı günü yapılacak.

Ankara'daki çevre projelerinin toplu açılışı gerçekleşti!

Başbakan Davutoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ve Altyapı Projeleri'nin toplu açılış törenindeki konuşmasında, siyaset felsefesi ve hizmet anlayışı açısından son derece önemli bir törende bir araya geldiklerini söyledi.

Ankara'da 214 eserin toplu açılış töreni yapıldı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediyesince Arena Spor Salonu’nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, toplam 317 milyar lira değerindeki 214 eserin hayırlı olmasını diledi...

Veysel Eroğlu 113 tesisi hizmete alacak!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, geleneği bozmadı. 2010’da 110, 2011’de 111, 2012’de 112 tesisin açılışını yapan Eroğlu, bugün de 113 tesisi hizmete sokacak.

Erzurum'da 132 milyon TL'lik toplu açılış töreni!

Erzurum Pasinler'de hayata geçirilen ve toplamda 132 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip olan yatırımların toplu açılışı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Keçiören'de 451 kişi ev sahibi oldu!

Ankara Keçiören'de toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Yükseltepe kentsel dönüşüm projesiyle 451 vatandaşımız evlerine kavuştular'' diye konuştu.

Ankara şehir hastanesi birkaç gün içerisinde açılacak!

Sincan Lale Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz." dedi...

Manisa Gölmarmara'da toplu açılış töreni gerçekleşti!

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Manisa Gölmarmara Belediyesi’nin gerçekleştirdiği toplu açılış törenine katıldı.

Ankara Kızılcahamam'daki 55 milyon TL'lik yatırım hizmete açıldı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam’da toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, ilçede bulunan 55 milyon TL'lik yatırımları halkın hizmetine açtı.

Ankara Güdül Kent Müzesi ve Öğrenci Yurdu açıldı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, toplu açılış töreni için Güdül’deydi.

Manisa'daki toplu açılış töreni ileri bir tarihe ertelendi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar, Soma ve Sarıgöl ilçelerinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla yapacağı toplu açılış ve temel atma törenlerinin ertelendiği bildirildi.

2017 Ankara'da açılış yılı oldu!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi 2017'de 2 milyar 826 milyon 687 bin liralık yatırım yaptı.

Muğla'da 782 milyon TL'lik toplu açılış!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 782 milyon TL'lik yatırımın toplu açılış törenini gerçekleştirdi.

İncirliova'da toplu açılış töreni gerçekleşti!

Aydın İncirliova'da 8 tesis ve 15 parkın toplu açılış töreni gerçekleşti.

Ankara-İzmir arasına hızlı tren geliyor!

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'de temel atma ve toplu açılış törenine katıldı. Projeler ve yatırımlardan bahseden Yıldırım, Ankara-İzmir arasına hızlı tren müjdesi verdi.

Beyoğlu'nda toplu açılış töreni düzenlendi!

Kasımpaşa Meydanı'nda düzenlenen Beyoğlu İlçesi'ne Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış Töreni düzenlendi.

Manisa Kula'da toplu açılış töreni düzenlendi!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa Kula'da gerçekleştirilen toplu açılış törenine katıldı.

ankara toplu açılış töreni

ankara toplu açılış töreni ankara toplu açılış töreni

Bakanlıklar, Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, vakıflar ile kurum ve kuruluşlar tarafından tamamlanan toplam 193 projenin açılışı, yarın düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımının beklendiği toplu açılış töreni, saat 12.30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Törene ilişkin bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Büyükşehir tarafından tamamlanan 70 ayrı projenin yanı sıra İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, İller Bankası, ilçe belediyeleri ile çeşitli kurum ve kuruluşlara ait 123 projenin açılışının aynı anda yapılacağını belirterek, şunları kaydetti:


1.4 MİLYAR TL’LİK YATIRIM

“Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşları tarafından yapımı gerçekleştirilen 70...