ankara yatırım

ankara yatırım

Nuhoğlu İnşaat Başkanı Ali Nuhoğlu, Ankara'daki konut sektörünü değerlendirdi. Nuhoğlu, yatırımcıların Ankara'ya akın ettiğini belirtti.

Başkentli yatırımcılar 'Altın Üçgen'i tercih ediyor!

Başkentli yatırımcı "altın üçgen" olarak anılan, kentin gürültüsünden ve stresinden uzak, kaliteli ve konforlu evlerin öne çıktığı Çayyolu, Beytepe ve İncek bölgesini tercih ediyor.

Ankara en önemli yatırım merkezlerinden biri olacak!

Barışkent Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın, Ankara'nın önemli bir yatırım merkezi olacağını belirterek, "Burası iş dünyasının yeni yıldızı. Yatırımını başkente yapanlar kazanacak" dedi..

Ankara'da yatırım için en ideal yerler!

Emlak fiyatlarındaki yükselişten Ankara da nasibini aldı. Markalı konut projeleriyle İncek ve Oran uçtu. Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle ise 5 yılda yüzde 60’tan fazla prim yaptı

Barış Aydın: Yatırımcıya en çok Ankara kazandıracak!

Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın, Türkiye beklentilerinin hayli yüksek olduğunu ifade ederek, Ankara'da yapılacak olan yatırımların kazançlı olacağını ifade etti..

Mamak'ta yatırım yapan kazanıyor!

Ankara özellikle son beş yılda inşaat ve konut sektöründe önemli atılımlar gerçekleştirdi. Hızla gelişen, marka projelerin ön plana çıktığı Başkent'te ise, gözler doğuya çevrildi. Mamak'ta yapılan yeni projelere yatırım yapan kazanıyor...

Nezih Allıoğlu: Başkent inşaat sektörünün kalesi!

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Ankara'nın, üretim ve yatırım yapmak isteyenler için en ideal kentlerin başında geldiğini belirterek, "Ankara'da yatırım için önemli fırsatlar var" dedi...

İzmir ve Ankara'da yatırım fırsatları!

İzmir ve Ankara'nın en cazip bölgeleri nereler? Hangi lokasyonlar yüksek prim vaat ediyor?

Ankara Altındağ'daki 112 yatırım açıldı!

Ankara Altındağ'da hayata geçirilen 112 yatırım Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

​Ankara yatırım için doğru adres!

​CNBC-E Business ve Forbes dergilerinin yaptığı araştırmada yaşanılabilir kentler sıralamasında Türkiye’de birinci sırasında Ankara yer alıyor. ​Ankara yatırım için doğru adres olduğu beliriliyor. 

İnciyaka Ankara 200 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor!

Kıbrıs inşaat Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen İnciyaka Ankara projesi  Mamak'ta yükseliyor. 200 milyon TL yatırım bedeline sahip proje yatırımcılarıyla buluştu. 

Ankara'da toprağa yatırım yapmak, altından daha karlı!

Ankara merkezli gayrimenkul yatırım firması Ufuk Mülk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cem Ufuk Ankara’da toprağa yatırım yapmanın, altına yatırımdan daha fazla gelir sağladığını söyleyerek, “Toprak, bir yılda yüzde 100’den fazla kar sağlıyor” dedi.

DSİ Genel Müdürlüğü'nden Ankara'ya 1 milyar 900 milyon lira yatırım!

DSİ Genel Müdürlüğü, 2003-2016 yıllarında Ankara'ya yaklaşık 1 milyar 900 milyon liralık yatırım yaptı

Kocalar Yatırım'dan Başka Ankara projesi geliyor!

Ankara Keçiören'de hayata geçirilen Başka Ankara projesi 8 blok şeklinde yükseliyor. Kocalar Yatırım imzasına sahip Kocalar Başka Ankara projesi 525 konut ve 25 villadan meydana geliyor.

Ankara Büyükşehir'den 2 milyar TL'lik yatırım!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılında hizmet alanına dahil olan ilçeler başta olmak üzere Başkent'in 17 çevre ilçesine son 3 yılda yol, asfalt, altyapı, çevre, kültür ve sosyal hizmetlerden oluşan 2 milyar TL’yi (2 katrilyon) aşan yatırım yaptı.

Yabancı yatırımcılar Ankara'ya yatırım için harekete geçti!

Ufuk Mülk Yatırım Proje Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cem Ufuk, yabancı yatırımcıların Ankara’da özellikle gayrimenkul satış veya kiralaması gerçekleştirdiklerine dikkat çekti.

Ankara Büyükşehir'den Göynük'e yatırım!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet’in hocası alim, mutasavvıf Akşemseddin’in türbesinin bulunduğu Göynük’te, kent merkezi ve ziyaret alanlarında önemli yatırım ve düzenlemeler gerçekleştirdi.

Pan Kingdom firması Ankara'ya 100 milyon dolarlık yatırım yapacak!

Suudi Arabistan'ın önde gelen firmalarından Pan Kingdom, Ankara'ya 100 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı yapacak. Pan Kingdom Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman bin Salim Al Harbi, yatırım imkânları için Türkiye'de temaslarda bulundu.

Suudi Arabistan'dan Ankara'ya 100 milyon dolarlık yatırım!

Suudi Arabistanlı Pankingdom, Ankara'nın gelişen yatırım için mercek altına aldı. Şirket, 2015'te 100 Suudi Arabistan'ın önde gelen firmalarından Pankngdom, Ankara'ya 100 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı yapacak.

Hülya Avşar: Ankara’da yatırım yapabilirim

Sinpaş Yapı'nın reklam yüzü olan Hülya Avşar, tanıtım için Ankara’ya geldi. Kızı Zehra ile birlikte firmanın reklamlarında yer alan Avşar, Ankara’da yatırım yapabileceğini ifade etti.

İnşaat firmaları Ankara'da yatırım için yer arıyor!

Ankara'daki konut satışlarının hızla arttığını söyleyen Eskidji Gayrimenkul Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal, inşaat firmalarının Ankara'da yatırım için yer aradığını bildirdi.

ankara yatırım

ankara yatırım ankara yatırım

Başkent Ankara son dönemde gayrimenkul yatırımlarıyla dikkat çekiyor. İstanbul ve Ankara merkezli dev firmalar konut projelerinin yanında ofis projeleriyle de birbirleriyle yarışıyor. Ankara’da Cubes Ankara projesine başlayan İstanbul merkezli Nuhoğlu İnşaat’m Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Ankara’da hala nitelikli ofis arzının yeterli olmadığını söyledi. Ali Nuhoğlu İstanbul’da inşa edilecek Uluslararası Finans Merkezi’nin yatırımcıların Ankara’ya olan ilgisini azaltmayacağını savundu. Nuhoğlu, “Ankara Türkiye’nin başkenti olduğu sürece, bakanlıklar burada kalacak. Bugün neredeyse tüm bakanlıkların yatırımlar için ayırdığı çok ciddi bütçeler var. Yerli ve yabancı firmalar bu yatırımlarda yer alabilmek için Ankara’da ofis açıyor. Bakanlıklara yakın olmak isteyen birçok AvrupalI, Amerikalı ve Körfez yatırımcısı Türkiye’nin kalbinde ofislerinin olmasını istiyorlar. Bu firmalar Türkiye’nin her yerindeki yatırımlarla yakından ilgileniyorlar” açıklamasında bulundu. Kamunun yaptığı yatırımlarla ekonomide...